IFP Club - lehce vydělané peníze?

Tady můžete řešit otázky týkající se dědění, diskriminace a další.

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 28. 6. 2010 22:16

Koukam, ze scenar je porad stejny. Negativni prispevky o IFP "se prekryji" cukrovymi kecy o tom, jak vas nadherne firma xyz zabezpeci a jak s ni vyresite svoji financni situaci. A vzdycky prispevek od noveho uzivatele, zduraznujici vse o tom jak muzete krasne vydelavat (ve skutecnosti oskubavat financne neznale lidi). Ze se jedna o pekny financni hazard, se dozvi kazdy, kdo zvladne precist toto vlakno od zacatku.

Nejlepsi je ovsem, ze maminky na materske dovolene se upisou na smenku. To je start do zivota jejich ditete opravdu to nejlepsi, vice uz pro ne nemohou udelat :-)

Bohuzel i bohudik je toto vlakno o IFP clubu je v google pageranku hodne vysoko, takze reklamnich prispevku nahanecu prodejcu tohoto IZP tu budeme mit asi jeste mraky.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 6. 2010 06:54

PavlaH píše:...Jsem maminka na mateřské dovolené a tato firma mi umožnila, aby se mé dítě mělo lépe nežli já. Nemusím přemýšlet co mám a co nemám koupit své malé dcerce nebo sobě, prostě to koupím...

No řekněte, není to nádherné?
Holka až se z toho jednou probudíš... :hm
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 29. 6. 2010 07:53

Věříte, že to je skutečně nějaká maminka na mateřské? Možná by nebylo špatné, kdyby fórum ukazovalo i IP adresu pisatele :-)
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PavlaH 29. 6. 2010 10:42

4honza píše:Koukam, ze scenar je porad stejny. Negativni prispevky o IFP "se prekryji" cukrovymi kecy o tom, jak vas nadherne firma xyz zabezpeci a jak s ni vyresite svoji financni situaci. A vzdycky prispevek od noveho uzivatele, zduraznujici vse o tom jak muzete krasne vydelavat (ve skutecnosti oskubavat financne neznale lidi). Ze se jedna o pekny financni hazard, se dozvi kazdy, kdo zvladne precist toto vlakno od zacatku.

Nejlepsi je ovsem, ze maminky na materske dovolene se upisou na smenku. To je start do zivota jejich ditete opravdu to nejlepsi, vice uz pro ne nemohou udelat :-)

Bohuzel i bohudik je toto vlakno o IFP clubu je v google pageranku hodne vysoko, takze reklamnich prispevku nahanecu prodejcu tohoto IZP tu budeme mit asi jeste mraky.



O žádný hazard zde nejde. Pokud máte 24 000Kč kde si zaplatíte druhý rok tak se směnka nepodepisuje. Zde se alespoň vidí jak umí lidi šetřit.
Některé maminky sice podepíší směnku, ale chtějí vydělávat a také se jím to daři a směnku můžete doplatit ,kdykoliv budete chtít. Nezáleží na tom jestli to bude za dva roky, za rok nebo za půl roku, když tu částku splatíte tak se vám stejně směnka vrací k Vám.
Není to oškubávání lidí, protože si lidi spoří na svůj vlastní účet nikam své finance nevrážejí. Co na tom vidíte špatného to nechápu. Tak mi řekněte, kde firma oškubává ty lidi???

-- 29. 6. 2010 11:45 --

myšpulín píše:
PavlaH píše:...Jsem maminka na mateřské dovolené a tato firma mi umožnila, aby se mé dítě mělo lépe nežli já. Nemusím přemýšlet co mám a co nemám koupit své malé dcerce nebo sobě, prostě to koupím...

No řekněte, není to nádherné?
Holka až se z toho jednou probudíš... :hm


Myslím, že jsem se dávno probudila z ošklivého snu, který se mi zdál než jsem tuto firmu poznala.

-- 29. 6. 2010 11:52 --


Bála jsem se o to jak to bude. Moc práci pro maminky nejsou a když se občas nějaká ta práce najde tak je velmi špatně placená. Maminka místo toho, aby se věnovala své ratolesti? tak musí dřít . U této práce má maminka mnoho času na své ratolesti.Sama si určí kolik času tomu bude věnovat.
Naposledy upravil myšpulín dne 29. 6. 2010 11:40, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna opakovaná citace sama sebe
PavlaH
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 6. 2010 11:07

Postavit se 30 metrů od zdi, rozběhnout se přímo hlavou napřed a trefit...třeba se jí pak rozsvítí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 29. 6. 2010 11:15

MS-fanousek píše:Věříte, že to je skutečně nějaká maminka na mateřské?

Admini a modi se mohou podivat, kazdopadne v tomhle jedou dost velke penize takze napsat par prispevku od fiktivnich spokojenych clenu IFP lze s vynalozenim i relativne malym usilim a nemusi to byt velky problem.

Podle prispevku si na 80% myslim, ze tohle zadna mamina nepsala (i kdyz se mohu mylit), ale ze autorem je jisty uzivatel (ktery take prispival do tohoto vlakna), u ktereho lze na internetu dohledat, ze take delal do SEO

Oskubavani lidi to opravdu je, protoze ti lide, kteri tohle podepisuji, nemaji temer zadnou financni gramotnost, kdyz se upisuji k tak drahemu financnimu produktu a k tomu jeste se dobrovolne upisuji na smenku (nejenom svoji, ale i cizim lidem).

Nebudu ani komentovat skutecnost, ze lide, kteri nemaji zrovna velky prijem, by si urcite IZP (natoz od IFP) nemeli porizovat. A sjednavat ci jen doporucovat financni produkty by meli lide, kteri o financnich produktech vedi vice nez co jim rekli na jednom nalejvacim skoleni supervyhodneho produktu jakekoliv firmy., maji nejake moralni zasady a znaji ceskou legislativu.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 29. 6. 2010 11:20

PavlaH píše: ... a směnku můžete doplatit ,kdykoliv budete chtít. Nezáleží na tom jestli to bude za dva roky, za rok nebo za půl roku, když tu částku splatíte tak se vám stejně směnka vrací k Vám.


Tak to bych tu směnku dost rád viděl. Hlavně údaj o splatnosti. Nebo se jedná o blankosměnku? Ono směnečné právo je dost striktní a kvalitu zákona směnečného a šekového potvrzuje i to, že platí v téměř nezměněné podobě od roku 1951...

Bohužel mám VELMI SILNÉ pochybnosti, že tento příspěvek psala opravdu ona "spokojená maminka", spíše mám podezření, že jej psal nějaký profesionální naháněč.

Sedět s rukama v klíně a čekat až přijdou peníze a pak si koupit co chci, to je sice lákavá představa, ale realita je téměř vždy odlišná. Já vždy varuju před lidmi, co slibují "hory doly" téměř za nic... Ale, kdo chce kam, pomožme mu tam...

A jedna otázka do pléna. Když je to členství tak moc výhodné, proč IFP Club váže své klienty takovým způsobem, aby od smlouvy nemohli bez sankcí odstoupit?

Máme tady smluvní volnost, nikomu nezakazuju uzavřít smlouvu s IFP Clubem, ale vřele doporučuju si vše pořádně přečíst, nechat si všechny věci, kterým nerozumíte vysvětlit a nechat si čas na rozmyšlenou... Podepsat můžeš, přečíst MUSÍŠ!!!
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 29. 6. 2010 11:29

Bungo píše:A jedna otázka do pléna. Když je to členství tak moc výhodné, proč IFP Club váže své klienty takovým způsobem, aby od smlouvy nemohli bez sankcí odstoupit?

Kdo zna strukturu provizi u IZP, tak je mu to jasne. Jakmile klient odstoupi v prvnim nebo druhem roce uzavreneho IZP, tak pojistovna provede storna vyplacenych provizi maklerovi pojisteni. To je samozrejme pro nahanece problem, protoze penize za provize musi v normalnim pripade vracet.

V IFP to "elegantne" vyresili tak, ze maji smenku, takze maji nastroj, jak z neposlusneho klienta penize vyrazit. Tohle je asi to nejvetsi svinstvo na cele kauze IFP.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 6. 2010 11:51

PavlaH píše:Myslím, že jsem se dávno probudila z ošklivého snu, který se mi zdál než jsem tuto firmu poznala.

-- 29. 6. 2010 11:52 --


Bála jsem se o to jak to bude. Moc práci pro maminky nejsou a když se občas nějaká ta práce najde tak je velmi špatně placená. Maminka místo toho, aby se věnovala své ratolesti? tak musí dřít . U této práce má maminka mnoho času na své ratolesti.Sama si určí kolik času tomu bude věnovat.

Co myslíte tím ošklivým snem milá maminko? Vydělávání peněz poctivým způsobem, kde nemusím mít špatné svědomí?
Na maminku v domácnosti, máte až podezřele jehovistickou mluvu. ;-)
A ještě jedna věc. Svědomitá matka na mateřské dovolené nemá čas psát agitační litanie po internetu. Zvlášť v době oběda. Nebo si váš potomek sám určí, kdy bude obědvat?
Mimochodem, také mám doma maminku na mateřské a ta má práci a dobře placenou. Můžete polemizovat, že máme štěstí, v tom případě, ale má mé tvrzení o dobře placené práci pro matku , stejnou váhu, jako to vaše, že pro matky práce není, nebo špatně placená.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbblm 29. 6. 2010 13:53

ja tam jako pracuji a sem spokojena tak nevim co tady rikate ze to je podvod a td ;-] :pozor

-- 29. 6. 2010 14:55 --

tak se probudte a radeji to skuzte
bbblm
Čtenář

Odeslat příspěvekod mikicz 29. 6. 2010 14:12

nepíše se slovo zkuste přesně obráceně?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 6. 2010 14:14

A atd. dohromady? Nebo do hromady? :D :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MS-fanousek 29. 6. 2010 14:27

PavlaH píše:O žádný hazard zde nejde......


A jak by jste tedy označila situaci, kdy vy budete dávat 24 tis/ročně po dobu řekněme 35 let. Budete doufat, že se Vám to na konci snad vrátí nějak zúročené zpět. Slovo doufat je přesně na místě, neboť ještě nikdo v tomto státě tímto neprošel a nepotvrdí Vám výsledek. Ani sama pojišťovna tady není tak dlouho. Jediné co je zcela jisté, že dva roky plateb zmizí v IFP.

Tomu říkám optimismus.
MS-fanousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 29. 6. 2010 14:31

bbblm píše:ja tam jako pracuji a sem spokojena tak nevim co tady rikate ze to je podvod a td ;-] :pozor

doporucuji precist cele vlakno, kde to je jiz nekolikrat vysvetleno

bbblm píše:tak se probudte a radeji to skuzte

dekuji ne, mam lepsi zpusob, jak se zbavit zbytecnych 24 tis. Kc
a nechapu, proc mam zkouset neco, co je pro mne nevyhodne :?:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlaH 29. 6. 2010 16:48

hobitt píše:Postavit se 30 metrů od zdi, rozběhnout se přímo hlavou napřed a trefit...třeba se jí pak rozsvítí.

Nevím proč mě urážíte. Nevíte o co jde.Takovým jako jste vy se už nedá pomoci.A proto přeji hodně štěstí do vašeho života. s pozdravem Pavla.
PavlaH
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků