Ako neriesit partnerkinych byvalych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 30. 7. 2011 12:25

trent píše:Já nějak stále nechápu, proč řešit bývalé, když má současný vztah nějakou budoucnost a oba to myslíte vážně.
Říká se tomu žárlivost a to není jen tak. ;-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 7. 2011 12:26

A proc se bat byvalejch? To spis budoucich, co nekde potka, ne? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 7. 2011 12:47

Ťuhýk: no mi se dohadujeme o něčem jiném :-D ale teď už to snad půjde v poho.

Kamarádka se stýká s bývalým přítelem (mým bratrem), ale s tím dalším bývalým ne, spíš se mu snaží vyhýbat. A se svým současným partnerem bývalé neřeší..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 30. 7. 2011 14:47

s pannou musi byt clovek velmi trpezlivy (zazil som) :-)
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 7. 2011 14:53

suk: za poslední post máš srdíčko. A ano tvá hodnota pro případnou žárlivou neustále stoupá. :D
mbing: Žárlivost na něco, co bylo a není? Spíš na něco, co je či bude, jak psal suk.
Já se také tak jednou do roka potkám s bývalou. A vždy mě to jen utvrdí, že jsem udělal dobře. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 30. 7. 2011 15:40

trent píše:mbing: Žárlivost na něco, co bylo a není? Spíš na něco, co je či bude, jak psal suk.
Je to divný, ale taky jsem žárlil na minulost...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 30. 7. 2011 16:50

s tou ziarlivostou to moze byt asi preto, ked mala baba viacej partnerov predtym ako chalan...
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 30. 7. 2011 16:58

techseaman:
obecně ano, neptat se. nevidím k tomu motivaci.

pokud ji přecijen vídíša nedokážeš se od toho oprostit, tak jsi nenormální a radím toto: kdyby byli její předchozí lepší než ty, tak je s nimi doted. tečka. :-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 7. 2011 17:42

trent: tak stale a porad muze bejt bejvalej i zaroven budoucim ;) nekteri se k sobe proste vrati. A klidne 10x nez jim dojde, ze to je fakt blbost a prejde je to.... vim o takovych pripadech taky.
audis: vim o paru, kde ve srovnani jeho aktuali a jeho byvala vyhrava byvala a rek bych, ze ta jeho byvala to s aktualnim nema nepodobne. Takze zase tak jednoduchy to vzdycky neni... ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 30. 7. 2011 21:34

To je pomerne zajimavy. Pokud jim je spolu lip, nez s nekym jinym tak proc nejsou spolu?
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 7. 2011 11:56

techseaman píše:s tou ziarlivostou to moze byt asi preto, ked mala baba viacej partnerov predtym ako chalan...

Ano, to pak hraje do karet žárlivosti. Z druhé strany si můžeš říct, že máš zřejmě krásnou a přitažlivou partnerku, když byl o ní takový zájem. Nebo ji nechej a najdi si nějakou méně přitažlivou, kde Tě to nebude tolik žrát.

Obě verze jsou dost bolestivé, že? Když vše zvládneš v rámci „běžného normálu“ a vydržíš ... zjistíš, že čas je dobrým lékařem i na něco takového. Samozřejmě pokud partnerka jednoznačně a jasně bude vždy JEN Tvojí partnerkou.

Vztah, kde se schválně vyvolává žárlivost, nebo tam, kde vládne nadlimitní volnost v přístupu k dalším potencionálním partnerům není pro moji osobu přijatelným. Buď jsme spolu a chceme jít spolu, nebo ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 7. 2011 12:20

Olimant píše:To je pomerne zajimavy. Pokud jim je spolu lip, nez s nekym jinym tak proc nejsou spolu?
Jsou proste veci, nad kterejma clovek mavne rukou. Zezacatku. Pak ho to zacne stvat. To jsou ty chvile, kdy "rozum rika neco jinyho nez srdce" ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 7. 2011 23:47

Neřeším a nemám s tím problém. Proč taky?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 1. 8. 2011 08:52

olimant: niekedy nam okolnosti nedovolia robit to, co by sme chceli...
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 8. 2011 13:42

Byl by k tomu nějaký příklad? Takhle obecně to zní docela jako výmluva proč něco nejde
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků