Únava, nesoustředění se, neschopnost se něco naučit

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fifinka_ 22. 5. 2010 15:21

Chtěla bych radu co dělat proti únavě hlavně ve škole, i když jdu spát brzo, pokaždý mě tam bolí hlava a nedokážu se soustředit a už vůbec se něco naučit :-(
fifinka_
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 22. 5. 2010 15:46

trip :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 5. 2010 17:49

Trpím něčím podobným. Zkus lecitin. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 5. 2010 19:04

tyhle problémy jsem měla na střední, vždycky po návratu ze školy se mi chtělo děsně spát, prospala jsem odpoledne a nemohla spát v noci - je to těžký, ale donutit se dodržovat určitej režim spaní a vstávání, a hlavně nespat přes den
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 5. 2010 19:29

Méně alkoholu.
oneill_sx1
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 22. 5. 2010 21:57

více alkoholu :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 5. 2010 22:05

Více alkoholu - člověk rychleji a lépe usne... ale zase ne v takové míře, že ráno se člověk nemůže probudit :D Jinak já měl a mám podobné problémy, ale to bylo způsobeno migrenózní epilepsií a léky. Pokud tě hodně bolí hlava a často a to i bez nějaké stresové situace, doporučuji zajít klidně na vyšetření (EEG) a nechat se zkontrolovat. Migrény jsou svině a schopný doktor ti řekne nejlépe co pít/nepít a co brát za podporující prášky (myšleno vitamíny apod.)... Pokud je to stresem, tak se uklidnit a nasadit Satterovu flegmatickou filosofii nazvanou "to je jedno" :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 5. 2010 20:43

guarana, zelený čaj, gingko, lecitin, lehká jídla, dost zeleniny, pobyt na čerstvém vzduchu. Alkoholu raději méně, cigarety raději vůbec, trávu buď vůbec nebo výjimečně. Pravidelný režim, neponocování a nespaní přes den taky pomůže.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 5. 2010 20:54

Pravda, zelený čaj a quarana, to jsou extra nakopáváky a v kombinaci s čerstvou zeleninou... :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 5. 2010 05:52

Sattero: když ono se uklidnit je těžké, když je člověk den co den, hodinu co hodinu (né-li minutu co minutu) ve stresu :-( taky už si s tím nevím rady, možná že se to změní, až budeme s přítelem bydlet. To zase budu řešit finance, které řeším i teď :-(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků