Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aldik7 14. 7. 2011 22:14

suk píše:ja bych zkusil min propagovat seznam


co ti vadí na Seznamu? :-) :-D a nebo co vadí holkám na Seznamu? :-)
aldik7
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 15. 7. 2011 07:28

Kde došlo k propagaci seznamu? Nikde jsem to nepostřehl.

Rada 1. hobitta vůbec neposlouchej ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldik7 15. 7. 2011 09:09

trent píše:Kde došlo k propagaci seznamu? Nikde jsem to nepostřehl.


já možná vím, co myslel ;-] :-D
aldik7
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 15. 7. 2011 09:42

tady je jediným jmenovatelem STRACH. Ten,jen ten se musí překonat. A nebo se věnujte zajímavějším věcem než jsou ženský, ideálně třeba vydělávání peněz a ona se vždycky nějáká najde
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 15. 7. 2011 13:47

aldik7 píše:
trent píše:Kde došlo k propagaci seznamu? Nikde jsem to nepostřehl.


já možná vím, co myslel ;-] :-D

Ja jsem to taky nejako nepobral s tim seznamem..
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 7. 2011 16:15

Seznam sem, seznam tam, seznam kam se podívám. Vraťme se k tématu.
Odpověď na úvodní otázku... má.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldik7 15. 7. 2011 17:24

Vencos píše:tady je jediným jmenovatelem STRACH. Ten,jen ten se musí překonat. A nebo se věnujte zajímavějším věcem než jsou ženský, ideálně třeba vydělávání peněz a ona se vždycky nějáká najde

dobrý nápad s těma penězma, na ty holky (a nejenom holky :D) letí.. ale zase to abysme je pak nemuseli zase odhánět když chceme být jedné věrni :-))
..a jinak nejenom Strach, ale třeba i Stud.. někdy závidím těm kterým nevadí, že se klidně ztrapní a klidně remcaj blbosti a málem by se na ulici i svlíkli do naha :D :D

-- 15. 7. 2011 18:24 --

trent píše:Odpověď na úvodní otázku... má.


nebo spíš... Měl by mít ;)

-- 15. 7. 2011 18:25 --

P.S. Diskoték a klubů je milion, co takhle si otevřít nějaký jen pro nezadané a stydlivé? ;) příjemné prostředí i obsluha, a podmínkou pro vstup by bylo prokazání stydlivosti at nám tam nelezou jiní :-))
aldik7
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 7. 2011 20:08

aldik7: Proč ti záleží na názoru člověka, kterého už asi nikdy neuvidíš, pokud bude mít ten názor na tebe špatný? Jo něco jinýho je kamarádka/spolužačka/kolegyně atp. Ale holka z ulice? To bydlíš někde na venkově daleko od Prahy?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldik7 15. 7. 2011 23:04

jack111: to říká více lidí, ale to je těžký se rzomluvit před cizími lidmi :/

Ostrava je velkoměsto 8-) ale daleko od Prahy to je, to máš pravdu :-D
aldik7
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 15. 7. 2011 23:14

Ty jseš z Ostravy? Tak to hybaj do Tančírny...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldik7 16. 7. 2011 10:07

hobitt píše:Tak to hybaj do Tančírny...


to je kde? :-D na Stodolní?
aldik7
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 16. 7. 2011 10:52

aldik7 píše:..a jinak nejenom Strach, ale třeba i Stud.. někdy závidím těm kterým nevadí, že se klidně ztrapní a klidně remcaj blbosti a málem by se na ulici i svlíkli do naha :D :D

Jistě. A pak jsou tací, kteří se takto chovají nevědomky a nejsou schopni si to přiznat.
aldik7 píše:nebo spíš... Měl by mít ;)

Měl? A kdo by mu ji jako měl dát? Je to jen jeho věc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 16. 7. 2011 10:53

akné? mazej k dermatologovi! jo, ženskejm se to nelíbí, jo, je to drsný, ale pokud chceš, aby se na tebe doopravdy nějaká koukala se zalíbením, tohle je základ - anebo sám sebe přesvědčit, že se jí budeš líbit i přesto, ale na to je třeba fakt vysoký sebevědomí :) a když cítíš, že se s nějakou navzájem přitahujete, zapomeň na stud a jdi do toho, to taky dost pomáhá to sebevědomí zvednout :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 16. 7. 2011 19:57

ROFL, byť bez akné je základ..vraví kto? Dokonalá bohyňa krásy? Lebo jedine od nej by som také trúfalé tvrdenie zobral..inak je to kktina roka. Sorry aquarkko, ale liskni si a radšej rovno dve. A následne sama seba hneď poprieš tým, že povieš, že na tom vlastne nezáleží, ak je človek sebavedomý..neskutočné.

-- 16. 7. 2011 21:12 --

A aldik, ty sa na balenie "náhodných okoloidúcich" vykašli, to s tvojou úrovňou skúseností nedáš, neuveria ti to. Najskôr sa obklop kamarátkami "všetkých druhov", nauč sa chápať, ako a prečo reagujú na podnety od teba, vytvor si tak "interný manuál" na rôzne situácie a potom choď do toho. :-)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldik7 16. 7. 2011 20:57

fajn, nebudu balit já, ale nechám se radši balit sám :D .. což o to, už to jednou bylo, ale ta holka zaprvé byla trochu opitá a zadruhé stejně je zadaná... škoda, že do toho klubu (Face To Face v Ostravě) kde to bylo nechodí víc lidí :/ takže větší možnost seznámení tam ani není...
P.S. já normálně na diskotéky nechodím, ale já tam byl pracovně jako fotograf :D
aldik7
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků