Jste hudebníci?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 29. 7. 2009 19:15

takze ve sluchatkach nic neuslysim jak je ten vystup slabej, ale radio odpalim? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 7. 2009 19:27

Výstup nemusí být slabý. Jde o to, že line-in na běžných mašinkách není uzpůsoben pro připojení impedančně rozdílné bassy. Tady připadá v úvahu jedndouchý předzesilovač a do toho pak prsknout sluchátka. Pokud se bude jednat o bassu, která nemá integrovaný aktivní prvek.
Anonymous

Odeslat příspěvekod suk 29. 7. 2009 19:38

Aha :) Tomuhle prd rozumim... je to precejenom skoro muj obor ze? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 7. 2009 23:34

Neříkal sem rovnou prdnout sluchátka, ale dělají se i sluchátka s předzesilovačem speciálně pro todle použití a dokonce sem je viděl prodávat i tady... Však mi napiš na MSN, pokud bys chtěl více debatovat, tady je to trochu "na kočku" :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 29. 7. 2009 23:40

Sluchátka s předzesilovačem pro basovku?? Dej odkaz, o tom jsem ještě neslyšel.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 7. 2009 17:58

Hmm nemůžu to najít... Už sem prohledal Amazon, české weby s hudebními nástroji a aparaturou (ty hlavní) a nic. Pak ještě ZZsound, ale nevim jestli to dávaj pod speciální sekci nebo co. Ukazoval mi je kamarád, co je koupil v UK. Používá je právě na basovku. Vcelku je to vlastně dvoj-zařízení - předzesilovaček na kabelu (na baterku myslím) a do toho píchneš jakékoli sluchátka, jenže se to prý prodává jen v setu (podle něj, takže nevim)... Jakmile najdu, dám vědět, sám bych to bral, teda za rozumnou cenu. Navíc je to malé a lehké, takže to nezavazí...
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 31. 7. 2009 12:21

suk: tak samozřejmě poznáš když tam ta basa není ale když tam je je to někdy těžký ji tam slyšet, přesně právě pro to že basák hraje stejnou věc jako kytarysta... bohužel mě tady nejede vzuk takže si nic nepustim :D ale co mě se osobně líbí tak když už ta basa neni tolik slyšet tak občas do ty hudby prostrčit nějaký to basový sólo :)

No hned koncertovat nehodlám, ale v blízké budoucnosti určitě, máme s kámošema rozdělanejch
pár věcí, jen to potřebujeme nějak seskoušet a sjednotit pod nějaký jméno :mrgreen: ale i
co se hry doma týče je mnohem lepší když máš ten aparát a slyšíš to jak to bude znít ve finále,
jak říká sattero, když hraješ na sucho tak to nějak zní furt stejně, ale když to píchneš do komba
tak najednou zjistíš, že z tý kytary vyždímáš zvuky o kterejch se ti předtim ani nezdálo :)

sattero: já vím že kytara za 3tisíce je dělaná podle ceny a na požadavky zákazníka se zase tolik
nehledí, ale problém je v tom, že většina výrobců dává na trh málo levorukých modelů, takže
človek potom nemá moc co na výběr, kdybych byl pravák tak si nestěžuju, ale já si můžu dovolit
dát maximálně 5tisíc takže co sem tak koukal po internetu mi zbývá ten jazzbass a nebo počkat
a koupit si od squiera preclíka... tak babo raď... :mrgreen: a ohledně music city ja tam sice
tak tři měsíce nebyl ale posledně tam neměli ani jeden levorukej model :)
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 31. 7. 2009 12:45

SuperhollymaN: U Squiera neuděláš chybu, jsou to opravdu povedené kousky! Pak je tu opravdu možnost Fokusů a Arií, ale chce to zkusit. Vím, že minimálně Fokus dělá levoruké a když sem se naposledy díval na Jazz Bass od nich na prodejně v Brně (Rooseveltova - A-Z hudebniny), tak se mi kousek moc líbil. Sice na mě hodně velký dohmat, ale i to se dá poštelovat... A pro začátek je vcelku jedno zda JB nebo PB, obě jsou to hodně univerzální baskytary. Případně ještě MusicMana...
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 8. 2009 07:55

SuperhollymaN píše: tak problém to neni žejo :mrgreen: ale zase pak s tim budu vypadat jako trotl...


:pozor Huš, před třiceti lety si kytary po vzoru Hendrixe otáčeli takhle všichni :-)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 19:24

Alternativní hudební tvorba která nápady přebíjí tu v rádiu.

Ano to si se vší skromností dovoluji tvrdit o svém novém albu. Rádiokomerce je poslední dobou furt to samé, takové vymývárny kde se furt dokola něco opakuje. Proto jsem se rozhodl k radikálnímu kroku. Otázkou bude, jak zareagují posluchači až se k tim tyto nahrávky dostanou z několika rádií. :-) Jsem zvědav co mi k tomu povíte...

http://www.youtube.com/user/d2mac#p/a/u/2/Zu4VitOXw6k
Naposledy upravil myšpulín dne 7. 6. 2011 09:08, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu, původní titulek vložen do příspěvku, promazán OT
D2MAC
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 6. 2011 22:21

... Jinak to není špatný.. :)
Naposledy upravil myšpulín dne 7. 6. 2011 09:10, celkově upraveno 1
Důvod: vypuštěna reakce na OT které byl odstraněn
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D2MAC 6. 6. 2011 22:26

Ne to rozhodně není... a dík viď :-D
D2MAC
Čtenář

Odeslat příspěvekod I.Indigo 7. 6. 2011 07:46

I.Indigo
Čtenář

Odeslat příspěvekod D2MAC 7. 6. 2011 09:42

Inu dobrá, těchle mám taky dost, přidám tam všechno :-))
Zrovna tu dodělávám jednen hard :-D
D2MAC
Čtenář

Odeslat příspěvekod D2MAC 3. 7. 2011 17:21

Tak vážení, a máme tu zase novinku, tentokrát něco klidnějšího a emotivnějšího :-)

http://www.youtube.com/user/d2mac#p/a/u/0/ZikLi4CFxQA
D2MAC
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků