Řízení, řidiči, řidičky - automanévry :-) [Oddělené téma]

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cassies 25. 3. 2010 11:19

Grammator píše:ty si taky dobrej karambolista... těch situací je hrozně moc... cokoliv se může zvrtnout strašně rychle, taky sem jel fiatem do Prahy, jen na mě debil z vedlejšky a kdybych brzdil, tak bysme skončili v sobě, místo toho sem dupnul na plyn a minul ho...

To mi prave prijde zvlastni, prvni myslenak cloveka je slapnout na brzdu, nevim, kdy ti v te hlave v takove kratke chvili muze dojit to, ze to prostorove nevjde a musis slapnout na plyn a ne na tu brzdu.


//Odděleno z „Kdy jste byli nejblíže smrti ?“. MgX
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 11:25

taky nevim no, holt podvědomí ví vše líp než vědomí ;)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 3. 2010 12:01

A nebo neschopnost rychle zareagovat a nejsnazší je nedělat nic. Tím nechci říct, že je to tento případ. Jen jsem už viděl několik nehod, když řidič prostě nebrzdil, neuhnul, maximálně přišlápl plyn, pokud neměl tempomat. A většinou řidičem byla ženská. Prostě reakce nula a jen čekat, co se stane.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 3. 2010 12:25

Tak nektery zensky reagujou obzvlast skvele... vsecko pustej, ruce pres oci a zacit kricet :))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 12:42

rychlost reakce nezeží na tom, jestli je člověk žena nebo muž, ale prostě na tréninku...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 3. 2010 13:56

suk píše:Tak nektery zensky reagujou obzvlast skvele... vsecko pustej, ruce pres oci a zacit kricet :))

jo jo.. Jeste v zimě jak jedno ráno byla všude led, na autě skoro 2 cm vrstva, okynka a dveře jsme obouchali aby jsme aspon mohli vlist do auta.. Na kapotě jsme nechali, a později na cestě jak už se zahřála od motoru, tak se pod tu ledovou "plotnu" dostal vítr v té rychlosti a celou ju nadzvedl a prásk do čelního skla.. Rána jak prase, slečna spolujezdec vykřikla, zakryla si oči :D

ještě že já su ten flegmatik a netrhnul jsem volantem.. O:-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 25. 3. 2010 14:35

MarkFX: dobrý :) umím si představit, že bych reagovala stejně jako tvá slečna....jenže můj přítel by mě za to nehorázně seřval, protože já nesmím v autě vykřikovat! Jednou jsem mu vypravovala historku a součástí povídání bylo zvolání "hele" a on hned myslel, že upozorňuju na něco před náma, no byla z toho přednáška na téma "Kterak mluviti s nervózním řidičem"....no od tý doby mu raději nic nepovídám a je zase *****ý, že mlčím....akorát mu občas říkám "teď nehodláš předjíždět, že ne?"...po akci, kdy na nás v protisměru vykoukl kamion, zuřivě blikal a my se neměli kam zařadit, mu to opakuji dost často. Ale jinak jezdí dobře. To o mě se to říci nedá :D
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 14:40

to já s fiatem předjížděl jak divej... ona to je taková motorka na čtyřech kolech co do šířky :D :D
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 3. 2010 14:44

michee: jestli jako markova slecna reagujes i za volantem, tak bez vratit ridicak ;) bez humoru, takovi na silnici nepatri ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 3. 2010 14:48

Michee: to se mi stalo taky...takže upozorňovací zvolání v rámci historky jsou striktně zakázané.
Gramm. Myslíš ale fichtla, ne? :D
suk: Nebudu se zastávat, protože máš pravdu, že je to o život, ale kolik jsi najel v autě jako řidič km?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 3. 2010 15:11

trent: Tak ridicak mam skoro dva roky, najezdil jsem... no, mozna ze se to pomalu blizi k 1000km. Proc? Protoze jsem najezdil malo, mel bych snad tolerovat hystericky devenky? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 15:29

prostě sem se vešel mezi dvě auta :)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 3. 2010 16:27

MarkFX: To je dobrá prasárna. Toto bych pokutoval hodně přísně. Jednou mi od takového debila přistála na dálnici vrstva sněhu na skle (možná jsem se trochu lepil a ani rychlost nebyla zdaleka "dálniční." To na věci ale nic nemění). Na místě bych kripla zastřelil.

michee: Podobně vykřikovala moje babička. Častokrát když jsem ji vezl, vykřikovala věty jako: "Pozor červená! Jo aha promiň, to je pro jiný směr," nebo "Pozor auto! Dej přednost! Já jsem myslela, že jsme na vedlejší." :-D Ale člověk si zvykne, dnes už neubírám ani plyn. Takže klidně s přítelem mluv, on si zvykne :-D
Naposledy upravil Jack111 dne 25. 3. 2010 16:28, celkově upraveno 1
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 25. 3. 2010 16:28

suk píše:michee: jestli jako markova slecna reagujes i za volantem, tak bez vratit ridicak ;) bez humoru, takovi na silnici nepatri ;)


Tak to zase ne. Protože když jsem spolucestující, tak nedávám pozor a mohlo by mne to vylekat (třeba jako jednou když do nás vlítnul takový modrý ptáček - ale to jsem nekřičela, jen jsem spíš zvolala "hele, on do nás vrazíl, myslíš, že to přežil?"). Ale jako řidička bych mohla něco takového očekávat ;-), takže mě zatím nic nerozhodilo.

Jack111: tak toto bych nikdy nevykřikovala....pouze občas vidím, když přítel něco moc nesleduje (hlavně když v autě telefonuje - sice má BT, ale ta pozornost je snížená)...tak mu třeba řeknu, ať už se zařadí abychom stihli odbočit, nebo že mu cvakla zelená, ať jedeme...za to je naopak rád :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 25. 3. 2010 17:06

Jack: jo taky sem se jednou přilepil za kamion (bylo to 15 metrů před rozšířením o pruh) a protože byla bouřka ja sviň, kamion měl na sobě máchovo jezero, no a samozřejmě předemnou najel na kopec, takže mi ta voda nakrásně třískla do auta, že sem tak 6s nic neviděl, ale ani sem nehnul brvou, jen sem maličko odložil to předjíždení... smyk sem nikdy nedostal, ani sem nikdy nemusel nijak krutě brzdit (akorát jednou, malý cikáni asi nevěděj co znamená červenej panáček, ale jako brzdit se mi nechtělo :mrgreen: )...

na druhou stranu sem jednou vyděsil chodce, takovej kluk - Mirek Dušín, něco kolem patnácti, přecházel na přechodu, protože sem ho pustil, když procházel přede mnou, měl sem sešláplou spojku, tak sem stlačil plyn, nutno říct, že uměl hezky skákat... :potichu
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků