Černá skřínka - vylejte si svou zlost

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 19:08

Ty si fakt vůl. Ale proto, že něčeho takovýho lituješ. Nevím o co ti jde? Že se s tebou nebaví? No a? Takovejch ještě bude.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 12. 2010 19:41

přestávám se v tom orientovat. Nejsi vůl tím že jsi jí to řekl ale tím co jsi udělal potom. I to bych ovšem chápal, kdybys takovou situaci využil k nějakému usmiřování. Takhle to ale nechápu vůbec. Btw, to jste ve stejné třídě? Tenhle "detail" jsi dosud úspěšně maskoval :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 14. 12. 2010 20:34

Kirkwood píše:....Den před dokončením práce nám přijde její zadání, které nám měla vedoucí přeposlat cca týden předem.....


Tak to máš dobrý :) U nás je zpoždění i rok a půl :D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 20:50

Slonik píše:přestávám se v tom orientovat. Nejsi vůl tím že jsi jí to řekl ale tím co jsi udělal potom. I to bych ovšem chápal, kdybys takovou situaci využil k nějakému usmiřování. Takhle to ale nechápu vůbec. Btw, to jste ve stejné třídě? Tenhle "detail" jsi dosud úspěšně maskoval :-)

Nejsme, nejsme dokonce ani ve stejném ročníku. Jen jsou s mou spolužačkou velmi dobré kamarádky.

Nevím, jak se teď k ní chovat. Rád bych s ní normálně mluvil a nepřipadal si blbě, když bych jí chtěl napsat. Jenže...jestli je to dobře. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 20:56

Hm, takže je to zase tvůj boj. Je ti před ní stydno. Můžeš mi říct jeden rozumný důvod, proč si připadáš blbě v její blízkosti?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 21:10

Mám pocit, že jsem se k ní choval na té šluskoloně a v neděli škaredě...a proto se teď za sebe stydím a nedivím se jí, že neodpověděla na pozdrav (no dobře, spíš si mě nevšimla). A nevím, jestli bude blbé, když se s ní pokusím opět skontaktovat...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 21:13

Škaredě? Jak?
Aha, takže další pseudohisterickej výlev, kdy tě nepozdravila jen proto, že jsi byl na druhém konci třídy a pozdrav jsi na půl spolkl samým studem. Už jsem doma.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 12. 2010 21:14

hobitt

Oddal bych se sebemrskačství .... to Ti dodá potřebné grády pro sebelítost a zbaví provinění.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 21:21

trent: No ona byla odtažitá už v tu neděli... Ale jak říkám, možná si mě nevšimla.

MgX: Po tom opravdu netoužím, raději bych to nějak vyřešil...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 21:28

A co chceš pořád řešit? Vždyť není co?
Jestli chceš být za ukřivděnýho kňouru, tak jí napiš a omluv se jí za to že vůbec jsi. To je vlastně to MgXovo sebemrskačství v praxi. Myslím, že by bylo celkem výchovné, kdyby tě někdo propleskl. Pak by se ti třeba rozsvítilo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 21:32

Jo, takže se mám tvářit, že neexistuje. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 21:38

Nic takového jsem neřekl. To se nemůžeš tvářit úplně normálně? Je to holka jako každá jiná.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 12. 2010 21:44

hobitt můžeš mi napsat, cos jí tak strašnýho udělal? Já to nějak pořád nechápu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 21:55

trent: O to se taky snažím...

MgX: Byl jsem na ni zlej... Použiju citaci SZ, kterou jsem posílal v neděli jednomu členovi fóra.

hobitt píše:Já s ní na té šluskoloně mluvil. Nejdříve jsem mezi řečí řekl, že jsem na dobré cestě se do ní zamilovat (díky za tu repliku )a když se mě zeptala proč, je jasné, že mě to trochu šokovalo, tak jsem řekl "Protože jsi milá, krásná a je mi s Tebou fajn..." Co mě tak trochu dorazilo, bylo to, že mě táhla přes půl parketu, abychom tančili valčík přímo před očima toho jejího "vyvoleného". Připadal jsem si jako idiot a on se stejně nedíval

Ke konci volné zábavy jsem si ji vzal bokem a zeptal se, že jestli by chtěla a měla čas, můžeme něco podniknout - projít se, zajít si do kina... a ona řekla: "Já vím, že to nechceš slyšet, ale nevím. Ale tak fajn, v pátek čas mám."

Pak jsem se bavil s kamarádem a ten mi říkal, že mu naznačila, že jako nechce... No než, aby mě udržovala v planý naději, to raději, ať mi řekne hned, že ne.

Když odjížděla a já se s ní loučil, řekl jsem jí, ať jedná podle srdce, je upřímná a nenechává se zatáhnout někam, kam sama nechce. Na to mi řekla, že tak jedná a neumí lhát.

Jel jsem domů celkem rozčarovaný, znejistěný a neskutečně nervózní. Po příjezdu domů mi už přišlo trochu nevychované jí skoro o půl druhé ráno volat, tak jsem jí napsal:

Ahoj (jméno),

víš, přemýšlel jsem a ta Tvá odpověď se mi moc nezdá. Ostatně i proto jsem Ti při loučení řekl to, co jsem řekl.

Možná se mýlím, ale mám pocit, že "nevím" nebylo to, cos chtěla říct. Ostatně to nebylo ani to, co jsem chtěl slyšet. Víš, myslím si, že Ti musí být trochu jasné, jestli se mnou chceš trávit čas, nebo ne...

Takže se ptám: Chceš se mnou trávit čas, chceš se mnou jít ven? Nevím neberu jako odpověď.


Takže jsem to tehdá ukázkově podělal. :-/ Co následovalo v neděli večer, je zde již známé.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 21:58

No a teď mi řekni co tak hanebného jsi jí řekl? Asi nebudu tak taktní jako pejsek s kostičkou na čumáčku, ale jestli z tohohle máš špatný svědomí, tak si zajdi ven na mráz a dej si pár facek.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků