Němčina - rady

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fernetik 6. 1. 2008 23:20

ja sa ucim tento jazyk 12.rok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
**Naco si nepamatam to sa nestalo**
Core2Duo E6400@3,6GHZ
Corsair 2x1024MB DDRII 1066MHZ
GeForce GTX280 1GB

Cowon D2 4GB black(fw 3.57)+ Kingston SD 2GB + Sennheiser PX100 + Etymotic ER6i Black
fernetik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 1. 2008 17:43

já 11. ale vůbec si tak nepřipadám :lol: :mrgreen: a to ještě z ní letos maturuju :-D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 1. 2008 17:47

fernetik: my ho na gymplu třeba nebrali, asi záleží škola od školy, resp. vyučující od vyučujícího.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 30. 1. 2008 20:01

já z němčiny budu letos dělat zkoušku a nějak se na to taky necítím :-D nechcete jít někdo za mě?:)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Reiner 16. 4. 2008 20:36

Vincent píše:já z němčiny budu letos dělat zkoušku a nějak se na to taky necítím :-D nechcete jít někdo za mě?:)

Tak já bych to bral. Už jsem dostudoval a jako učitel němčiny bych to měl zvládnout že? ^^ Ale neboooj se, to zmákneš i bez cizí pomoci. Určitě! :tleskani
Reiner
Návštěvník

Odeslat příspěvekod helena4315 13. 9. 2010 13:34

Ahoj, mám problém, chtěla bych němčinu naposlouchat z filmů nebo seriálů nejlépe on-line, doma na televizi němce nechytáme a televize jako RTL nebo Pro 7 na internetu mají zablokované přehrávání seriálu v němčině pro naši zemi. Nevím z jakého důvodu, ale je to tak. Hledám filmy nebo seriály (nemusí být německé výroby) v německém znění s českými titulky. Neporadí mi někdo, kde je sehnat. Zkoušela jsem různá "válečná" fóra, ale nebyla jsem úspěšná. Všechno je v AJ. Prosím o radu.Předem díky. Ahoj
helena4315
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 14. 9. 2010 12:24

linky na stahování je tady zakázaný posílat, jestli myslíš tohle - dobrých německých filmů moc není, ale určitě mezi ně patří Knockin' on heaven's door, Die Leben der Anderen, Die fetten Jahre sind vorbei, Sophie Scholl - Die letzten Tage nebo Gegen die Wand
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 14. 9. 2010 18:10

Taky jeden přidám: Good bye, Lenin!
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 14. 9. 2010 19:31

Hanebný pancharti maj také části mluvené německy :-)
spartas
Čtenář

Odeslat příspěvekod helena4315 17. 9. 2010 14:51

Ahoj, tak už jsem to vyřešila. Přikoupím do počítače digitální TV tuner s českými i rakouskými stanicemi a je to.
Díky za všechny odpovědi.
Ahoj
helena4315
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků