Jaká fóra navštěvujete?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 31. 7. 2006 23:00

Co rict, jinak ja sem rad ze stiham jeste obcas nakouknout sem, natoz ke mne .. ted je nejakej divnej hukot v praci ... a taky se ucim nejaky kurzy :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod roxor 26. 2. 2011 08:40

Tuto na SuperFóre navštevujem ešte ... auta,digifoto.
Ohľadne fotografovania .... 2 fóra
- " - cyklistiky .... 1 f.
- " - automoto ....4 f.
- " - GPS .... 1 f.
- " - voľná zábava .... 2 f.
Takže cca 10 fór.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 28. 2. 2011 07:22

na SF lezu na Pauzu a Zive, vyjimecne na MM nebo na Doupe, jeste vyjimecneji avmania a kuchtu...

mimo SF to mame metalovy forum, hudebni forum a forum podpory jednoho freeehotingu (kde jsem dokonce moderatorem, ze bych si to dal do podpisa?), sem tam zalezu na webtrh.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 2. 2011 09:35

Jo dej si do podpisu nějaký www, uděláš adminům radost :D

Já chodím na celé SF, většinou ani nerozlišuju které je to fórum, pro přístup používám http://superforum.zive.cz/search.php?search_id=newtrash

Pak ještě občas zajdu na jedno fórum které tak trochu duplikuje zdejší garáž.autorevue a pak taky zaskočím na zamisovu "vétřicetjedničku"
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 2. 2011 19:49

Vault už snad ani nefunguje ne?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 3. 3. 2011 07:12

Chodí tam jen na čumendu. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Předchozí stránka