Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodymko 27. 12. 2010 17:12

zajtra do práce..
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 30. 12. 2010 15:31

Mam cernou smouhu pres stul (od kabelu k nabijecce, lehce vyhodila pojistky a vyhorelo to :D) a nejde to umyt.. :-/
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2011 15:44

Tobě furt hoří nějaká elektronika ... :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 3. 1. 2011 17:09

Ja nic, to mel zrovna v rukou tatik :)) A hlavni je, ze vse zase funguje.. :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 1. 2011 06:59

Štve mě "nový" telefon. Včera z něj zmizely všechny sms a dnes nezvonil budík :grr:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2011 07:51

měl sis nechat ten starý. Moje již více než dva roky stará E51 slouží stále perfektně. A nebýt jednoho blbého zmoknutí (svojí intenzitou se vyrovnalo pobytu ve vodě), nepoznala by servis.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 1. 2011 10:39

hobitt: copak máš za telefon?
Musím říct, že i když ve mě WM nevyvolalo takové uspokojení jako třeba předchozí telefon s UIQ, všechno zde funguje, snadno se zálohuje snad vše, na co si člověk vzpomene.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 5. 1. 2011 10:52

hobitt píše:.....dnes nezvonil budík :grr:

Hm, to jsem měla (nebo možná ještě mám, nevím, nezkoušela jsem) na svém ajfounu taky :D....on zítřka jsem sama doma, tak to bude ftipný až zaspím :D....nebo si domluvím buzení telefonem, anebo vyhrabu starej ručičkovej buďas!

A k tématu - třetí den v práci a nevím kam dřív skočit, a to mi ješt šéf nabízel práci po kolegovi, který nás opustí v dubnu - nevím jestli si uvědomuje, že jsem pouze jedna osoba!.....už teď pracuju minimálně za dva >:-(
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 1. 2011 14:59

michee: tak dnes jsem to taky v práci zažila, a to jsem byla na druhém pracovišti :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 1. 2011 15:41

michee: pokud se nepleti, tak u iTelefonu se tento neduh dá odstranit nastavením opakovaného budíku.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 5. 1. 2011 19:32

trent: to sice jo, ale já každý den vstávám jinak, takže bych to stejně nevyužila....naštěstí už budík budí :D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 1. 2011 19:40

Slonik píše:měl sis nechat ten starý. Moje již více než dva roky stará E51 slouží stále perfektně. A nebýt jednoho blbého zmoknutí (svojí intenzitou se vyrovnalo pobytu ve vodě), nepoznala by servis.

E51 stále mám jako zálohu na navigaci. Jenomže už je na denní používání nepoužitelná, tiché sluchátko, baterka mrtvá, slušel by jí nový kryt, vypadlé tlačítko 6...investice minimálně litr... Měl jsem v plánu koupit E52, protože čudl a Symbian je pro mě nepřekonatelná kombinace, ale táta se rozhodl si koupit Samsung Galaxy S, tak jsem ušetřil peníze a nechal si jeho telefon.


trent píše:hobitt: copak máš za telefon?


LG KM900 Arena :-S
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 1. 2011 17:20

Kdybych byla chlap, tak bych dneska dostala přes držku (neprávem). Proč jsou ti řidiči tak agresivní?! >:-(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 1. 2011 17:39

Kirkwood: protoze lidi jsou agresivni ***** co si myslej ze maj vzdycky pravdu a pravo rozbit vsem drzku, protoze pouzivat argumenty neumej... zvykej si.. .ale tak ty bys mohla bejt zvykla ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 1. 2011 17:50

suk: no tohle se mi stalo poprvé, že přede mnou zastavil řidič a vystoupil z auta :hm
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků