Na čem jste byli v poslední době v kině?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 20:00

Noovo píše:fakt me nepresvedcis:)...nejlepsi film je to proc? Protoze na nem bylo hodne lidi, at to bylo ze zvedavosti nebo pro reklamu toho filmu, kterou ma velkou jak prase...to se neda rict, jaky film je nejlepsi na svete...ja mam holt jine favority...a omlouvam se, musela jsem reagovat a uz toho nechme;)


Mas pravdu, diskusia sa vedie inde, teda viedla sa a nedopadlo to moc dobre, ale este ti odpoviem.
Nie preto ze ma reklamu a pod. Co sa ale tyka navstevnosti tak to je ukazovatel ze sa to ludom paci a to nieco hovori, to je fakt.

Ale hlavne preto ze (ako som uz napisal) je vtom filme vsetko. Malokedy sa podari vlozit do filmu vsetky mozne emocie a zanre, a to tak aby stoho nevznikol len njaky nesurody zlepenec. To uz musi byt pan reziser, aby to dokazal. Obvykle je film budto akcny, alebo romanticky, alebo Sci-Fi, alebo dobrodruzny, ale malokedy je vsetko naraz a pekfektne sklbene.
Toto je ten dovod. Praca s kamerou je skvela. Zvuk tiez. Take efekty si nikdy nevidela! Niekedy mas dojem ze to niesu efekty, ale ze to bolo natocene kamerou priamo na mimozemskom svete.

Pokial si nevidela, nemozes to pochopit a hodnotit.
A hlavne je dej absolutne pohlcujuci! Teda aspon pre 99% ludi.
A potom je tu este faktor X (ako to ja volam) Je to nieco co nedokazem vysvetlit, ale proste mi ten film 2 tyzdne nesiel z hlavy.
Film ktory v cloveku doznieva 2 tyzdne je proste najlepsi.

Ty mi pripadas ako clovek ktory ho nechce vidiet len preto ze je uspesny. Kamarad nema rad Intel, len preto ze je uspecny. To aku kvalitu maju ich procesory je jedno, proste ich nebude mat rad ani zanic. Dalsi zas nema rad Orange len preto, lebo maju najviac zakaznikov a su navecia firma. Vobec nehodnoti kvalitu. Proste ked je to velke a slavne tak je to hned pre neho zle. To je ale skoda a dufam ze sa mylim.

Pretoze to je potom ako sa pozerat cez sklo ako niekto papa zmrzlinu a ty stopjis za sklom v 36 stupnovej horucave a nejde si ju dat len preto lebo nieko iny si ju pochvaluje. :-) :-S

Ako som napisal, necham to na teba, donutit ta ajtak nemozem a presviedcat ta sa mi nechce.
Ked nan nepojdes, nebudes vediet oco prichadzas a teda ti to nebude luto :-) Luto ti to bude ak ho uvidis neskor, napr. v TV a bude sa ti pacit. Potom si len predstavis ake by to mohlo byt super na velkom platne v 3D. Mne sa to uz stalo a lutujem to dodnes, ....

Maj sa pekne.
Naposledy upravil Nemesis. dne 22. 2. 2010 20:02, celkově upraveno 1
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0mira 22. 2. 2010 20:02

určitě je to největší blockbuster (větší než titanik) , ale spíš se přikláním že je to film jako titanik a ve svém žánru není něčím bezbožně vyjimečným
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 20:09

0mira píše:určitě je to největší blockbuster (větší než titanik) , ale spíš se přikláním že je to film jako titanik a ve svém žánru není něčím bezbožně vyjimečným


Ale suhlasis ze rozhodne to stoji zato vidiet v 3D na velkom platne?

OK, ukoncime to, toto nieje diskusia len o Avatare.
Okrem toho ja som ho videl (6x) a ci ho niekto iny uvidi alebo nie, ja stoho nic nebudem mat. Ani nezbohatnem ani nic.
Mozno len ten skvely pocit ked niekoho presvedcim a potom povie bolo to skvele! Dakujem ze si ma presvedcil, lebo by som lutoval keby som to nevidel. 2 a pol hodiny som bol v inom, uzasnom svete.
Myslim ze preto to robim, lebo mi je luto ked vidim oco ludia prichadzaju. To mam stoho ze som dobrak. ^^

Ale ked nie tak nie, no ... tak sa majte ...

P.S. Este ma napadlo k tomu co ludia najviac kritizuju, a to je predvidatelny a neoriginalny dej.
1. Ked je dej dobry, pohlcujuci, vobec nevadi ze je previdatelny a neoriginalny
2. Ine filmy snad niesu? Napr. teraz film nominovany na Oscara (ktory sutazi s Avatarom) o Iraku The Hurt Locker. Ten je akoze originalny? Film o vojne v Iraku. Takych bolo, a takych bude, a nikomu to nevadi ze na tuto temu bolo natocenych kopec filmov.
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 2. 2010 21:25

Děkuji Ti, že zase zalezeš do,,boudy,,... byl tady klid a opravdu,,Barnumskou reklamu a Pitralóny,,nemám rád...Viděl jsem DOOMa, he...nějak se jim nepovedl, že. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 2. 2010 21:30

ajé, Nemesis se rozjel i tady..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 23:20

MarkFX píše:ajé, Nemesis se rozjel i tady..


Ja sa mozem "rozjet" kde budem len chciet. Mam tu rovanke prava ako aj ty. Ak sa ti nieco nepaci, nepis mi! Ja som uz aj zabudol ze existujes, a bolo to tak super!
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 22. 2. 2010 23:26

Marcel Kudlvasr píše:Děkuji Ti, že zase zalezeš do,,boudy,,... byl tady klid a opravdu,,Barnumskou reklamu a Pitralóny,,nemám rád...Viděl jsem DOOMa, he...nějak se jim nepovedl, že. STarec Marcel od Zvonu.


Uz mi dosla trpezlivost! Podarilo sa ti to, gratulujem.
Zalez niekam uz ty a uz nevyliezaj! Aj inam ako do budy. Klud tu je ked neutocis na ludi, ale ty ine ani nevies. Iba chodit po fore a v kazdom topicu ma napadat. Nie ze by si napisal nieco k teme. Ja tu mozem diskutovat rovnako ako ty! Mam tu rovnake prava ako ty. Niekto sa ta nieco pytal? Vobec, co to mas za zvyk liest ludom do rozhovoru? Ja som uz aj zabudol ze existujes, ale ty sa proste musis prirutit a zas ma bezdododne napadnut! Ja tu slusne diskutujem s inymi ludmi. Budes sa musiet stym vyrovnat.
To si naozaj taky uboziak ze sa nezmozes na nic ine iba sa privalit do kazdeho topicu kde nieco napisem a jedine co tam zoseba vypotis je ze osobny utok a nadavky?
Toto je uz priam chorobne prenasledovanie!

A po milionte. Ked sa ti nepaci diskusia, nediskutuj v nej. Ked sa ti nepaci co pisem ja, ignoruj, nepis mi nic. Vyber si diskusiu ktora sa ti paci, a pis inym ludom. Budes sa musiet zmierit stym ze ja tu budem diskutovat rovnako ako aa ty a kedy budem chciet, kde budem chciet a kolko budem chciet.

Ked nevies napisat slusne k teme diskusie, tak nepis racej nic!

Ja som tu povodne uz skoncil, ale teraz mam chut tu diskutovat vo vsetkych topicoch vodne i vnoci!
Vyzyvam ta daj mi pokoj! Nic ine nechcem.
Zi a nechaj zit.
Naposledy upravil Nemesis. dne 23. 2. 2010 15:20, celkově upraveno 2
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 2. 2010 10:23

jsem zvědavá, jak dlouho tě moderátoři nechaj
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 2. 2010 10:55

aquarkko: oni číhajííí:D
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 23. 2. 2010 15:08

aquarkko píše:jsem zvědavá, jak dlouho tě moderátoři nechaj


Ahoj.
Teraz neviem ci to patrilo mne alebo jemu. Vies on ma stale prenasleduje a napada. V poslednej dobe v kazdom topicu ktory najde. Je to strasne. Vsak to vidis aj tu. Pekne krasne si pisem s Noovo a priruti sa on ako blesk s cisteho neba a zautoci namna! Ja mam uz njaky vek nato aby ma niekto posielal do budy!
Uz som mu to pisal milionkrat ze nech pise k teme a slusne alebo nech nepise nic.
No dobre, dost o tomto utocnikovi. To len na vysvetlenie, pretoze sa to zacalo v inom topicu tak len aby sa vedelo o co ide.

A vcera ma vytocil k infarktu. A iked to bola len reakcia na jeho utok a navyse som nepouzil ziadne vulgarne slova, je mi luto ze to tu musia citaj aj normalny ludia.

Preto pevne verim ze to bolo naposledy a uz ma prestane prenasledovat a napadat.
Takze ukoncujem diskusiu tymto smerom (do dalsieho utoku :D ktory dufam uz nepride) a hura naspat k teme.

Tak, nacom ste boli v kine naposledy?
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 23. 2. 2010 16:57

Tak to už si ani nepamatuju :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemesis. 23. 2. 2010 17:04

mareq0 píše:Tak to už si ani nepamatuju :D


:D Ja som bol v kine tiez naposledy v roku 1997 na Titanic a teraz na Avatar. Takze si to pamatam, lebo toho nieje vela :D :D
Chodim do kina len na filmy ktore (podla mna) naozaj stoja zato. Ani casu nieje tolko co volakedy, ale ked sa chce, tak sa cas najde.
No teraz je dalsi dovod. 3D. Teda aspon pokial sa nestanu 3D televizory beznymi. No i tak si myslim ze TV nenahradi velke platno.
Avatar - Najlepší film všetkých čias!
Nemesis.
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 23. 2. 2010 20:02

Lítam v tom.
líbilo se mi to bylo to vtipný
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 2. 2010 21:49

Můj Strýček od TATIho(France) - Ponrepo...měli ho i v Levných Knihách... Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 2. 2010 07:55

Nemesisova agitka se rozšířila i za hranice jeho extázového vlákna? Hurá.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků