Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 11. 2009 19:32

Bohužel Tě nepotěším Grammatore máš ve zprávách dalšího,,hodnýho psa,,bulteriera, a další odepsané Dítě s handikepem pro život...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 11. 2009 20:42

A napadlo tě Marceli, že ten pes za to třeba ani nemůže? To dítě na něj mohlo zaútočit a nějak ho ohrozit. Pes není tak chytrý, aby dokázal usoudit na základě lidské společnosti co to dítě myslelo a tak zaútočil... Je to proboha zvíře, kočka tě taky podrápe když se jí něco nelíbí. Jedinej rozdíl je, že kočky jsou malé. Když si ale vemeš nějakou větší kočičku, třeba lvici, tak tě taky potrhá a ani si toho nevšimneš... Todle moralizování á la TV Nova, to je děs.
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 10. 11. 2009 20:58

Ale vždyť Marcel nikoho nemoralizuje...Jen přípomíná události. A ačkoliv mám psy a souhlasím s tím co jsi psal, tak je to problém majitalů psů. Každý si pořídí psa a při tom ho nezvládá.A jsou prostě nebezpečná plemena...Proto nemám nic proti tomu, aby při pořizovnání vybraných plemen musel majitel splnit jistá kritéria.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Sattero 10. 11. 2009 21:08

Tak to nepopírám Trente, ba naopak, na bojová plemena i psychotesty atd.
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 11. 2009 23:28

Ten Paníček nechal v bytě Psa nezajištěného a bylo tam dítě jeho družky, snad i ta družka nebo přítelkyně(asi by to dopadlo hůř, kdyby tam nebyla, než jen odepsaným obličejem?! a nervovým trauma na hodně dlouho u dítěte) a odešel...stačí, dítě vzalo hračku bullterierovi a bylo vykmínováno...kdyby ho někde uvázal a dal mu nahubek než odešel nebo ho vzal sebou tak se nic nestalo. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 12. 11. 2009 10:10

líbí se mi, že tvůj příspěvek klade vinu na bedra pána...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 11. 2009 12:20

Máš Tam na 24 ČT, Grammatore a další, do třetice těžké poškození 11 letýho kluka, Rotveilerem(jednou již napadl ženu), výpad z oploceného pozemku a rozzuřený útok, obě ruce v háji, naštěstí byl někdo nablízku a nedopadlo to hůře! To je již trošku moc a hranice trestu pro Páníčka 2 roky(kdo ví jestli? ) je sakra Málo...stačí?! Nebo by to chtělo rozsápanou oběť totál R.I.P. Jsem zvědavej , Kdy se Paňstvo konečně rozhoupá...To se budou muset zase sepisovat Petice? Aby se měnily Zákony na ochranu Dětí?!
Hodně nas-r-anej po Ránu, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 11. 2009 13:19

že je potřeba zvýšit trestní sazby sem psal taky ;)
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 11. 2009 13:31

Zdravím.
Jestli se můžu přidat, tak já si myslím že za hodně můžou páníčci psů. Když už si někdo psa pořídí, musí se o něj starat a naučit ho poslouchat. Jestliže páníček poslouchá psa, JE TO ŠPATNÝ :!: :!: Bojová plemena by měla být obzvlášt vycvičená :pozor i když tím netvrdím že pokousat nemůže i obyčejný oříšek. HODNĚ ZÁLEŽÍ NA ZACHÁZENÍ SE PSEM :!: :!: Jinak já osobně psy miluju, ale říkám pes chce čas a péči. Jestliže to nemůžu psovi dopřát TAK SI HO NEPOŘIZUJU :!: :!:

Když jsem měla malé děti, bydlela u nás ve vedlejším vchodě paní která si do bytovky pořídila vlčáka. Ale už byla líná chodit ho venčit. Psa vždycky vypustila volně ven a sama zalezla do baráku a vyvalená z okna kouřila. Pak ho zavolala někdo mu dole otevřel a pes šel dom. Já šla tenkrát s dětma kolem dceru jsem měla v kočárku a syn ťapal kousek přede mnou. Z ničeho nic se mi za zády vyřítil její vlčák skočil mi ze zadu na syna povalil ho na chodník a vrčel a vůbec mě nechtěl k němu pustit. Můžu vám říc že jak bych neublížila mouše tak mít něco po ruce tak toho psa snad zabiju a jeho majitelku hned po něm :-/ :!: Řvala na něho z okna a dlouho mi trvalo dostat ho od syna dolů. Ještě že ho nepokousal :oboze :!: Jeho panička ani nevylezla ven. Ještě teď když si na to vzpomenu tak bych jí z prominutím nakopala do p.... :!: :!: :!:

Omlouvám se že jsem se tak rozkecala ale ještě teď mě to zvedá tlak. Tak že asi tak. To je můj názor na psy.
Moravanda
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 13. 11. 2009 13:43

No dokážu si tu situaci velice živě představit. Ale v těch prvních větách o pánech, psech a sazbách to je vlastně to, co tu každý řekl už několikrát. Teď je to jen na zákonodárcích, jenže ty to nezajímá, takže návrh se překládat ani nebude.
Jako někdo na jiném fóru napsal, že u nás se lidé do auto oblékají, aby ukázali jak na tom jsou, tak stejné je to se psama. Čím větší "borec"(? :shock: ), tím většího psa kripla má.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 11. 2009 19:57

taky sem už párkrát musel skoro umlátit psa, resp. znehybnit, třeba když sem vedl sestru ze školky odněkud se vyřítil nějakej obr pes (rasa smíšená) a šel po ní, pán sice řval, ale měl si ho blbec hlídat...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 11. 2009 00:29

Tož se rozhlídnem po nějaké Petici, úrčitě již někde něco obíhá, i když strejda v parlamentu by byl účinnější, že...a nebo Survival u Marcela TOP Zvon gratis, stačí se ozvat na majl, nejdřív s tím,,klackem,,musíš umět zacházet než ho začneš hledat he a ať se praváci naučej a trénujou Levičku!he...základní finta na vycvičenýho,,Hodnýho,,péska(leč zblblýho Hafana), že. Ogde serž od RR, bungr Zvon.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 11. 2009 02:31

Grammator: Párkrát? Jestli nebude chyba jinde...
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod beowafle 7. 5. 2010 19:36

psi jsou jediný zvířata, který bych nezakázal. ale kočky....
beowafle
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2010 07:11

Ten název vlákna je fakt skvěle vymyšlený.
A teď si ukážeme, jak zakázat psa. Najdeme vhodný čtyrnohý objekt a přistoupíme k němu. Ukážeme na něho ukazováčkem a řekneme: "Pse, nebuď, zakazuji tě!"
Tím jsme docílili, že pes je zakázaný a není.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka