Hřbitov Avatarů

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 30. 5. 2011 06:48

hobitt píše:Alespoň naskakují příspěvky.

Bohužel v tomto kontextu není úplně to nejlepší.
Znovu to opáknu... o životě víš houby, tak nepředjímej.

edit: nejlepší by bylo, vzít všechny příspěvky (i z jiných vláken) na toto téma a hodit je do jednoho samostatného... hobitt, tisíc a jedna stránka bez překvapení.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 5. 2011 08:32

má cenu číst poslední 2 stránky?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 5. 2011 09:08

ne. Vše je to zase jen o tom, že je jaro a hobitta s*re, že nemá holku a bojí se nějakou oslovit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 30. 5. 2011 09:32

a že ve 30 nebude mít na složenky, bude se bát o práci a rodiče se ho vzdají, jelikož nebudou mít vnoučata
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 5. 2011 11:14

A taky že nedá vysněnou ani jinou vejšku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 30. 5. 2011 11:40

a že je de facto jako sioga
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 5. 2011 12:02

Ovšem mezi těmito případy jsou nepatrné rozdíly. Sioga ví, jak vypadají dívky jen zprostředkovaně, díky internetu. Hobitt se dostal už o něco dále a ví, jak vypadají, protože je již viděl a dokonce si na některou i sáhl. Jako velké plus vidím u hobitta jisté zkušensti s opačným pohlavím. Další rozdíl je v reakcích obou jedinců. Hobitt na otázky reaguje. Sice mnohdy dosti prázdnými odpověďmi, ale člověk má pocit jakési zpětné vazby. Druhý jmenovaný reagoval jen z kraje. Dnes již zcela záměrně přehlíží dotazy a jen vkládá odkazy na Novinky, Super,OnaDnes a jiné prestižní zpravodajské servery.
Zatímco sioga je v dnešní dnech již konzistentní, u druhého lze vypozorovat pravidelné cykly jeho mentálního stavu.
Co oba spojuje, je nenávist. Jeden ji chová k ženám, druhý k sobě samému. Prvně jmenovaný je mnohem přesvědčivější a lze soudit, že je opravdu nenávidí. U druhého půjde pravděpodobně o jistou přechodnou pózu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 5. 2011 12:53

Ale já se přece mám rád :D a to, že jsem pozér, je známá věc... :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 5. 2011 13:47

hobitt píše:....jsem si uvědomil, za jaké ***** bude stát celý moje žití a bytí, tak se ze mě stal nihilista a přecitlivělý ubožák. :)

hobitt píše:Vysoká škola kterou nemám šanci udělat, hypotéka na bydlení, krysí závod, abych vůbec byl schopnej zaplatit složenky, než se naděju, bude mi třicet a budu sám,zklamu sám sebe, že nejsem tím, kým jsem chtěl být, zklamu rodiče tím, že nebudu mít děti, okolo čtyřicítky až padesátky invalidita...co je na tom tak skvělé?

hobitt píše:... A holku nemám a mít nebudu. To by to se mnou vyhrála...

hobitt píše:Protože jsem sobecký a necitlivý hovado, který je totálně neschopný empatie a ještě se v tý neschopnosti vyžívá.

Toto je zpověď člověka, co se má rád. A toto vše je na minulé stránce. Už jen chybí ten změněný podpis o vlastní smrti.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 30. 5. 2011 21:04

Psycholog by ti pomohl, opravdu. :-) Já k němu chodil - kvůli tomu, že se mi neprokrvovaly ruce, dodnes je to pro mě i pro toho psychologa záhada, ale musel jsem tam chodit kvůli mojí doktorce - a musím říct, že mi to bylo příjemný. Pokecali jsme o sexu, vztazích a škole. Nasmál jsem se jeho příhodám z vejšky, já si tam vlastně chodil jen pokecat :D
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 5. 2011 22:00

To není potřeba, mám skvělou kamarádku, ta ve mně vždycky nastartuje "normálního" člověka :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 5. 2011 06:20

Zapomněl jsi ale dodat, že jí tajně miluješ. (má teorie...)
Naposledy upravil trent dne 31. 5. 2011 08:42, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 31. 5. 2011 07:15

Problém lidí, kteří mají nějaké trable je takový, že si nedokážou připustit, že trable mají.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 5. 2011 07:56

trent píše:Zapomněl jsi ale dodat, že jí tajně miluješ. (má teorie...)


Ne...to není láska...je to zvláštní druh přátelského vztahu. :)

teplice: Nemám problém. Nebo jestli je dospívání problém, tak pak ano, mám problém.
Naposledy upravil hobitt dne 31. 5. 2011 08:48, celkově upraveno 2
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 5. 2011 08:25

hobitt: takže problém máš :D
Zvláštní druh přátelského vztahu... to zní ještě důvěrněji, než že ji tajně miluješ. Nestačilo naspat velmi dobrý kamarádský vztah? :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků