Tetování/tetovanie/tattoo

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Tetovanie...
...mám (a ukážem ho v diskusii :P ) 5 %  26%  [ 5 ]
...nemám; ...páči sa mi; ...chcem 7 %  36%  [ 7 ]
...nemám; ...páči sa mi; ...nechcem 5 %  26%  [ 5 ]
...nemám; ...nepáči sa mi 2 %  10%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 19

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 3. 2011 20:06

Všimol som si, že tu nie je jedna centrálna téma pre túto celkom módnu záležitosť, tak ju zakladám. :))

Tak čo, ako ste na tom? Máte tetovanie? Aký na to a na tetovaných ľudí máte názor? Môžete postovať aj fotky svojich tetovaní/fotky tých, ktoré sa vám páčia. :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 3. 2011 20:14

Tetování nemám a ani ho nemám v plánu. Ale to by si jistě každý pomyslel, tedy každý, kdo mě už alespoň trochu zná.

Abych si něco takového vyzkoušel - zda by mně sedělo - použil jsem různé „jednorázovky“, některé i celkem kvalitní. No - musím přiznat, že něco malého by nevadilo, ale ... není třeba :-)

Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...

A co Ty, zakladateli vlákna, už máš nějaké tetování? :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 3. 2011 20:14

Některá tetování se mi líbí, tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 3. 2011 20:52

Tetování s mírou se mi líbí. Nemám ho, zatím o něm neuvažuji, ale kdo ví co mi jednou přelétne přes nos...
MgX: co je jednorázovka?
Já si vzpomněl na "tetování" v podobně vodních obtisků z bravíčka... To byly časy na prvním stupni základní školy. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 3. 2011 21:46

trente měl jsem jakési taky v podobě „obtisku“. Ovšem kvalita byla pro jednorázové užití na vysoké úrovni. Nevím, kdo to vyrábí - dostal jsem pár kousků zdarma (tuším, že ze zahraničí).

V každém případě ... člověk si takto může vyzkoušet jak by vypadal s tetováním - tedy vyzkoušet bez následků :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 3. 2011 23:14

běžně se maluje na tělo, vydrží to pár dní - na zkoušku ideální (a nemyslím henu)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 3. 2011 23:21

MgX píše:Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...
To samozrejme vyjadruje a rieši len tú vizuálnu stránku veci..tetovanie ale často aj niečo vyjadruje a často aj samotnou skutočnosťou, že je trvalé. ;)
hobitt píše:tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)
Prečo? :)
MgX píše:vyzkoušet bez následků :-)
Tetovanie nie je choroba, ani niečo, do čoho by šiel normálny človek nerozhodnutý pevne, že ho chce. Takže u mňa to bolo buď áno alebo nie, žiadne keby. Vybral som si...
MgX píše:A co Ty, zakladateli vlákna, už máš nějaké tetování? :-)
Fuu, tak predsa bude tá prvá fotka na mne... :)) @pravé rameno:
Obrázek
Samozrejme chcem ďalšie, konkrétne by mal nasledovať nápis... :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 3. 2011 23:36

Breaker píše:
hobitt píše:tetování nemám, ani bych si ho nenechal udělat. :)

Prečo? :)


Trochu obava, že se mi za nějakou dobu nebude líbit a odstranění je bolestivé. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 7. 3. 2011 10:59

Taky mám zatím jen jedno, ale určitě v budoucnosti chystám další, pravděpodobně obrázek, aby to bylo vyvážené. :)
Levé zapěstí:
Obrázek
Keep your eyes open wide...
chazyk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 3. 2011 19:19

Nemám, ale přemýšlím o něm. Zatím nejsou finance a ani čas..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 3. 2011 19:38

Breaker píše:
MgX píše:Když budu chtít machrovat, koupím právě zmíněnou „jednorázovku“ s tím, že až poslouží, tak ji sundám ...
To samozrejme vyjadruje a rieši len tú vizuálnu stránku veci..tetovanie ale často aj niečo vyjadruje a často aj samotnou skutočnosťou, že je trvalé. ;)

Ne, nejsem „pozér“, takže nepotřebuji tímto způsobem nic vyjadřovat :-) Je to věc každého. Ve svém okolí jsem už ale zaznamenal několik případů, kdy si i dívka nechala udělat obrázek na tělo a výsledek, ač byl krásný, tak z ní udělal něco jiného ... myšleno vizáží. A osobně ... tetování na ženách nemusím, tedy zvlášť ty větší ...

Breaker píše:
MgX píše:vyzkoušet bez následků :-)
Tetovanie nie je choroba, ani niečo, do čoho by šiel normálny človek nerozhodnutý pevne, že ho chce. Takže u mňa to bolo buď áno alebo nie, žiadne keby. Vybral som si...

Myslím, že je hodně lidí, co si nechali udělat tetování a po čase jim už tak příjemné nebylo. Třeba změnili styl, partnera ...

Netvrdím, že se jedná o chorobu, ale když si kupuješ sako - taky si ho nejdříve vyzkoušíš, přesto, že ho můžeš sundat - kdykoliv. U tetování to tak jednoduché se sundáním není. Proto nevidím nic špatného na možnosti si ho vyzkoušet ... kdyby jen kvůli výběru správného motivu, jeho velikosti a stylu ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 7. 3. 2011 21:22

MgX: Tvoj pohľad chápem a nič proti nemám, len by som asi "zmenil" jednu vec - mám pocit, že "pózeri" sú skôr práve tí, ktorí majú tetovanie bez zmyslu, resp. len preto, aby ho mali, lebo to fičí..

No a vytetovať si meno partnerky, to osobne silne nechápem. :mrgreen: Ale je pár párov, u ktorých by som sa už ani tomu nedivil. :D

-- 7. 3. 2011 21:25 --

chazyk: Je v pohode. :) Krátke a výstižné. 8)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 3. 2011 21:26

Nemám, neuvažuji. U chlapů mi to je jedno, u ženských nejsem ani pro ani proti. Naprostá většina nápisečků a obrázečků zvířátek ( :D ) mě nepotěší.

Něco takového decentnějšího...
--->:
ObrázekObrázek
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 27. 3. 2011 16:59

tohle ma kamarádka (přesně tohle, na fotce je ona)
Přílohy
179360_1563697143792_1576280075_31291427_6337337_n.jpg
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 3. 2011 17:26

Tak tohle ne. Při představě, že jí to dělám zezadu... a pohled na toto... Bál bych se, aby mě něco nekouslo :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků