Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 15. 6. 2011 21:26

PatrikChrz od Siebela mám nějaké zimní ... dobrá značka :-)

Jo ... Tvá situace NENÍ bezvýchodná. Já myslím, že se dříve, či později „unavíš“ a začneš pomalu lehce slevovat z nároků. Navíc - někde jistě existuje podobně „jiná“ žena a tak je jen otázkou štěstí na ni narazit.
Pak půjde především o to, aby Ti nevadilo, že by investovala do jiných fondů než Ty :mrgreen:

Breaker nic Ti nikam nevkládám :-) Jen Tvá slova naznačovala cosi, co z nám z okolí - blízkého, vzdáleného, ale i virtuálního. Je to takový drobný extremismus ve stylu ... dnes frčí růžová, kdo nemá růžovou je OUT. Neříkám, že jsi to Ty - jen, že Tvá slova ve mně vyvolala ony myšlenky.

A ano, již jsem viděl street boty, které mají i „lepší“ a bytelnější spodek (značku si nevzpomínám - omlouvám se).
Z mého laického pohledu však zůstává v platnosti myšlenka, která naznačuje, že i zdravý člověk by pro déle trvající chůzi měl volit příslušnou obuv.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 15. 6. 2011 23:29

MgX: Když jsi dost hezký a dost alfasamec, tak si klidně můžeš nosit běžecký boty k saku a vždycky něco sbalíš. :D
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 16. 6. 2011 09:34

Je to stejně zvláštní, jak jsme každý jiný. Každý upřednotňuje něco jiného a každý má jiné cíle. Po pravdě, můj cíl se mi relativně vyplnil. Založil jsem rodinu a dalším cílem je, abych vychoval syna k obrazu svému. A tak nějak mám pocit, že to ostatní je podružné. A mám dobrý pocit, že se mi něco povedlo. A doufám, že se nedostanu do situace, kdy budu sedět v padesáti sám na židli v prázdném bytě a budu si říkat: "Co dál? Mělo to vůbec všechno cenu?".
Peníze budou, my nebudem. Jak rychle je vyděláme, tak je rychle utratíme. A na co mít peníze, když je člověk nemá pro koho utratit?
A jinak co se týká Brejkrových rad ohledně oblékání, jsem s ním zajedno a plně se pod to podepisuji. A vůbec mi nepřišlo, že radí aby někdo chodil IN a že jinak je OUT.
Jinak děkuji Patrikovi alespoň za to, že je přístupný k diskuzi.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 6. 2011 10:58

MgX píše:PatrikChrz od Siebela mám nějaké zimní ... dobrá značka :-)

Jo, je to trochu nuda, už od nich kupuji ii ty sandály, prostě už několik let - stejný obchod, stejná značka. Jsou sice dražší, ale jsou pohodlné (a boty rovněž), jen by mohly víc vydržet :(.
Co mě zklamalo, tak byla značka ECCO, ty se rozpadly za pár měsíců - naštěstí také koupené u Leisera, který nedělá problémy s reklamacemi.

MgX píše:Navíc - někde jistě existuje podobně „jiná“ žena

Nestraš 8-P
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2011 14:36

OS píše:MgX: Když jsi dost hezký a dost alfasamec, tak si klidně můžeš nosit běžecký boty k saku a vždycky něco sbalíš. :D

Podívej, netvrdím, že si má vzít megavelký trenýrky, do nich zasunout „vasila“ k tomu přidal sandále a čekat, že určitě něco sbalí. On každý extrém je špatný.
Jeden, který neuznává nic, jen totální modní trend a hyperznačky, druhý, který uznává úplně všechno.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 16. 6. 2011 15:11

MgX: Já se naprosto ztotožňuji s Breakerem a chodím oblíkaný podobně.
OS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2011 18:37

OS OK - já s tím nemám problém :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 23. 6. 2011 17:54

Ja prozmenu souhlasim s hafanem. Celej zivot jsem nemel jiny boty nez botasky jakekoli značky (od new balane, pres Adidas po Mizuno). Pred asi pul rokem jsem si koupil v Humanic svoje prvni street boty (myslim, ze to jsou street pac se v tom nevyznam) a po tydnu se me uplne odlepila vlozka do bot a shrnula se do spice tak ze se v tom nedalo chodit... Tolik asi moje zkusenost. Netvrdim, ze chodim v odlehcenejch tretrach po nakupnim centru, ale nevidim problem v tom jit v botaskach do mesta. :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 6. 2011 18:06

Tak Humanic prodává totální šunt. To už můžeš rovnou nakupovat v Sapě (to je ta vietnamská tržnice v Písnici, kde už několikrát hořelo - taky jsem tam párkrát byl :), ale boty bych si tam nekoupil. Kalhoty, tričko, bundu - to si udělám klidně z pytle od brambor, ale boty chci mít kvalitní, nechci si zničit nohy (jako že je nemám 100 % v pořádku).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 23. 6. 2011 19:04

To si myslim, ze nedela zadny extra boty. Ale tak za ty penize jsem to vyzkouset musel :-D a aspon me to utvrdilo, ze neni nad stary dobry botasky ;-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 7. 2011 10:09

http://m.aktualne.centrum.cz/article.ph ... 8353&s=177

...Popis z plakátu naznačuje, že nemají čas, vůli ani štěstí nebo prostě odvahu na partnerský život. Příliš pracují, zvykli si žít odvázaně a nezávisle, nebo nechtějí slevit z náročných představ o vztazích...

Co mi to jen pripomina :)
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 7. 2011 20:09

PatrikChrz v poslední době jsem četl více podobných článků - hned jsem si vzpomenul na Tebe. Ještě bylo něco ohledně partnerského vztahu, kdy oba žijí odděleně - ač třeba jako manželé a vídají se JEN, když to oběma vyhovuje. No - dovedu chápat, že jsou lidé, kteří si svůj život představují významně jinak než já, přesto je to pro mě trochu smutné žití.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2011 11:05

Dnes me docela pobavil jeden spam:
A h o j A m J u l i e t p o d l e j m é n a , j s e m k r á s n á a s e x y , j s e m 5 , 9 m e t r ů v y s o k á , m á m 2 5 l e t ,
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2011 15:54

a ještě jeden - dnešní seznamka na Seznamu:

"Chceš mít doma princeznu?? Chovej se jako princ! protože na VOLA čeká jenom KRÁVA!!!"
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 9. 2011 17:49

PatrikChrz a do které tedy půjdeš? :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků