Copak jste dostali k vánocům?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michee 25. 12. 2010 21:42

Letos se ježíšek pochlapil a donesl nám odšťavňovač (a ještě v noci byl odzkoušen a musím říct, že je super)...jinak všem ostatním z rodiny ježušák nadělil, co si přáli (takže se nekonalo žádné zklamání), ale hlavně jsme se všichni viděli a strávili spolu alespoň pár hodin, to bylo to nejlepší :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 25. 12. 2010 23:26

Kirkwood píše:hobitt: ty jsi nešťastný s ženami, já s lidmi okolo sebe, to je docela velikánský rozdíl ;-)

Jsem všechno možné, jen ne nešťastný, já si ty emoce jako na houpačce užívám. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 12. 2010 14:59

Kirkwood píše:hlavně, aby mi byly k užitku a pokud možno stejné cenové hodnoty..

co to je za všeobecně rozšířenou blbost? dycky srovnávat kolik asi stálo to co mi někdo koupil a pak tipovat co mi dá letos, aby to bylo za stejný peníze.

snad dám to, co vim že tomu člověku udělá radost a nějaký peníze neřešim. otec ode mě letos dostal věc za 1500kč, máma za 100kč. a nemam absolutně pocit, že bych přitom měl mámu míň rád.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 12. 2010 15:07

Přesně tak...mě třeba udělal největší radost dárek, kterej nestál ani tři stovky...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 26. 12. 2010 15:08

jannnn: asi jsi špatně pochopil, co jsem tím chtěla vyjádřit.. Já už vím, co každoročně dostanu, takže cenově a užitkově se to odhadnout dá ;-) a není to dáno tím, že máš někoho radši, protože Ti dal dražší dárek.. Jak píšu, aby byl hlavně k UŽITKU a je jedno, zda stojí litr nebo kilo..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 12. 2010 15:28

roxor píše:Ja som našiel pod stromečkom túto maličkosť ... :hmm :tleskani


Dolary? To se Ježíšek moc nevycajchoval ... :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 12. 2010 17:19

tak lepší než eura, ne? :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 26. 12. 2010 20:23

Dárky k užitku? To je jako by mi někdo dal třeba příbory. Sice je nepotřebuji, ale využiji je. Asi bych je samou radosti dotyčnému/dotyčné bodl do různých částí těla. Dárek má být především pro radost.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 12. 2010 20:27

wit.cz píše:tak lepší než eura, ne? :D



To mi připomíná tohle :D



trent píše: Dárek má být především pro radost.


+1
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 26. 12. 2010 20:39

trent píše:Dárky k užitku?
Mozna spis darky co clovek potrebuje ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 26. 12. 2010 20:46

To ano. Z takových dokážu mít i radost. Především, pokud se jedná o auto. Ale třeba z takových 5 rolí IPY bych asi radost neměl, byť bych pro ně měl hned využití.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 12. 2010 06:08

Příbory by mne potěšily o hodně víc, jak polévková souprava, protože je potřebuji ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 12. 2010 10:14

A pak že darovanému koni ...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 27. 12. 2012 07:54

The Plaky
Helmu
Fusekle
Triko
;-]
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 12. 2012 15:03

The plaky? UAX!?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků