Léky na hubnutí

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod FJakub 26. 7. 2010 16:08

Dobrý den,
jaké léky by jste doporučili na hubnutí? Nemám moc času posilovat a nebo cvičit!
Díval jsem se na toto http://www.sportovni-vyziva.net/surviva ... ma/d-1310/
a nebo http://www.sportovni-vyziva.net/nutrend ... sli/d-504/
Díky
FJakub
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 26. 7. 2010 16:30

Ačkoliv se mě na to nikdo neptal, tak si trochu myslím, že bez změny životosprávy to za mě nějaké průmyslové vynálezy nespraví.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 7. 2010 16:50

Přesně tak...když chceš zhubnout, musíš pro to něco udělat.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 26. 7. 2010 17:56

Neblbni, tohle je v podstate analog efedrinu, kerej je zakazanej kvuli zdravotnim rizikum. navic, zbezny googlovani prineslo vysledky jako zvyseny riziko ischemickyho zachvatu, zvysenej krevni tlak, zvyseny riziko infarktu...pilulky na hubnuti vzdycky byly sracky a tohle neni vyjimka, nebud linej
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 7. 2010 06:32

Mě docela pomohl Xenical, ale je to předpisový lék, který si plně hradiš - měsíční porce asi 950,-. Můžeš si taky koupit jeho volně prodejnou alternativu Ali (má poloviční dávku účinné látky a je ještě dražší - cca. 1400,-). Funguje tak, že brání zpracování části tuku přijatých v potravě. Ale chce to trochu disciplíny - jíst tučná jídla tě za týden odnaučí :D (nechci být nechutný, ale ten nestrávený tuk se neztratí). K pohybu tě nedonutí. Slova "nemám moc čas cvičit" jsou výmluva. Taky nemám čas, tak se koukám na zprávy ne v křesle, ale na rotopedu. Je to sice málo, ale aspoň něco.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků