Jak nabrat fyzičku a svalstvo?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 5. 2010 15:00

Bobroněnko píše:můžu se zeptat, odkud pochází ty informace od 2g/kg nahoru? (opravdu mě to zajímá, nemyslím to jako výsměch - přijde mi to poněkdu nesmysl, proto chci znát relevanci)

Teď jsem viděl v Pod pokličkou 2-2,5 g/kg tak nevím co je pravda a co ne :hm
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 30. 5. 2010 19:08

No, nevim. Osobně věřím spíš svojim učebnicím fyziologie. :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 30. 5. 2010 19:37

Bobroněnko píše:pak se ovšem můžem bavit o tom, nakolik je todle téma pro profi kulturisty.
Tak, nie je, ale hobitt nepovedal, jak konkrétne chce pribrať. :mrgreen:

eRiper: Dávaj 1,5 a ani neumrieš, ani to nebude málo - a máš vystaráno. ^^
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 30. 8. 2010 10:15

tedka jsem si koupil nakladaci cinky se 2x17kg ale zatim jedu na 2x12kg a cekam ze najakej bicak naroste
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 31. 8. 2010 20:05

Musíš ještě pohnojit a porostou :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 2. 9. 2010 14:46

Kdyz je tu to tema tak se zeptam :)


Cviceni provadim, ale na brise mam furt vrstvu sádla :D (tuku) nevite jak se toho da nejlepe zbavit? :)
Ted zatim co provadim je sedy-lehy, zkracovacky, kliky, behani


Pristi tyden si jeste koupim domu cinky tak budu jeste cvicit o to vice :)
hhitmen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 9. 2010 14:54

Liposukce
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 4. 9. 2010 17:28

The_mike píše:tedka jsem si koupil nakladaci cinky se 2x17kg ale zatim jedu na 2x12kg a cekam ze najakej bicak naroste
Snívaj ďalej. :mrgreen:
hhitmen píše:Cviceni provadim, ale na brise mam furt vrstvu sádla :D (tuku) nevite jak se toho da nejlepe zbavit? :) Ted zatim co provadim je sedy-lehy, zkracovacky, kliky, behani
Cvičením na brucho sa nechudne, len sa precvičujú brušné svaly, ktoré sú ale furt pod tou vrstvou tuku... Chudne sa diétou, ale nie tou od mamky zo ženského časáku..hoď si do Googlu "sacharidové vlny" a študuj. :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 4. 9. 2010 18:09

Dekuji nakonec jsem se dockal tve odpovedi :) jdu na to :) DÍKY
hhitmen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 19. 9. 2010 02:07

Ja som v 17-tke zacal jedavat ovsene vlocky v mlieku a k tomu surove vajcia. Cinky som nemal, tak som to nahradil takymi nemotornymi 6kg "podlozkami" v tvare kvadra. To cvicenie mi vydrzalo asi 3 mesiace. Brucho sa stiahlo, hrudnik narastol. Ked som o 1,5 roka zacal pracovat, pytali sa ma ludia, ci posilujem :-) nebolo to na kulturistiku, ale bolo vidno, ze som nieco so sebou robil. takze ozaj netreba kupovat drahe preparaty, da sa pomoct aj lacnejsimi potravinami. A svalstvo rozhodne naberies. Keby som cvicil aspon rok, vyzeral by som inak :-)
Na tu motorku nepotrebujes mat obvod ruky brutalny, staci ti dostatok sily. A tvoj otec sa urcite potesi aj za to, ze si nieco robil a urobil a nemusis vyzerat ako Rambo.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 25. 9. 2010 17:56

Nitram: To je ale strašná škoda, že si prestal...dnes si totiž mohol byť šéfom na Olympia Weekende. :D Za 3 mesiace s pomocou 6 kilového závažia, vločiek v mlieku a surových vajec dosiahnuť výsledky viditeľné ešte aj rok a pol potom - ty musíš byť genetický zázrak. Čo k tomu povedať, mám chuť roztrhať všetky permanentky, vyhodiť všetky doplnky stravy a ešte pol roka oplakávať peniaze a čas vynaložený na bodybuilding. :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 9. 2010 19:40

A zrovna v pondělí mi přiveze kámoš Whey 80 (2250 g) za 800 Kč :-( Radši jsem si měl zajet do JZD pro pytel ovsa :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Breaker 25. 9. 2010 23:19

Dobrá cena, ale ten názov nepoznám..to je to od Stillmassu? Ako prvý proteín asi dobré... :)
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 26. 9. 2010 19:13

All The Whey se jmenuje ta firma. Možná že ta cena bude nižší bo prý to nakupuje za nákupní cenu. Jinak to není můj první protein, ale druhý :-P Toho prvního mám ještě doma trošku (nějaký 60% ale značku nevím).
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nitram47 6. 10. 2010 06:06

Breaker: vidno to doteraz, predtym som bol taka gula, teraz mam hrudnik vacsi ako brucho :-) a neryp, nie je to nejake extra svalstvo, ale nieco ostalo a samozrejme sa upravila aj stavba tela ;-)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků