Jsme asociálové?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2010 00:46

Soudě dle přátel na fcb a četnosti jejich komentů na tvé stavy, něco mi na tvém tvrzení nehraje... :hm
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2010 08:13

Njn, jenomže tam mám lidi z celý republiky i ze zahraničí. A s těmi jinak v kontaktu nejsem. Takže zas tak, jak se to na FB tváří, to není. :-)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2010 13:31

Takže jsi vlastně společensky odepsaný, zlomený asociál. Tomu nevěřím. Leda, že bys měl v avataru zelenýho mimozemšťana.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2010 13:34

Nejsem zlomený, jen nevyhledávám společnost lidí (tedy až na vyjímky). :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2010 13:36

Takže to ještě zúžíme. Nevyhledáváš společnost lidí(tedy až na vyjímky - ženské pohlaví).... Jsem taky asociál. Jupí. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2010 14:23

No že bych nějak extra běhal za ženskýma, to ne. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 29. 11. 2010 22:34

Ujasníme si situaci, je pro tebe těžké udělat následující věci?

Sobota, 20:00. Náhodou zjistíš, že nemáš co dělat. Obvoláš kámoše, jestli nepůjdou do hospody. Nepůjdou, už něco mají. Obvoláš kámošky, jestli by některá nešla do kina nebo se projít, na kafe. Jo, jedna by šla. Co teď? Zrušit akci a vymluvit se, nebo jít?

Co bys volil? Jen pro zajímavost :-))
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2010 22:50

V podobné situaci jsem byl v pátek - byl jsem se dvěma přáteli v jednom podniku a chystali jsme se jít domů. Pak jsme vymysleli vtípek, se kterým jsem obvolal několik holek. Jedna z nich byla na koncertě a zvala mě, ať přijdu. Šel jsem domů. :D Podotýkám, že jsem ten večer nebyl střízliv...

Za Tebou dané situace bych nevolal ani kamarádovi (když někam jdu, tak nerad bývám "organizátor", semtam se připojím k nápadu jedné kamarádky nebo kamaráda). Ale pokud bych už ten telefon zvedl, asi bych se vymluvil a třeba šel koukat na HIMYM...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 30. 11. 2010 00:49

Ty jsi tragéd. Já bych jednoznačně volil vycházku s děvčetem. Nebo tu knajpu. A nebo ještěš líp, knajpu s děvčetem.
Nerad býváš organizátor... Na vyťukání čísla dané osoby, domluvení času a vybrání oblíbené či nejbližší hospody(čajovny) člověk zřejmě potřebuje nějaké zvláštní schopnosti. :D
Jinak dle tvého vyjádření k modelové situaci by jsi byl ještě za trotla, co se ozve kamarádovi, jestli by nešel na pivko(čaj). On by souhlasil a ty by jsi mu odepsal nějakou výmluvou, že nemůžeš jít. :mrgreen: :mrgreen:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 11. 2010 07:26

No víš co, to já nikdy nedělám, já čekám, až někdo zavolá mě. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 30. 11. 2010 08:43

Hezky, jsem tragedka, ja bych nikam nevolala, protoze mobily nesnasim :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 11. 2010 09:26

Mě vlastně taky nevolají... Píšou na FB chatu :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 30. 11. 2010 09:44

Me nevolaj, ani nepisou :)
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 11. 2010 14:08

teplice píše:Sobota, 20:00. Náhodou zjistíš, že nemáš co dělat. Obvoláš kámoše, jestli nepůjdou do hospody. Nepůjdou, už něco mají. Obvoláš kámošky, jestli by některá nešla do kina nebo se projít, na kafe. Jo, jedna by šla. Co teď? Zrušit akci a vymluvit se, nebo jít?
Hele, psychologu - Sobota, 20:00. Nahodou (a zase tak nahoda to neni, spis normal) zjistim, ze nemam co delat. Kamose ani kamosky neobvolam, nikdo me nikam nezval tak me nikdo nikam nechce. Tak sedim u kompu a refreshuju nekolik phpBB for s myslenkou ze "tu [nejaka prace do skoly] udelam zejtra, casu dost" a o pulnoci jdu znuden spat. Jsem asi asocial, co?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 30. 11. 2010 14:27

Jestli je tohle jenom v sobotu, tak jsi na tom jeste dobre :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků