Toalety mimo domov

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 5. 2010 15:26

Určitě to půjde, přesuneš svoji tělesnou hmotnost celou na dveře a budeš jakoby zvedat protější stěnu..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 6. 5. 2010 20:40

Jo, to je výbornej nápad, vyzkouším to. Další doporučení? :-)
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 07:10

Tak řekněme, že už je vylitá(díky převržení), tak by možná šlo jí i překulit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 5. 2010 14:43

mtmccox2 píše:Určitě to půjde, přesuneš svoji tělesnou hmotnost celou na dveře a budeš jakoby zvedat protější stěnu..


To bys musel být rambo. Dveře se otevírají ven a nejsou po celé délce jedné strany. Ten přesahující kousek kolem dveří bys musel tlačit jakoby pod dveře.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 5. 2010 14:51

A pant není v rohu "na hraně" toho kvádru?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 15:18

já jsem si mezitím sehnal vyjádření výrobce/distributora a ten mi namailoval, že když je to převrhnuté na dveře, tak se člověk může pokust vlastní silou to převrhnout o 90° tak, aby dveře byly volné (nebo volat pomoc mobilem, na to bych nespoléhal). Nicméně - nebylo by řešením tak jak říkáte- udělat dveře, co se otvírají dovnitř, jednak by se předešlo problémům, když tě vevnitř uvězní tak, že přelepí dveře zvenku několika pruhy silné lepicí pásky a taky by to pomohlo, protože by sis otevřel dveře dovnitř, postavil se nohama na trávu (zem) a pak už by to šlo vzpíráním buď převalit o 90 st nebo zvednou aspoň tak, aby ses mohl vyškrábat ven. Prej to nemá moc velkou hmotnost. Nicméně smrtící koktejl je zalepit páskami zvenčí a převrhnout. Ale i to snad by se dalo zvládnout, když má člověk u sebe kapsení nůž. Ale, říkám, hodně by vyřešily dveře dovnitř. Ale asi to nebude tak velký problém, se z toho dostat, protože jinak by už to překonstruovali. Myslím, že je to dost časté, že tam někoho převrhnou. :-]
Naposledy upravil bukvoun dne 7. 5. 2010 15:20, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 5. 2010 15:20

V té budce se člověk ani neotočí a ty bys tam chtěl ještě šermovat s dveřmi :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 15:22

já nevím, já se přiznám, že jsem zatím nikdy nebyl nucen toto zařízení použít, a dobrovolně jsem se zatím neodvážil vejít. :oops:
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 15:25

Tak koukám, že výrobce by zvolil postup mnou výše popsaný. :-)
Nějak nevím jak jsme se dostali až sem. :hm
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 5. 2010 15:34

Podle mě by se teda z "dveří ven" dostávalo mnohem lépe.. ale každý máme svůj vkus vylézání z převrhnutých pojízdných hajzlíků..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 15:46

Po pravdě, v praxi jsem nepoužil ani jeden a doufám, že ani žádný nepoužiji.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 7. 5. 2010 16:02

Teda já jsem blbej, pátek odpoledne, fakt, cox2 má pravdu, já furt vycházím z toho, že dveře jsou zamčené nebo zalepené, to by se fakt mělo dát nadzvednout aspoň trochu, páč to má ňákejch 80kg. Problém teoreticky vyřešen. :lol: :lol:

-- 07 kvě 2010 17:03 --

mtmccox2 píše:Podle mě by se teda z "dveří ven" dostávalo mnohem lépe.. ale každý máme svůj vkus vylézání z převrhnutých pojízdných hajzlíků..

naprostý souhlas, v pátek odpoledne po težkým týdnu už jedu jen na dvě fáze.. 8-S

-- 07 kvě 2010 17:08 --

trent píše:Po pravdě, v praxi jsem nepoužil ani jeden a doufám, že ani žádný nepoužiji.


jinak trenta už to nebaví, záchodky jsou vyřešeny, tak uzavři file, trente. :idea:
Naposledy upravil bukvoun dne 7. 5. 2010 22:41, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 5. 2010 16:33

Ale ne. Baví mě to, ale původně jsem mluvil o stavu veřejných wc a řeší se tu únik z toiky. Ale je to jedno.
bukvoun píše:Problém teoreticky vyřešen.

Únik z hajzlu úspěšně proveden. :lol:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků