Podařilo se vám výrazně zhubnout kluci?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cristinne 3. 9. 2010 12:48

zvláštní je, že stres buď pomáhá hubnout nebo má přesně opačný účinek a člověk se cpe jak.... :hm
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 9. 2010 17:42

Cristinne: A nebo na váhu nemá vliv. Takže závěr? Žádný...
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 9. 2010 17:49

Podle mého názoru stres sám o sobě bude způsobovat vyšší výdej energie, takže bude člověk mít tendenci hubnout. Pokud se ho ovšem bude snažit nahradit vyšším příjmem potravy, tak samozřejmě bude tloustnout :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 3. 9. 2010 21:39

Jo tak to já vždycky o zkouškovém docela hodně žral :D

Jinak nemám s váhou vproblémy, takže jsem ani neměl důvod výrazně zhubnout. Když se cítím těžší a rozteklejší, tak se stačí víc hýbat a za pár týdnů je to zase v cajku. Kéž by bylo všechno tak snadné jak přibrat či zhubnout 8-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 3. 9. 2010 21:56

Ach, zábavná téma toto.

snoopyG píše:Podařilo se někomu z vás shodit minimálně 20 kilo? Za jak dlouho a jak?
20 kilo tak, aby to bolo bezpečné a trvalé - minimálne 1/2 roka, ale to pod profesionálnym vedením. Sám tak za rok.
suk píše:Behat, behat, behat, behat.. kdyz si das kazdej den 10km, tak nemusis ani nijak menit stravovaci navyky a pujde to dolu. Sice pomalu, ale pujde.
A lýtka aj s kolenami v <>. Rada nad zlato. Keď sa niekto pýta, ako schudnúť 20 kíl, tak bude mať veľkú nadváhu. To si ty asi nikdy nemal, ak radíš beh. Daj si na ramená 40kg (alebo menej/viac, neviem aký je rozdiel váhy medzi tebou a autorom témy) pytel a skús s tým behať 10km.
Grammator píše:suk radí dobře, já si třeba udělal postavu díky tomu, že sem dva roky denně sekal dřevo, nosil balíky s vodou a další radosti...
Udělal? Vskutku? A kedy si ju zas stratil (vychádzam z polonahej fotky tu na fóre)? Asi to s tým nebolo také slávne...
Grammator píše:nebo makej ve fabrice, tam si taky pěkně zacvičíš, oproti tomu je nějakejch 10km růžová zahrada (koneckonců můžeš do práce chodit pěšky nebo jezdit na kole)...
Predpokladá sa, že práca vo fabrike je dlhodobá a monotónna činnosť, na tú si telo rýchlo zvykne, prispôsobí jej energetické nároky a veľmi rýchlo tam nespáli o nič viac, ako pri sedení za počítačom. To by musel robiť pravidelne vždy inú fyzickú aktivitu, a to v dnešných "pásových" fabrikách býva málokedy.
PatrikChrz píše:Mě jo 80 -> 60. Dobu už přesně neodhadnu, ale určitě to bylo pod půl roku.
Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2010 22:51

Breaker píše:A lýtka aj s kolenami v <>. Rada nad zlato. Keď sa niekto pýta, ako schudnúť 20 kíl, tak bude mať veľkú nadváhu.
20 kilo neni zase tak silena nadvaha si myslim. A s dobrejma botama po dobrym povrchu (ne po asfaltu) nevidim problem. Ja mam asi 10 navic....
Breaker píše:Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.
Mam 170, mozna malinko vic... a pri 60kg bych mozna vypadal jako clovek - ted mam bachor jak kdejakej vychlastanej 40.... a vazim pres 70kg
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 3. 9. 2010 23:00

On nepíše, že jeho nadváha = to, čo chce schudnúť. Môže to byť len prvý cieľ. Celkovo nedal žiadne informácie, na základe ktorých by sa dali poskytnúť konkrétne rady. A beh môže byť veľmi nebezpečný, preto by som ho určite neradil rovno.
-----
Váha nie je meradlom toho, kde máš tuk. Že sa to tebe ukladá na bruchu je tvoja genetická danosť, nie pravidlo. Rovnako vysoký človek by s rovnakým % tuku ako ty pri rovnakej váhe mohol vyzerať úplne "normálne", ak by sa mu to ukladalo rovnomerne. Takisto by si mohol mať tých 60 kíl a bachor furt rovnaký, sú taký hajzelpavúčikovia (veľké brucho, tenké končatiny), s tým sa ťažko pracuje.
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2010 05:39

Breaker píše:
PatrikChrz píše:Mě jo 80 -> 60. Dobu už přesně neodhadnu, ale určitě to bylo pod půl roku.
Ak nemáš 150cm, tak dôvod chudnutia na 60kg je mi tajomstvom..ale ako kto chce.

No já nejsem žádný sportovec, takže veškerá váha byla jen tuk (žádné svaly) a zadýchával jsem se i když jsem jen měl ujít nějakou delší cestu a to nemluvím např. o takovém dobíhání na autobus. Když jsem zhubl, bylo to, jako bych sundal ze zad batoh. Teď jsem zase trochu přibral (65) a je to znát minimálně pneumatikou na břichu a nelíbí se mi to, takže to chci zase dát dolů. Prostě mi ta váha kolem 60 vyhovuje a cítím se tak příjemně. Mám 178 cm.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 4. 9. 2010 23:30

178 cm a váha 60 kg je slušné na holku, u kluka si to neumím moc představit, ale pravda je, že se to nedá moc generalizovat :-)

mareq0: já spíš o zkouškovým měním jídelníček :-D A totéž u mě platí pro snahu mírně poupravit váhu, stačí změnit složení přijímané potravy... Ale fakt je, že to cíleně nijak často nedělám :-D
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 9. 2010 12:35

Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 9. 2010 12:44

Měnit jídelníček -> vytisknout ho na papír jiné barvy? :lol:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 5. 9. 2010 13:27

mtm: já ho většinou netisknu :-P Prostě trochu poupravit složení přijímané potravy (spokojen, rejpale? :-P)

suk: občas to není od věci :-D
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 9. 2010 17:34

no, neni.. potreboval byh to :(
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2010 07:35

suk píše:Menit jidelnicek, no fuj, hrozna predstava :D Radsi sebevrazdu...

Taky raději změním množství, než složení. Jíst nějakou brokolici s mrkví a podobné imitace jídla - fuj :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 9. 2010 10:33

A zase je tu náš spolek... ;-)
viewtopic.php?f=633&t=604464&st=0&sk=t&sd=a
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků