Toalety mimo domov

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 4. 2010 18:55

Veřejné záchody mají jedno zásadní pozitivum - téměř vždycky si odtud odnesu nějakou sprostou básničku :D :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 7. 4. 2010 19:01

V prvni praci jsem delal sam na sebe a hajzl mel taky svuj, ten byl v pohode. V dalsi praci byly hajzliky taky naprosto v pohode, myly se denne a nebyly prilis frekventovane. Tam, kde delam ted, jsou taky naprosto v pohode, myjou se denne.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 4. 2010 19:51

U nás ve škole je to různý. Na hlavní budově jsou záchody úžasný, nový, hezký, čistý. Na malé přístavbě přesnej opak...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 8. 4. 2010 09:04

mtmccox2: aspoň nějaké pozitivum...:D
Před 14ti dny jsem spala v Karviné na kolejích Kosmos a též na záchodech byly básničky....a bylo to taky jediný pozitivum. (Mnohem víc básniček bylo ve výtahu a *****ěl stejně jako ten záchod :D )
Ale třeba hajzlíky u nás v práci jsou čisté a skoro vůbec se neštítím. Na veřejný WC chodím jen už když mi nic jiného nezbývá a WC ve vlaku též.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 8. 4. 2010 10:31

U nas v praci jsou krasne, ciste, nove... Ale jednou jsem musela ve vlaku, uz me bolelo bricho a prede mnou jeste dlouha cesta... mam pro to jen jedno slovo FUJ. O proti tomu i TOI TOI budky na festakach jsou luxus... i kdyz uz jsem vyidela celou TOI TOI budku pos*anou... i na strope.. nechapu, jakt o dotycny mohl zvladnout
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 4. 2010 11:15

Maty.Lara: jednoduše, "hodní" kamarádi převrhli někoho v TOI TOI :D a nebo jen prázdnou..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 4. 2010 11:27

No dovedu si představit i nějakou satanistickou party :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2010 12:27

sloníku... :pozor
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 4. 2010 17:36

Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 4. 2010 18:26

Michee, Kosmos je vedle toho starobince? Tak tam jsem spal taky.. :)

ohledně tojtojek a festivalů tady mám pěknou fotečku z Czechteku 2006

Mark_20060729_066.JPG
toitoi

:mrgreen:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 8. 4. 2010 18:30

Slonik píše:Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám

pomáháš rozšiřovat dezinformace o satanismu a satanistech...tak proto (ano, jsem na to háklivá) konec OT
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 4. 2010 19:16

:D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hnipirdo 8. 4. 2010 22:07

aquarkko píše:
Slonik píše:Já neříkám, že bych se jí účastnil nebo že mi jsou takovéhle aktivity sympatické - jen že si to tak nějak dovedu představit. ;-). Ale pokud jsem se Tě nějak nemile dotknul, tak se omlouvám

pomáháš rozšiřovat dezinformace o satanismu a satanistech...tak proto (ano, jsem na to háklivá) konec OT

Hele ty jsi nejaka stara carodejnice, ehm satanistka? O:-)
Hnipirdo
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 4. 2010 00:33

MarkFX píše:Michee, Kosmos je vedle toho starobince? Tak tam jsem spal taky.. :)


Ne, tam se to jmenuje jinak, bohužel si nevzpomenu jak. Kosmos je u průmyslovky (kousek od Kauflandu).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 10. 4. 2010 08:13

U "starobince" je Vyhlídka, ale na záchodě jsem tam zatím nebyl :-)
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků