Sčítání lidu, domů a bytů 2011

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2011 20:04

ty moje jsou tištěné inkoustovou tiskárnou. Čili jim vlhko dost vadí. Bytový list jsem vyplnil na netu, jen díky mému hodně pomalému notebooku a náročnosti Adobe readeru tam bylo asi dost překlepů. Chtěl jsem je i opravit ale na svůj mail s žádostí jsem nedostal v limitu 48 hodin žádnou odpověď a tak jsem ten mailbox zrušil. Zbylé formuláře posilam v té homelessácké obálce s tím že mám opravdu vážnou obavu že jí pošta ztratí.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 4. 2011 21:36

Tak jak jste na tom?
Já jsem se o tu sračku pokoušel na netu a formulář odmítá zaškrtnou počet živě narozených potomků Asi se má za to, že jen ženatí muži mohou mít potomky... To samé, když se mě dotazník ptá, jak jezdím do práce. Více jak 3 možnosti zaškrtnou nemohu, i když těch způsobů využívám více.
Nakonec jsem to neodeslal. Analogový formulář mám vyplněn. Pěkně vyplněn, řádně proškrtán, ať si z toho vyberou co chtějí. Pokud se to vůbec někam přes poštu dostane...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 4. 2011 21:39

ti potomci jdou jen u žen
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 4. 2011 21:42

Hmm, takže výsledkem sčítání jsou muži bez potomků. Dobrý. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 13. 4. 2011 22:27

Ne. Jen jsou vyřazeni muži, kteří porodili živýho potomka. Ale i matky mladší 15 let.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 4. 2011 09:24

trent: chtělo by si to jen pořádně přečíst ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 4. 2011 10:24

trent píše:Tak jak jste na tom?
Já jsem se o tu sračku pokoušel na netu a formulář odmítá zaškrtnou počet živě narozených potomků Asi se má za to, že jen ženatí muži mohou mít potomky... .


Já jsem to vyplnil na netu jak měn to pustilo. Hlavně že jsem to nějak odeslal a mám potvrzení o vyplnění, kdyby něco.
Měl jsem problém s formulářem a náhradní jsem sehnat až 13.4 ve 16:00, hned večer jsem to ještě na netu vyplnil. Akorát mně to doma i po instalaci nové verze adobe nefungovalo, tak jsem to musel vyplnit v práci.
Jsem rád že to mám a už to dále neřeším. Tím je pro mně vyřízené.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 4. 2011 22:40

otevrel jsem web .. zacal vyplnovat a ve chvili kdy sem chtel dat odeslat tak prisla uuuplne cirou nahodou BSOD ... a po novym rebootu sem na to uz kaslal ... takze bud to dostali a jsem v klidu nebo nedostali a jsem v klidu taky (pravdivost mnou odeslaneho info je stejne nekde na pomezi "cestnost politika" a "obycejna propiska" ) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků