Chléb náš odcházející ...

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 14. 2. 2011 20:20

Ty jsi na tu stolici nějak vysazenej. Jestli chceš, pošlu ti pak fotku. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 14. 2. 2011 20:24

Konzistenci z toho stejně nepoznám :hm
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 2. 2011 21:42

ale tak kucí ... fotografie podobného druhu si prosím vyměňujte přes SZ, email, IM ... či na přátelských osobních setkáních :-)

Co si tu založit vlákno o chlebu, či pečivu ... kde by každý přidal hodnocení toho jím zakoupeného pečiva? Nebo využít i toto vlákno ... jak udělal Slonik a trent.

Důležité by bylo znát co nejpřesnější název a samozřejmě i místo nákupu. Hodnocení by se mohlo skládat z několika (tří) po sobě jdoucí dnů, kdy by bylo hodnoceno, co a jak se s pečivem děje....dobré je přidat i způsob skladování.

No vlastně, jak se zde již prezentuje.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 18. 2. 2011 09:59

MgX píše:No „nejlepší“ jsou tzv. tukové rohlíky (snad se to tak jmenuje) - to je humáč první kategorie, i když jsou čerstvé :-!

Mě někdo tvrdil, že pro děti jsou lepší tukové rohlíky než celozrnné pečivo, ale co je na tom pravdy netuším :hm
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 2. 2011 13:07

Dětský organismus si s celozrnným pečivem neumí moc dobře poradit. Ale marketový hnus bych teda dítěti taky nedával.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 18. 2. 2011 13:38

Chleba teda moc nemusim.. Ale rohliky z tesca, to je paradni cihlicka po zanechani nekolik minut na vzduchu :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 2. 2011 14:21

Už jsem měl strach Sloníku, že jsi se při tom testu výdrže chlebů otrávil.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 2. 2011 16:24

4honza píše:
MgX píše:No „nejlepší“ jsou tzv. tukové rohlíky (snad se to tak jmenuje) - to je humáč první kategorie, i když jsou čerstvé :-!

Mě někdo tvrdil, že pro děti jsou lepší tukové rohlíky než celozrnné pečivo, ale co je na tom pravdy netuším :hm

Je skutečně možné, že dětský organismus může mít problém s celozrnným pečivem. Ovšem ... tukový rohlík v kvalitě, kterou jsem v poslední době párkrát po sobě potkal ... ne, ten bych nenabídl :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 2. 2011 21:25

Mušíš ho ňamáčet do,,Vávra kafe,,ža šeďum, Hlaď ňa Váš baňďo ňeňažraňá, Šťareč Marčllo cašs Campaňo...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 5. 2011 19:35

Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 29. 6. 2011 15:43

Marcel Kudlvasr píše:Mušíš ho ňamáčet do,,Vávra kafe,...

Taký máčaný chlebík docenia hlavne bezzubí spoluobčania.Mne osobne to pripadá hodne nechutné,ale netvrdím,že časom nezmením názor a nebudem propagátorom máčaného chlebíka.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 30. 6. 2011 09:45

Jezdím teď kupovat chleba dolů do Michelských pekáren a fakt je jinej a dokonce i dýl vydrží, což nás doma dost překvapilo neb jsme zapoměli ,že by mohl chléb vydržet i víc jak 3 dny. Jen nedoporučím jej dávat do mrázáku pak je chuťově nic moc. Rohlíky nevím ,nejlepší byly vždy u babičky na prázdninách za bolševika 8km od Znojma,nevím kde kdo je pekl ale od tý doby jsem na podobný nike nenarazil.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků