Svačinky

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod polda 7. 3. 2011 15:41

Co jste to zas vykopali za mrtvolu ?
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 15. 4. 2011 12:18

jak kdy .. kdyz je zbytek od vecere tak je to rovnou i svacina do prace :) ... popripade kdyz koupim krabici susenek tak si hodim jednu do batohu a pak ji tam za pet sest dni najdu a snim :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 4. 2011 10:48

aquarkko píše:
trent píše:Mě svačinky maminka nechystá. Občas tak učiní žena, občas já sám a občas si je koupím.

a to je model, jaký bych si i já přála

jakože bys mužovi činila svačinky? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 4. 2011 20:43

Nebo jí je blbý, že jí chystá svačinu mamka.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 4. 2011 12:47

nebo se těší až bude maminka a bude chystat svačinky :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 4. 2011 22:19

trent píše:Nebo jí je blbý, že jí chystá svačinu mamka.

Mně ne, jemu...a to je jen vrchol ledovce trapnosti. A ten osel si nedokáže dupnout. Pořád přemejšlím, na koho z nich bejt naštvaná víc...ale je neslušný pomlouvat druhý.

MarkFX: tak částečně jo :) ale já aspoň poznám, kdy je děcko dost samostaný, aby si svačinu nachystalo samo
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 4. 2011 08:18

Pokud by mi někdo připravoval svačiny, tak si také dupat nebudu. Proč taky?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 4. 2011 10:23

přesně tak, přece se tomu bránit nebudu.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 4. 2011 10:59

Ono je pak na zvážení kdo je osel. Ten kdo si nechává dělat svačiny, nebo ten kdo si dupne a pak je celé dopoledne o hladu, protože je buď líný, nebo nemá možnost něco zakoupit. Příkladem mohu být dnes já. :D
Tím ovšem nechci nijak zesměšňovat to, co nastínila/o aquarkko, protože nejsem nijak zasvěcen do dané situace.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 4. 2011 11:19

MarkFX píše:přesně tak, přece se tomu bránit nebudu.. :D

Presne :-D.

Jinak za me - svaciny vubec neprovozuji. Nekdy si cestou do prace koupim ii snidani, obvykle makovku v pekarstvi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 20. 4. 2011 15:53

Já se taky nebráním, když mi můj muž nachystá svačinku do práce :) A on se taky nebrání, když mu chystám svačinku :) Hlavně toto děláme proto, abychom si zařídili pravidelný přísun stravy, protože jsme v jakémsi dietním cyklu a jakékoliv výkyvy by mohly mít negativní dopad :D a to přeci nikdo nechce!
Ale jak psala aquarko o tom osamostatnění, tak moje matka chystala ségře svačinky až do maturity :) A kdyby ségra bydlela u našich doteď, tak má tyto služby pořád.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 4. 2011 11:20

já bez snídaně z domu vyjdu jen v extrémních případech, snídaně je základ.. A pak stejně mám v 10 zase hlad :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 21. 4. 2011 13:12

A proto my si v těch 10 dáme tu svačinku :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 4. 2011 15:23

Já mám tedy snídani místo svačinky. Prostě se dříve jak v 7 ráno nedovedu nasnídat. A pokud se nasnídám brzy, tak mám potom ukrutný hlad, kdy je na svačinu pozdě a do oběda daleko.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 22. 4. 2011 19:12

Jó svačinky, tomu rozumím. V podstatě mám celý den rozfajrovanou výheň a když je chuť, a ta je pořád, z lednice vydoluju kus krkovice a napíchnu na trn u výhně a za pár minut je ráj na zemi. Jedna z mála výhod soukromého podnikání. Ráno nic moc, jen startovací kafe s mlíčkem, ale kolem desátý to příjde, někdy klobáska atd. Cholesterol má smůlu, nechci umřít zdravej, to by mě štvalo. Na druhý straně pořádný bušení do železa ten cholesterol z trubek vyžene. Jó a přeji hezký svátky. Zase to bude u grilu.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků