IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 30. 6. 2010 21:06

Pavla: Jedna paní povídala... možná, ale je to lepší, než probuzení z ošklivého snu(rozuměj normální práce), nebo ty výstřelky z prvních stran tohoto vlákna, o tom, že kdo kdo není s námi, je hloupý, omezený, nepřející a závistivý.
Nicméně, já na žádném pohovoru nebyl(konkrétne IFP, ale byl jsem na jiném), ale když se zde tak perete za svou pravdu, tak proč nás odkazujete na referenty. Proč nám to nevysvětlíte přímo vy. Šetřit se dá i jiným způsobem, ale na to jsem se neptal. Ptal jsem se konkrétně, kde jsou ty přivýdělky, které nemusím danit? Pořád mi ještě nikdo z Vás nevysvětlil, jak na tom mohu vydělávat(nad rámec 24 000Kč/rok), tak abych neměl živnostenský list a nemusel z této činnosti podávat daňové přiznání. Probůh, snad to není tak složitá otázka.
Mimochodem, kdyby jste si prošli celé vlákno, tak Vás Bungo vyzýval(str. 15), aby jste ho řádně zasvětili do této problematiky. Mám pocit, že tak nikdo neučinil.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlaH 30. 6. 2010 22:51

Pro řádné vysvětlení najdete kontakdy na www.ifp-club.eu
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 7. 2010 05:57

p0etrik píše:Mozna, ze naivni a financne i pravne negramotni lide, na ktere je tento produkt cileny vam to uveri, (...)


Přesné. Ještě bych doplnil, že nejen právně a finančně negramotní. Všech diskusích o pochybných a podvodných produktech se vždy účastní diskutéři, kteří společnost do roztrhání těla obhajují, ale psát neumí. To také o něčem svědčí. Měl by to být vztyčený ukazovák pro potenciální zákazníky. Tato diskuze není výjimkou.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2010 06:20

PavlaH píše:Pro řádné vysvětlení najdete kontakdy na http://www.ifp-club.eu


8-D O serióznosti vypovídá to že na titulní straně jsou fotky z nějaké společné dovolené členů sdružení. :lol:

Už vidím jak by na lidi působily stránky pojišťovny kde by na titulce ukazovali jak si zaměstnaci válí šunky u moře. :mrgreen: :mrgreen:
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bungo 1. 7. 2010 08:57

PavlaH píše:Ničemu nevěříte a to je v dnešní době veliký problém. Místo, aby jsme se jako lidé sjednocovali, tak si každý hrabe na svém písečku. A proto to také v tom našem státě takhle vypadá.
IFP se snaží sjednocovat lidi. Zde můžete pracovat jako kolektiv Vy a vaši známí a pomáhat známím, aby byli uspěšní stejně jako vy.
Znovu podotýkám, pokud jste si to nikdy nevyslechly, tak nevíte o co jde.
Jsou tu jenom věty na této frázy jedna paní povídala ..., ale nikdo z vás si to nevyslech.
Pokud Vás to zajímá stačí si jen domluvit schůzku v IFP, kde se o Nás dovíte více. Vaše otázky Vám rádi odpoví naši Referenti.
Děkuji za dnešní pozornost. Přeji všem dobrou noc.


Naopak, ničemu nevěřit je v dnešní době veliká výhoda.

Otázka do pléna: Psaný projev je vizitkou každého z nás. Co si myslíte o lidech, kteří nasekají v pár větách chyb jak máku? Možná jsem zaujatý, ale proč mám pocit, že tímto neduhem trpí většinou příznivci IFP Clubu?
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gozorr 1. 7. 2010 09:24

My taky nejsme pojišťovna.....mi jsme club. Mě osobně pomohli, ale taky pro to musím něco udělat. Ale je to těžké vysvětlovat lidem, kteří raději budou sedět před televizí a nadávat jak je ten svět nespravedlivý. Co se týče té policie tak na to máte právo, pak sem hoďte klidně výsledek vyšetřování. Více již k tomu není co dodat. Buď pochopím nebo ne. Loučím se a přeji hodně úspěchů.
Gozorr
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 1. 7. 2010 09:34

PavlaH píše:IFP se snaží sjednocovat lidi. Zde můžete pracovat jako kolektiv Vy a vaši známí a pomáhat známím, aby byli uspěšní stejně jako vy.

Vždyť na to se ale pořád ptám. Jak na to vydělám víc, než 24k, které stejně utopím ve spoření?
Stránky jsou sice pěkné, ale obsahově naprosto prázdné. Informace, ani nějaké vysvětlení tam není. A nikoho kontaktovat nebudu, protože nechci. Je zvláštní, že zaběhnuté bankovní ústavy o svých produktech mají informace na svých stránkách, takže si je mohu pročíst. Když bych něčemu nerozuměl, tak mohu kontaktovat jejich zaměstnance.
Takže...znovu se ptám, jak na tom mohu vydělat a příjmy nedanit?
Gozorr: Nevíte, co kdo dělá. Nikdo tu na svět nenadává. Jediný, kdo to udělal je Pavla a ta je od "Vás". My se tu snažíme porozumět vašemu klubu. Bohužel nám nějak nechcete odpovídat na otázky. Třeba se pletu. V tom případě můžete začít. ;-]

Nebylo by od věci si přečíst to, co napsal Bungo o těch pravopisných chybách. A vzít si to k srdci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gozorr 1. 7. 2010 09:53

Já se jen zeptám, četl jste příspěvek o tom, když jsem vysvětloval, že se dání to co je nad to pojištění?

http://www.cpp.cz/prodejci/cpp/investic ... istota.asp

kdo hledá najde
Gozorr
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 1. 7. 2010 10:05

Jistě, že jsem to četl. Ale vždyť jsi říkal, že nic nedaníš. Takže mi z toho vychází, že pokryješ jen spoření a víc nemáš. Tak jaká je v tom výhoda a kde jsou ty výdělky?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gozorr 1. 7. 2010 10:23

Nedaníš do částky 24.000Kč. Pokud do roka přivedeš 2 lidi, firma ti pošle bonus 24.000Kč. Bonus = sleva v tomto případě 100%. Přivedu dalšího mám bonus dalších 12.000Kč. To co ti přišlo nad 100% bonus daníš jako každý příjem podle zákona. To je ten výdělek. Pokud jsi poslouchal vysvětlení jak to funguje tak jsi to pochopil. Pokud ne mohl jsi položit otázku. Při vysvětlení je jasně vidět kde se berou peníze.
Gozorr
Čtenář

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 7. 2010 11:19

Gozorr píše:Nedaníš do částky 24.000Kč. Pokud do roka přivedeš 2 lidi, firma ti pošle bonus 24.000Kč. Bonus = sleva v tomto případě 100%. Přivedu dalšího mám bonus dalších 12.000Kč. To co ti přišlo nad 100% bonus daníš jako každý příjem podle zákona. To je ten výdělek. Pokud jsi poslouchal vysvětlení jak to funguje tak jsi to pochopil. Pokud ne mohl jsi položit otázku. Při vysvětlení je jasně vidět kde se berou peníze.


Ano, tímhle vás krmí pravděpodobně na školení. Má to nějakou oporu v zákoně? Prosil bych tu citaci. To je nepeněžní příjem, který je v zákoně o příjmu normálně podchycený.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gozorr 1. 7. 2010 11:59

tam je to důležité slovo bonus = slevu
Gozorr
Čtenář

Odeslat příspěvekod PavlaH 1. 7. 2010 12:14

myšpulín píše:
PavlaH píše:Pro řádné vysvětlení najdete kontakdy na http://www.ifp-club.eu


8-D O serióznosti vypovídá to že na titulní straně jsou fotky z nějaké společné dovolené členů sdružení. :lol:

Už vidím jak by na lidi působily stránky pojišťovny kde by na titulce ukazovali jak si zaměstnaci válí šunky u moře. :mrgreen: :mrgreen:


Nikdo tady neříkal že jde o pojišťovnu mi jsme makléři
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 1. 7. 2010 12:19

PavlaH píše:Pro řádné vysvětlení najdete kontakdy na http://www.ifp-club.eu

Zdrojovy kod mluvi sam za sebe:
Kód: Vybrat vše
Povinné ručení &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<big><strong>7 %</strong></big><br /


O vypovidaci hodnote stranky ani nemluve...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2010 12:21

To byl jen příklad.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků