Kolik uděláte kliků?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 3. 2009 19:33

Bobroněnko píše:to dycky vystoupíš a rovnáš při parkování předek přenesením?? to bych pak aj věřil

Tak když potřebuješ točit v hodně malé rychlosti nebo někdy i na místě, tak to je opravdu zabrat. Přítelkyně se nechytá....
Takže mi to asi mírně ztuha jde.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 12. 3. 2009 10:45

tak ja nevim, sice je fakt, ze takovy favo je docela tezky, ale ze bych mel nekdy problem s tim otocit..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 12. 2009 07:58

Kedysi som dával každý večer 20.
Dnes ledva 5 :-l
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 5. 12. 2009 08:03

S-Tony píše:
Bobroněnko píše:to dycky vystoupíš a rovnáš při parkování předek přenesením?? to bych pak aj věřil

Tak když potřebuješ točit v hodně malé rychlosti nebo někdy i na místě, tak to je opravdu zabrat. Přítelkyně se nechytá....
Takže mi to asi mírně ztuha jde.


Felcku bez serva stacilo uvest do pohybu a pak uz slo bez problemu tocit dlani. Ale teoreticky to mohlo byt i tim, ze jsem delal do zeleza.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 8. 12. 2009 07:29

já do železa nedělám a taky to zvládám..
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 8. 12. 2009 12:53

Opět zkouška po dlouhé době - 25 s hrudníkem na zem (slabota).
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M@tezz 20. 12. 2009 14:14

Jak to děláte? Já když dám hrudník na zem, tak teda na myš na stole vůbec nedosáhnu :hm
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 12. 2009 22:50

Jinak kliky samostatně už dlouho nedělám. Ty nacvičuju jen když pode mnou leží přítelkyně. Jinak mně to nebaví.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 21:11

No s priatelkou je to prijemne to je pravda. Teraz nad tym rozmyslam tak 50 by som mal strelit.
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 16. 2. 2010 21:17

ja davam 30 až 60 večer před sprchou, ale mám to na takové fáze, 2 měsíce du do sebe a pak už zase skomírám :D po celý rok :-(
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 16. 2. 2010 23:28

14, a isli dost ztuha. :-!
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 2. 2010 00:10

Asi před půl rokem jsem začal dělat kliky. Začal s 15, měl jsem dost, ale rychle se to zlepšovalo a počet rostl. Do dvou měsíců jsem dělal 35. A to mi zůstalo. Nějak se přes 35 nemůžu dostat. Dokonce mi připadá, že je čím dál těžší těch 35 udělat. Asi to bude životní maximum, ale aspoň s tím neztrácím moc času :hm
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 2. 2010 10:30

nevím, na počet kliky nedělám... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 3. 2010 17:18

Jack111 píše:Asi před půl rokem jsem začal dělat kliky. Začal s 15, měl jsem dost, ale rychle se to zlepšovalo a počet rostl. Do dvou měsíců jsem dělal 35. A to mi zůstalo. Nějak se přes 35 nemůžu dostat. Dokonce mi připadá, že je čím dál těžší těch 35 udělat. Asi to bude životní maximum, ale aspoň s tím neztrácím moc času :hm


Dej si na tyden, mozna i 14 dni volno a pak zase zacni.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 10. 3. 2010 18:07

To jsem si dal přes Vánoce. Ale asi to nebyla nejvhodnější doba :hm
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků