Slovník internetových maminek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 19. 5. 2010 12:31

Tak já něco málo odcituji z tvářoknihy. Podotýkám, že to překvapivě nepíše jeden člověk, ale dva. Překvapivě obě jsou Kateřiny.
tak další lekce plavča z anáma...dnes fakt bomba... celou lekci jsme se potápěly..s fotografem..už se nemohu dočkat foteček... :-) a v pátek hurrrááá znovu :-)

Tak mám za sebou 2.8 km, koupel s Natálkou, tatínek mezitím zdrhl na plavčo a já tu mršku hladovou uložila. Moje dnešní pokusy-naučit ji jíst- vůbec nedošly do vytyčeného cíle.... takže celej den hladovka a zítra se vsadím,že to bude totéž.

no ale dneska to venku vůbec není pěkné :-( to by člověk nějradši zalezl pod peřinku a zůstal tam dokud nevyleze sluníčko...

plavčo za náma... Terka je šoumen.. ostatní děti pláčou, že nechtěji pod vodu, Terka teď brečí, že nechce hlavu vynořit.. asi z ní mám potápníčka :-). Před chvílí dorazilo nové chodítko.. neuvěřitelné..Tera nám chodíííííí

Chcete-li, mohu pokračovat.
A přemýšlím, co je vede k tom, aby se pitvořili a mluvili, tak debilně.
Kdo by se chtěl ponořit hlouběji, do tajů "maminkovského" dialektu, může navštívit stránky modrý koník.
Upozorňuji, že to nepaušalizuji na všechny matky. Ale mám pocit, že většina moderních on-line matek se zbláznila.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 19. 5. 2010 12:38

trent: už slyším takhle (možná i hůře) mluvit přítelovo sestru. Stačí mi, jak mluví s jejich psem a nebo dětmi příbuzných..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 5. 2010 14:26

Když mi semtam máti nebo tetka říká, co tam je napsáno, ak taky padám pod stůl.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 5. 2010 15:52

trent: kdyz maj decko, tak se postupem casu zacinaj bavit i s ostatnima jako s malejma detma, nektery sou ale uz blby od narozeni...
ja si tak pamatuju reditelku na zakladce... v devaty tride nam tam prezentovala nejakej papirovej blocek, jak je uzasnej a jak si do toho muzeme psat poznamecky a celkove se s lidma bavila jako by jim byly 4 roky...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 19. 5. 2010 18:01

No já nevím. Přeci s Tebou taky takhle máma nemluví?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 19. 5. 2010 18:22

trent: asi tusi, ze kdyz by mi rekla, at umeju nadobicko, ze to bude znit az moc blbe :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 5. 2010 19:39

suk: vole jsem ted malem spadl na zem smichy :mrgreen:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 5. 2010 07:59

Tak dnešní várka:
vyrazí s Terezkou na nákup..ať máme odpoledne čím pohostit návštěvu..a zítra šupky dupky zase na plavčo a upéct nějaký koláč na odpolední nájezd milované rodinky :-)

achich ouvej,zase šlo to dítě spát hladové :-( už nevím,jak na ni...

tak právě papám karbanátky a brambory...mnam... a na večer péct české koláče s tvarohem
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 5. 2010 18:13

a co z toho pro ženský plyne? nebuďte na mateřský dýl jak šest tejdnů nebo z toho zblbnete!
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 5. 2010 18:17

aquarkko: pokud bude dobrý zaměstnavatel a zaručí mi, že mne po porodu vezme za rok zpět, tak ten rok s tím dítětem vydržím :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 5. 2010 22:02

řekl bych, že uchýlnost není v tom, že pečou koláče, chodí s dětmi plavat a podobně (to všechno je fajn). Malér nastává v okamžiku, kdy tyhle samozřejmosti začnou ventilovat jako by to bylo něco extra skvělého (jsou i mladé matky, které referují o konzistenci výkalů svých dětí nebo o tom, že jejich synek má čudlík v pořádku). Na druhou stranu se jim nedivím. Manžel/přítel se většinou musí v práci ohánět, aby bylo z čeho žít, o eventuelní hypotéce ani nemluvím. A když se vrátí z práce, není to ten pohodář co bude kalit do rána a před/po snídani si s ním lze užít skvělého sexu. Najednou se řeší, co bude i za déle než za pár dní, dostavuje se únava, je toho prostě moc. A facebook se zdá být ještě lepší než pořad Sama doma - je to interaktivní a "stejně postižené" jsou najednou tak blízko. Mluvení jako s malým dítětem je pak poznávací znak příslušnosti ke "smečce".
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 5. 2010 06:21

Slonik píše:Manžel/přítel se většinou musí v práci ohánět, aby bylo z čeho žít, o eventuelní hypotéce ani nemluvím. A když se vrátí z práce, není to ten pohodář co bude kalit do rána a před/po snídani si s ním lze užít skvělého sexu. Najednou se řeší, co bude i za déle než za pár dní, dostavuje se únava, je toho prostě moc.

Psal jsi o mě? :D
Jinak souhlasím, ale doma mám taky maminku a překvapivě nemá takové sklony. Naopak se nad tím společně pozastavujeme. Já nakonec nemám ani nic proti tomu ventilování, ale to výrazivo...Myslím, že debaty o konzistenci hovínek probíhají mimo FB. To když se holky sejdou... o čemž také informují na FB.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 5. 2010 15:59

Psal jsem obecně.
Výrazivo je hrozné. Styl "ťuťu-ňuňu" mě docela irituje. Navíc bych řekl, že i děti mají právo na trochu soukromí (i když to třeba zatím nevnímají) nepovažuji za dobré, když je jejich matky vystavují na internetu celému světu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 06:27

Tak další perla našeho nekonečného seriálu:
tak jsme byla ve výtvarných potřebách a nejradši bych tam utratila majlant.... úžasné věci, nakoupila jsme pár věcí na výrobu maňásků pro svou princeznu,která mi právě udělala velkou radost a snědla asi kilo brambor :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 5. 2010 08:02

hehe, na to bych asi odpověděl, že mi to připomíná bramborovou brigádu, kdy jeden místní hladový toulavý pes sežral asi tak kilo brambor a pak poblil úplně všechno co se dalo ...

Pokud by utratila majlant za výtvarné potřeby,tak by mohla místo splátky hypotéky bance něco namalovat ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků