Jakou nadpřirozenou schopnost byste chtěli?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod aquarkko 24. 3. 2010 13:22

Maty.Lara píše:
Tukatkat píše:Cteni myslenek by bylo fajn.. :)

JJ, jako ve filmu po cem zeny touzi... V mem pripade by to bylo po cem MUZI touzi... :love:

to bys nechtěla slyšet...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 3. 2010 14:01

čtení myšlenek jo? To analoguje s babským drbáním, to chlapy snad ani nezajímá
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 3. 2010 15:04

promenovat se ve zvire a cist lidem myslenky :twisted:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 3. 2010 16:19

rezistenci vůči tomu, kdyby se někdo snažil číst mi myšlenky :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 3. 2010 17:23

Jediné, co jsem kdy chtěl je možnost zastavení okolního času a všeho dění (jako ve filmech..)

Byla by to vůbec nejsuprovější představa.. ráno budík - cvak, stop, až se vzbudím přirozeně, tak pak vstávat. Práce úplně to samé, a té srandy, co bych mohl udělat za dobu, co by bylo všechno ostatní "mimo" :lol:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 3. 2010 17:58

Slonik: náhodou takhle se odhadne člověk hned na první potkání. Ještě ani nepromluví a ty si přečteš v jeho myšlenkách, co si myslí o Tvém vzhledu :-D A hlavně aby se to čtení myšlenek mohlo vztáhnout jen na koho momentálně potřebuji ;-) takže né jako ve filmu "Po čem ženy touží" že vešel do davu žen a slyšel každou :D Nejlepší bylo, jak ta jedna "Nedívej se mu na penis, hlavně se mu nedívej na penis. Ty ses tam podívala!" a on ty výbuchy smíchu. Nj v neděli jsem se nudila a zrovna při ukládání Steelek k dočasnému spánku, jsem měla přepnuto na Novu :D

mtmccox2: nejhorší je, že při týdenním brzkém vstávání mám o víkendu degeneraci, že se v tu hodinu probudím a pak mi dělá problém usnout :-- a to takhle vstávám teprve 2 měsíce :-\
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 24. 3. 2010 18:02

Kirkwood: Co já bych za to dal, budit se sám.. vstávání je pro mně bohužel nejhnusnější věc celého dne, a to nezávisle na době spánku..
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 3. 2010 18:05

mtmccox2: většinou se budím sama cca i 5 minut před, než vstanu. A občas mne budík probudí z krásného sna (tedy poslední dobou se mi zdají nesmysly :-( ). Je divné, že přítelovo budík mne neprobudí a ten mu řinčí nehorázně nahlas.. :hm
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 3. 2010 18:11

Kirkwood píše:Slonik: náhodou takhle se odhadne člověk hned na první potkání. Ještě ani nepromluví a ty si přečteš v jeho myšlenkách..

přesně tak, lidi se dají docela snadno a celkem i úspěšně odhadovat "podle xichtu"... A to ci si myslí mě nějak moc, ba skoro vubec nezajímá... :kuk: :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2010 18:31

Grammator píše:prostě přiměřeně
Jo... proste primerene, hlavne zadny neprimereny nadprirozeny schopnosti! :D

Ja jsem takovej nenarocnej... cteni myslenenk nechci, predstava, ze vidim, co si o me ostatni mysli je desiva!
Me by vlastne stacilo umet balit holky :D Ale kdyz to ma bejt teda neco primerenyho tak nevim, treba litat, teleportovat se...
ale urcite: cist, psat, derivovat a integrovat, programovat....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 24. 3. 2010 18:39

suk píše:Ja jsem takovej nenarocnej...


Odkdy? :lol:

Noovo: To morfovani do zvirat by bylo taky fajne ^^
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 3. 2010 18:40

MarkFX: nj policajta v důchodu poznám hned :D

suk: jé na teleportaci jsem zapomněla, to by se mi taky hodilo. Taková denní teleportace do Prahy a do Ikei by se mi hodila a ještě platební kartu s nekonečným množstvím peněz :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 3. 2010 18:44

Kirkwood: tak ta karta s nekonecnym mnozstvim penez nemusi bejt uplne soucasti nejakyho nadprirozena... staci se angazovat na spravnejch mistech, nabalit spravnyho chlapa a uz to jede :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 24. 3. 2010 19:01

suk: a nebo se stát účetní ve firmě, která vydělává nehorázné peníze :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 3. 2010 07:09

Kirkwood píše:suk: a nebo se stát účetní ve firmě, která vydělává nehorázné peníze :D

Nebo se stát jejím akcionářem. Nejlépe většinovým.

suk píše:Me by vlastne stacilo umet balit holky :D

Kdybys nebyl jak sioga, přestal si si dělal php4 mirrory a vyrazil občas ven, možná by to nebylo až tak nadpřirozené.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků