Nosíte u sebe nůž?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod roxor 3. 1. 2010 16:52

S-Tony píše:Do kina a do restaurace ho nenosím.

Všade,páni všade :idea: .
Onehdá som sa bol najesť v jednom fast-foode.Dal som si rezeň,ale neuvedomil som si,že tam je plastový príbor.Tak som vytiahol svojho motýlika a rezeň som si pekne nakrájal :-P .
A čo sa týka mojich vrhacích schopností,ako Marcellino spomína,tak keď idem do prírody pre prípad útoku niejakého zvera nosím so sebou keser.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 3. 1. 2010 19:32

K těm nožům bych jen dodal, že např. taktiku vrhání nožem najdete na www.knife.cz. Tak hodně zábavy a málo úrazů.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 17:53

kdeže by tě mohlo v přírodě napadnout zvíře? Dyt nejsme v africe nebo pralese... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 4. 1. 2010 18:03

Victorinox nosím všude.. Naštěstí nikdo nevěděl dnes na zkoušce že je v obleku taky, jinak by mě měli za magora.. :D
Pak mám ještě nějaký větší zavírací co jsem zdědil po tátovi.. Ten teda beru jen po výletech apod.
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 4. 1. 2010 18:20

MarkFX píše:kdeže by tě mohlo v přírodě napadnout zvíře?

No,už na mňa jeden pes v lese zaútočil :hm ... inokedy som jedného vlčiaka zbadal,ako sedí na ceste,kadiaľ som mal namierené.Bol bez známky,celý prašivý a z huby mu tiekli také sliny.Keby som nemal ten kaser,tak by som v ceste asi nepokračoval a radšej by som sa otočil.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 1. 2010 00:31

No jinak Chvapci co se týče Hafanů(toulavých:pláže, a zástavba i za humny či v lese a Bell v Horách Kárpat) není nad ten prak a shaolinku - Junáckou hůl(stačí 1,5 M, taky se s ní dobře chodí,,STarcům,, hech, o sjezdu é sešupu, ani nemluvě), že. Ale řezejte dole pod kopcom, he, nahoře není dost dřeva ani na voheň...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2010 01:55

Marcel Kudlvasr píše:Co se týče Hafanů není nad Junáckou hůl (stačí 1,5 M) a taky se s ní dobře chodí..

Krásná, dobře vypovídající a obsahově dokonalá věta..

Dobrý tip.. :) Ale u nás naštěstí takovychle zlých psů moc není, zatím sem nikde nepotkal.. A jestli jo tak si hleděli svého.. :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 1. 2010 14:14

No Mark FX, měl jsem na mysli:Karpaty, Carpati Muntii, Balkán, pobřeří Středozemního Moře...včetně Jugo, Itálie a France, taková Tlupa toulavejch na pláži potkati...Nic moc. Jako svuorku čuvačů Bel v huorách, he bez Bači...Vopovažte se jim něco hodit(tak ten šutr nebo matici M8)...pak máte 2-3 dny smůlu, jinak i tak 1-2 hod. Záleží to na Tom jestli je Vás více jak jich, he...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2010 15:09

jo, to pak jo.. to chápu.. :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maijkel 2. 2. 2010 16:58

Tak nůž se podle mě vždycky hodí :-). Stále mám v kapse malej švýcarák a ten se prostě vždycky na něco hodí :-). Ať už otevření piva, či vyvrtání korku z vína :-)
maijkel
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 2. 2010 18:08

lahváč jde otevřít o milion věcí, sám sem jich už možná i pár stovek pootvíral o všechno možné.. :D

ale jinak máš pravdu, nůž je užitěčná věc :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 7. 2. 2010 21:10

krtenek píše:
Mawe47 píše:jakej byste doporucili zaviraci nuz max za litr?
Benchmade Pika
http://www.noze-nuz.com/benchmade/bm10400t.php

Doplněno: Aha, to už poradil Calhoun.
Aktuálně doporučim Kabar 4062 :arrow: http://www.noze-nuz.com/ka-bar/KA4062.php
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 12. 3. 2010 17:48

Ja som teraz,nedávno našiel v robote kus keramickej tyčky,tak som si vyrobil k tomu rukoveť zo zlomeného bajkového rohu.
Keď s touto keramikou obtiahnem nôž,tak sa môžem aj holiť s takto nabrúsenou čepeľou 8-)
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2010 15:15

spravnej muz ma v kapse nuz :-D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2010 15:16

MarkFX píše:lahváč jde otevřít o milion věcí, sám sem jich už možná i pár stovek pootvíral o všechno možné.. :D

ale jinak máš pravdu, nůž je užitěčná věc :)


a zuby mas jeste vsechny? :-D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků