Ako neriesit partnerkinych byvalych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod techseaman 29. 7. 2011 13:44

pre niekoho zdanlivo banalny problem, pre niekoho velmi tazko prekonatelny. Ako ich proste hodit za hlavu? Nevypytovat sa, nebyt z toho znechuteny, neporovnavat sa...Poznate nejake tipy? Neviem, co robit :-(
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 7. 2011 13:50

Ty řešíš bývalé od přítelkyně? Proč? Jaký tip bys rád slyšel? Pokud s nimi nejsi nijak konfrontován, tak je prostě neřešit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 29. 7. 2011 14:34

neviem preco. malo sebavedomia, zla skusenost...potrebujem radu od niekoho, kto nieco podobne prekonal...
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 7. 2011 15:00

A ona ti je předhazuje či co?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 7. 2011 17:55

Já si řekl, že tak, jako ona měla nějaké bývalé, tak stejně i já. A tak jsem před n nemluvil o těch mých a ona zas o těch svých.

Nevím, kolik Ti je, ale je prostě lepší si přiznat, že tam holt už někdo byl. Ale jak se říká...qué es pasado, es pasado - neboli co bylo, bylo.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 29. 7. 2011 18:50

nie, ona o nich sama nic nehovori...len ked sa ja opytam...a ako s tym suvisi vek?
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 7. 2011 18:59

Tak se neptej, to je úplně nejjednodušší :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 29. 7. 2011 19:24

Já jsem se ptal taky a v určité chvíli jsem se dozvěděl vše, co jsem vědět chtěl a už jsem přestal.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 7. 2011 19:51

Já bych se zbytečně neptal...stejně...k čemu Ti to bude dobré? Akorát z toho budeš mít nervy.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 7. 2011 21:57

Záleží na člověku, okolnostech a typu partnera. Věc je poměrně složitá a jednoduchá a jedinečná odpověď neexistuje.

Vzrušivější, tedy žárlivější typy mužů by se měli soustředit zvláště na stav nynější. Zaměřit se na partnerku a její chování k vám samotným. Některý muž zvolí mlčení a bude čekat co partnerka postupně „pustí“. Další se bude vyptávat. Myslím, že každý extremismus je škodlivý. Navrhuji tedy rozumný kompromis. Promluvit si ve vhodné chvíli otevřeně o svých minulých láskách. Jak poznat vhodný okamžik? No, u muže to bude ono žárlivé nutkání, které začne kdesi uvnitř hlodat, hlodat a hlodat. Nečekejte tedy, až partnerka bude totálně vytočená z vašeho žárlivého chování a věc řešte dopředu - ve chvíli, kterou popisuji.

A navíc bych své přítelkyni klidně naznačil, že jsem z toho trochu nesvůj. Teď ale půjde o to, jestli křehčí polovička zavdává příčinu k takovému chování, nebo se vše odehrává jen v rovině bujné fantasie.

Zaznamenal jsem u jedné ženy stav, kdy se extrémně bavila o jednom svém bývalém. Popisovala velmi podrobně jak vše bylo, jak to bylo parádní, jak byl dokonalý, jak si ji nadbíhal, co všechno spolu dělali. Něco podobného je opět trochu extrémní. Muž pak může být na pochybách, zda je tím pravým a není jen jakousi náhražkou pro čas, než se k sobě Ti dva vrátí. Zde bych opravdu zpozorněl. Takto fungující žena vyprávění přehání z nějakého důvodu a tento vy musíte objevit. Jestliže tedy chcete mít vztah - jestli jde o pouhý sex, není třeba nic řešit.
Důvodů k takovému jejímu chování může být více.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 30. 7. 2011 00:01

my sme k sebe dost uprimni a povedal som jej aj o tomto probleme. vela sme sa o tom bavili a je mi jasne, ze zmenit minulost sa uz neda...je mi jasne, ze taketo veci sa len sexualnom vztahu neriesia, to som uz parkrat zazil, ale teraz mam zaujem o normalny vztah...kazdopadne to uz povazujem za vyriesene a slubil som, ze sa nebudem k tomu vraciat. dakujem aj za vase nazory
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 7. 2011 06:12

Já nějak stále nechápu, proč řešit bývalé, když má současný vztah nějakou budoucnost a oba to myslíte vážně. Osobně si myslím, že by bylo dobré se s tím prostě smířit, protože pokud nad tím budeš stále přemýšlet, časem tě to "sežere" a celý vztah půjde do kopru.
Nebo si najdi nějakou pannu. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 7. 2011 09:46

Ještě že partner ani já nemáme žádné bývalé :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 30. 7. 2011 11:07

Aspoň vidíš, o co přicházíte :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 7. 2011 12:17

Takovy skvely tema. Ja si mooc rad poslechnu, ze jsem proste lepsi :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků