Toalety mimo domov

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 10. 4. 2010 11:52

Oni se stanisti "potírají" víte čím?
Možná je to odpověd na mou úvodní otázku. Třeba na všech ošklivých toaletách byli před námi satanisti.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2010 15:26

už zase...na kolika satanských rituálech jsi byl, že to tak dobře víš? nekritizujte, co neznáte, aneb "co mi není rovno, po tom je mi ..... "
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 4. 2010 15:42

znám pár lidí, co o sobě tvrdí, že jsou satanisti, ale že by se natírali hovnama, to sem si teda nevšiml...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 10. 4. 2010 17:26

:shock:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2010 13:00

To je mi najednou vážnosti.
Jinak co se týká satanismu...klidně se rád nechám poučit... Co je na něm dobrého, co nikoliv, čemu se vlastně věří, jak je to s rituály...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 4. 2010 18:00

podle všeho to ale nemá moc co dočinění se záchodama a exkrementama.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 4. 2010 19:09

MarkFX: Některé ježibaby v MHD *****í jak záchod.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 4. 2010 19:13

A když už o tom mluvíme..

Kdysi jsme měli doma vonné tyčinky, mělo to asi 50cm a po zapálení špičky to mělo vonět jako káva. Vonělo to spíše jako toalety ve vlaku na dálkové spoji... (ještě k tomu to divně čoudilo) a jsem si jist, že to tu ještě někde máme..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 14. 4. 2010 20:58

michee píše:mtmccox2: aspoň nějaké pozitivum...:D
Před 14ti dny jsem spala v Karviné na kolejích Kosmos a též na záchodech byly básničky....a bylo to taky jediný pozitivum. (Mnohem víc básniček bylo ve výtahu a *****ěl stejně jako ten záchod :D )
Ale třeba hajzlíky u nás v práci jsou čisté a skoro vůbec se neštítím. Na veřejný WC chodím jen už když mi nic jiného nezbývá a WC ve vlaku též.

Můžeš mi popsat tenhle pocit? :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 3. 5. 2010 14:50

Kirkwood píše:Maty.Lara: jednoduše, "hodní" kamarádi převrhli někoho v TOI TOI :D a nebo jen prázdnou..


Ty vogo, ja uz jsem v zivote leccos videl, ale tohle by me nenapadlo ani v nejbujnejsi fantazii. A to samozrejme prevrati na dvere, aby ten clovek tam byl uveznenej a vsechno se na neho/ni vylilo a on/ona se v tom utopili. Uz je popsany nejaky pripad?? Bleeee. Teda to bych neudelal ani svymu nejhorsimu nepriteli, ze zadny nemam, tak snad Hitlerovi. :-! :hmm: :shock:
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 5. 2010 16:43

Sme ted byli v hospodě, na pánských 3 pisoáry a jeden prostě neodtýkal, takže skoro plný, nevim jestli nějak dlouhodobě nebo prostě teprve ten den. Tak samozřejmě že na zbylé dva, jenom kámoš svhválně do toho plného, že tam ještě přidal, takže téměř přetíkal.. :shock:

To by snad nikoho nenapadlo, jenom on hovado tam musel ještě přidat :roll: LOL 8-D :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 5. 2010 16:54

V pátek jsme popíjeli ve fotbalově zaměřené knajpě (vím, fuj).
Na záchodech v pisoáru jak bejvaj takový ty divný síťky, tak tam měli udělanou zelenou síťku jako tráva s bílou fotbalovou brankou a v tom zavěšený míček. Po aktivaci proudem tekutin se v té bráně krásně pohupoval.

Korunou všeho byl nápis nad pisoáry, něco ve smyslu: "Teď se předveď, jakého máš střelce!" :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 4. 5. 2010 11:38

MarkFX píše:Sme ted byli v hospodě, na pánských 3 pisoáry a jeden prostě neodtýkal, takže skoro plný, nevim jestli nějak dlouhodobě nebo prostě teprve ten den. Tak samozřejmě že na zbylé dva, jenom kámoš svhválně do toho plného, že tam ještě přidal, takže téměř přetíkal.. :shock:

To by snad nikoho nenapadlo, jenom on hovado tam musel ještě přidat :roll: LOL 8-D :oops:

Teda kdyz uz jste to nakousli toto tema.. Ja chodim do hospody velmi velmi zridka, ale uz jsem videl aspon 3 pripady takto ucpanych a az po kraj naplnenych pisoaru. A videl jsem, jak tam chlapi pridavali i pres me napominani. Traduje se, ale to jsem nevidel, ze nekomu neoblibenymu v tom vymachali...(mobil?) 8-D Ale to jsem nastesti nevidel.
Jinak jsou experti, co se bavi tim, ze zalepuji odtokove dirky (u starsich typu musli) zvykackami a traduje se, ze nekoho u toho prej chytli a byl potrestan podobne, jak uvedeno vyse. Mno...
Ale to porad neni nic proti tomu bejt prevracenej v TOI. To musel ten nestastnik cekat nekolik hodin, nez ho dobri lide prevratili zpet. Je ta budka hodne tezka? Ale je mozne, ze je tam nejaky zpetny ventil proti zpetnemu vytekani a ten dotycny chudak to mel tak jen po kolena. Teda tomu, kdo by nekoho jinyho prevratil v TOI, toho bych zavrel za trest v prevracene TOI na mesic...
Btw nemelo by toto vlakno byt pristupne pro ty, co deklaruji vek nad 18 let? Trente, vyjadri se, tys to zalozil. Uz to zacina byt nechutny. :-!

-- 04 kvě 2010 12:40 --

mtmccox2 píše:V pátek jsme popíjeli ve fotbalově zaměřené knajpě (vím, fuj).
Na záchodech v pisoáru jak bejvaj takový ty divný síťky, tak tam měli udělanou zelenou síťku jako tráva s bílou fotbalovou brankou a v tom zavěšený míček. Po aktivaci proudem tekutin se v té bráně krásně pohupoval.

Korunou všeho byl nápis nad pisoáry, něco ve smyslu: "Teď se předveď, jakého máš střelce!" :)

To znam, pokud budes pilne hledat na YT, najdes par videi zachycujicich, jak silny pramen dopravuje balonek do branky. :-]
Naposledy upravil bukvoun dne 4. 5. 2010 11:52, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 5. 2010 11:45

Nechutný to je, protože to takhle zásobujete... :D
Ale teoreticky vzato už toto téma samo o sobě bylo nechutné s ohlédnutím ke zkušenostem s tím, čeho jsou někteří schopní.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 6. 5. 2010 13:25

Vážení, můžete mi někdo poradit, jak se dostat z převrhnuté toi toi-ky, když je převalena tak, že leží na dveřích? Zkusil to někdo? Jeden člověk mi napsal, že si to mám zkusit sám a uvnitř na to přijdu. Zajímavý nápad. 8-D
Naposledy upravil bukvoun dne 6. 5. 2010 22:06, celkově upraveno 1
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků