Zajimavosti o pritelkynich

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2010 14:38

Ani v jednom z těchto případů bych neviděl problém, pokud tedy to "zaflirtuje si" neznamená nějakou rychlovku někde na záchodě obchoďáku :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 15:43

Viděl bych to podobně. Člověk občas s někým lehce zaflirtuje a nemusí to být nutně nevěra.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 8. 1. 2010 17:31

Ja souhlasim s koblihou. Pokud to cislo da, tak pravdepodobne ne proto, ze by chtela noveho (sexy) kamaráda, s kterym by si chtela psat na fcb. Nerikam, ze by se to stat nemohlo, jen je to dosti nepravdepodobne.
Pokud ma pritele a s tim pritelem je spokojena, tak nevidim duvod proc by davala cizimu chlapovi cislo. Ale nejsem zena a jejich mysleni je nekdy... jine :nenapadne
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 17:56

Loptoš máš, samozřejmě, dvě základní možnosti.

a) jsi týpek, co je „splachovací“, takže si bude hrát. Půjdeš do pseudovztahu s případným (teoretickým) sexem. Samozřejmě Ti od samého začátku bude jasné, že perspektiva se rovná nule, tudíž jde opravdu jen o hrátky s čertem (čerticí :-) )

b) některé věci se Tě dotýkají, jsi citlivější ... celý vztah zabalíš, nebudeš se k němu/ k ní vracet. Nepřipustíš další COKOLIV s ní.

Je možné, že slečna má kamarádku a ta ji „dobře“ poradila. Jednoho měj tam, druhého tam. Časem zjistíš, který je lepší, tak se rozhodneš.

BTW: a jak tu již zaznělo ... vždy je dobré slyšet obě strany, jinak se můžeš stát ... že jsou všichni vedle jak ta jedle :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 18:13

koblih.jr
Ona, možná, ve Tvé přítomnosti je KONEČNĚ schopna tzv.: vypnout. Nehraje si na hru zvanou bujarý život. Je unavená a potřebuje chvíli klidu ... „no sex, no money, no light“.
No - mezi námi ... chodit se slečnou, která je hyperotevřená bujarému sexu a jíž nevadí, že jeden den spí s tím, druhý s tím, třetí s tou ... to není nic pro mě.

Podstatu jejího vlastního já můžeš psychologicky analyzovat, ale věř, že se můžeš do celé věci dosti negativně „namočit“. Citově se zapleteš a dostaneš následně takovou ránu, že to budeš hodně špatně a dlouho rozdýchávat.

Ano, můžeš přijít na to, že je to jakási potřeba spojená s jejím velkým egem, jejím pracovním zaměřením atd. atd. ... prostě, že to není taková ta klasická „všudybylka“ - ovšem ... otázkou zůstává, co z toho? Zvykneš si, že Tvá partnerka Ti není věrná, nemusí být věrná? Máš rád otevřený vztah? Jsi na něco takového připravený?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 8. 1. 2010 21:48

MgX. Asi si vyberiem moznost cislo 1 a konecne to vyskusam.
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 22:01

Loptoš pakliže možnost „a“ je třeba vnímat příslušná rizika ... nemyslím jen pohlavní choroby ;-)

... sám se rozhodneš ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 22:46

Myslíš možnost "a" od MgX? Tak do toho bych tedy opravdu nešel. Akorát budeš za...ocáska. Stejně ti to nic nepřinese, naopak si myslím, že tě to bude užírat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 12:36

No ak mam pravdu povedat tie pohlavne choroby napadli aj mna. Aj ked ona stale berie HAK bohvie kto v nej uz bol a co mal...

Vidis na to som v tej chvilu vubec nemyslel. Za ocaska nebudu, lebo si ja diktujem co ako bude, ona je z toho cela rada, ze ju "akoze" chcem

Chcem len proste vyckat na pravu chvilu kde jej to vsetko vysolim co uz viem a na jej reakciu. Potom ju uz nechcem vidiet!

Viem ze pomsta by sa robit nemala, ale mam na to dovody
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 1. 2010 14:13

No já osobně bych asi takto pasivní nebyl a již bych se ozval a dál bych takto nepokračoval. Připadá mi to zbytečné... Jediné co jsem nezjistil(případně jsem to přehlédl)...jaký k ní chováš cit?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 17:39

Cit? No cca pred 1 rokom (byli jsme spolu 3) by som si ju vzal za zenu. ale teraz k nej necitim nic. Obcas mi chyba(ale to zrejme dotyky a spolocnost) ale inak ju uz bohuzial nelubim.

No kazdopadne chcem mat trosku viac veci v ruke, pretoze ona je clovek ktory dokaze z vasej vyhody urobit vasu slabinu a povie vam take veci ze otvarate usta nad tym ake su to hluposti.
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 1. 2010 23:59

když ji nemiluješ, tak proč na ní nehodíš bobek? Kvůli pomstě? Já ti nevím Karle...Mě to přijde jako ztráta času.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 10. 1. 2010 10:38

Asi mas pravdu...
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 1. 2010 11:39

Olimant píše:Ja souhlasim s koblihou. Pokud to cislo da, tak pravdepodobne ne proto, ze by chtela noveho (sexy) kamaráda, s kterym by si chtela psat na fcb. Nerikam, ze by se to stat nemohlo, jen je to dosti nepravdepodobne.
Pokud ma pritele a s tim pritelem je spokojena, tak nevidim duvod proc by davala cizimu chlapovi cislo. Ale nejsem zena a jejich mysleni je nekdy... jine :nenapadne

aa...pokud s někým navážno chodí a dává čísla jinejm za účelem případného flirtu (nevěry), je to kráva
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků