Fetaci vsude kolem nas : )

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 12. 2009 12:52

Slonik píše:
aquarkko píše:a ukazovali ho tam i v akci? sori, ale nemohla jsem se nezeptat :mrgreen:



:-)


Omlouvám za svůj příspěvek a zjevně poruším pravidla ještě jednou, když si dovolím ohradit se proti tomu warezu.

Odkazoval jsem na stránku s linky nikoli na konkrétní soubor. Soubor na který linky odkazovaly jsem na web nenahrál já. Jednalo se o audiovizuální dílo - dokumentární film - a držení napodobeniny / kopie takového díla pro vlastní potřebu je v této zemi zcela legální, stejně tak jeho stahování. Kvůli tomu platíme z každého CD, harddisku, či paměťové karty atp. poplatek. Zákon v tomto případě porušil člověk, který soubor na web umístil.

Samozřejmě respektuji rozhodnutí moderátora / administrátora, nicméně je fajn se nebát a nebýt papežštější než papež. Na druhou stranu, chápu, že lidi jsou zlí a jednodušší je takovouhle věc smazat, než se nechat popotahovat.

Hezký den všem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 12. 2009 12:57

Ono to pravidlo tu bude především preventivně, aby se z fór CPress Media nestalo jedno velké warez fórum. :)
Anonymous

Odeslat příspěvekod Malignus 22. 9. 2010 15:47

Hele, doporučíte mi něco, po čem budu mít dobrou náladu a budu mít pocit, že je svět lepší a ostatní mě maj rádi?
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 9. 2010 16:45

Měj v piči.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 23. 9. 2010 11:36

Malignus píše:Hele, doporučíte mi něco, po čem budu mít dobrou náladu a budu mít pocit, že je svět lepší a ostatní mě maj rádi?


Svět je lepší, máme tě rádi ;-]
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 9. 2010 20:42

Malignus píše:Hele, doporučíte mi něco, po čem budu mít dobrou náladu a budu mít pocit, že je svět lepší a ostatní mě maj rádi?

dělej dobré skutky a to co požaduješ budeš mít..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 9. 2010 10:35

Nebo se staň poustevníkem, zanevři na celý svět a neustále se přesvědčuj, že jsi ten jediný nejlepší a vyvolený na celé planetě.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 26. 9. 2010 22:28

Jack111 píše:Protože máš i 'špatnou' závislost.

Já na čemkoliv tady rozhodně závislý nejsem.


Co je "spatna" zavislost?
JSzu
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 9. 2010 11:13

To je ta, o které maminka řekne, že je špatná.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 9. 2010 16:46

Přesně tak!
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2010 23:35

:D

4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron