Anketa: je snadnější si najít milenku v práci než jinde?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Je snadnější?
Snadnější než jinde 17 %  41%  [ 17 ]
Méně snadnější 1 %  2%  [ 1 ]
Stejné a nevyzpytatelne jako jindy a jinde 23 %  56%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 41

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 3. 2010 08:49

K tématu - mám pocit, že v jedné práci by to moc nešlo, když jsme tam s dvěma kolegy a v druhé práci ... no nevím. Tady je nás sice několik set, ale ... . Navíc jsem tohle nikdy neřešil.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 07:59

Noovo píše:ja bych asi urcite nemohla se svym pritelem pracovat, clovek by se videl s tim druhym cely den, coz by byla nuda...

Kamarád pracuje s přítelkyní v jedné práci. Jezdí spolu ráno do práce a tam sedí ještě s jedním kolegou. Takže neustále spolu. Mě by asi jeblo. Zvlášť s přítelkyní, jakou je ona. :potichu
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2010 08:22

A maj si vůbec o čem povídat? :D
anonymni

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 09:18

To nevím. Vzhledem k tom, že plánují svatbu a kamarád je pod pantoflem a dohledem, tak asi ano. Ten se tak změnil, co je s ní. Jestli je to pohodlnost, nebo blbost... Ale co není od ní posvěceno, není možné, neexistuje... No asi takhle...když jsem kamaráda lákal k nám do práce, kde by sice musel dojíždět do práce 30km, ale měl by vyšší příjem a pracoval by 6 dní a pak měl 6 dní volna, tak za něho rozhodla ona. Že u nich je to lepší a že Vítek nechce dojíždět. A bylo rozhodnuto. On se kroutil jako žížala a sám se nevyjádřil. To jako příklad stačí.
Jak ráda lidem organizuje život. Proto už nejsme s mou drahou až tak v kurzu, protože nezávisle na sobě, jí má polovička několikrát setřela a já s ní komunikaci omezil na milosrdně uštěpačné poznámky. Nebýt kamaráda nebavil bych se s ní vůbec. I tak jsem bohužel díky tomu přišel o nejlepšího kamaráda.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2010 10:19

jj, jsou takové. A najdou se jistě pánové, kterým tohle vyhovuje. Příliš to nechápu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 10:48

Já si to nějak nedovedu představit. Prostě bez Míši to nejde...přes to nejede vlak. Samozřejmě je velice pohodlné, když má partner v malíku i věci, které by nemusel a postará se o to, ale aby mi někdo organizoval život do takové míry, abych se ani sám nerozhodl... No asi by slečna dostala bodlo mezi půlky.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 11:11

trent: jezis, takovou mit doma, tak ji vyhodim dverma a okna bych radeji zatloukla, aby se nemohla vratit :-D 8-S ...to je drsny diktovat pritelovi jak se ma rozhodnout...rychle at ji vypakuje a najde si jinci lepsi :-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 4. 2010 11:27

trent píše:To nevím. Vzhledem k tom, že plánují svatbu a kamarád je pod pantoflem a dohledem, tak asi ano. Ten se tak změnil, co je s ní. Jestli je to pohodlnost, nebo blbost... Ale co není od ní posvěceno, není možné, neexistuje... No asi takhle...když jsem kamaráda lákal k nám do práce, kde by sice musel dojíždět do práce 30km, ale měl by vyšší příjem a pracoval by 6 dní a pak měl 6 dní volna, tak za něho rozhodla ona. Že u nich je to lepší a že Vítek nechce dojíždět. A bylo rozhodnuto. On se kroutil jako žížala a sám se nevyjádřil. To jako příklad stačí.
Jak ráda lidem organizuje život. Proto už nejsme s mou drahou až tak v kurzu, protože nezávisle na sobě, jí má polovička několikrát setřela a já s ní komunikaci omezil na milosrdně uštěpačné poznámky. Nebýt kamaráda nebavil bych se s ní vůbec. I tak jsem bohužel díky tomu přišel o nejlepšího kamaráda.

Mám kamaráda a jeho bývalá byla taky taková, když ona řekla ne, tak on mešel mezi lidi, když ona řekla ne, tak neudělal to...když ona tvrdila o jeho kamarádech, že jsou pitomci, tak s ní souhlasil...no masakr. Naštěstí spolu už nejsou. A doufám, že se s žádnou takovou neusadí. :-|
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 15:08

ja hlavne nechapu ty chlapy....nedej boze, kdyz se s takovou semetrikou ozeni a maji to takhle cely zivot :/ ...nikdy jsem svemu partnetovi nic nezakazovala a ni zakazovat nic nebudu...to bych si sebe uz nevazila...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 2. 4. 2010 15:08

no, nic...něco musíš
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 15:13

aquarkko: zensky...to jo :lol: ....tak myslela jsem to tak, ze bych nikdy nezakazovala jeho kamarady nebo praci, kterou chce delat...proste mi to neprijde fer
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 3. 4. 2010 07:29

No bych to uvedl na pravou míru. Pravděpodobně jí v nejbližším horizontu do světa nepošle, protože se plánují brát a pravděpodobně velmi brzy. Ovšem jsem zatím nikomu nestál za to, aby mi to sdělil.
Její výhoda je v tom, že ona se nechová direktivně. Je strašně miloučka a hrozně miloučce Vítka dostane tam kam chce. Nicméně jemu to zřejmě vyhovuje.
Jo a perla na závěr... Pravděpodobně si vezmou hypotéku a přistaví si k baráku jeho tchánovejch. Takže kdyby jednou došlo na lámání chleba, tak stejně odejde s prázdnou. Nehledě na to, že rodiče jsou fajn ale bydlet bych zatím nechtěl ani s jedněma.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 3. 4. 2010 12:30

No sakra, to je zápletka :mrgreen: chudák (?) chlap ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2010 15:37

trent: Tvého kamaráda neznám, ale čistě technicky - kdo tohle připustí, zaslouží si tvrdý trest :-| (a to říkám při vědomí faktu, že mám za sebou několikaletou epizodku, kdy jsem taky "myslel pérem")
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 4. 2010 10:07

Myslíte si, že ej vhodné pracovat s partnerkou ve stejné firmě(každý ovšem v jiném oddělení, takže spolu nepřijdete do styku, pokud si sni nedate sraz na zachodcich :D )

Jen by mě to zajímalo. Díky za nazory a podněty
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků