Nejhorsi film, jaky jste kdy videli?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 13. 12. 2009 00:21

hmmm zajimalo by mne co sem tu musel nekdy predavno napsat :D ...

poslednich par let sem byl usetrenej hruz moderni kinematografie ... a pevne se drzim listu "1000 must see movies" :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 12. 2009 02:41

Tebe 2 Pixi, taky šmírovat To je teda, žůžo a doufám, že již chrupeš...Nemám peníze ani výdrž na špatné filmy a z Trafiky kupuji, jen Ty co zato Pade, utržený vod Huby, opravdu stojej, TV se ma do bytu již nevešla, he...Tož jsem to,,skrečnul,,dobře jim tak! Brou, Ponocnej Marcel od Zvonu, abych nebyl OT.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 12. 2009 21:30

No ale moc jsi na původní dotaz neodpověděl ;-)
Jinak jak jsem psal na minulé stránce, to pořád platí a teď jsem si vzpomněl na film s Madonnou. Jak byla s nějakým chlapíkem na opuštěným ostrově. Nejdřív se nesnášeli a pak se milovali. Byl to hrozný. Blbý a blbě zahraný.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 12. 2009 21:47

Když mně se líbil i Čuk a Gek ?!,...prostě se mně to nejhorší vyhejbalo, já si doved vybrat něco i nejblbějších filmech. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gugel 25. 12. 2009 21:10

..ked prišiel Obama na Čechy..
Visaton Conga, Audia Flight Three S + Azur 851N, NAS Synology + "jablka"
gugel
Čtenář

Odeslat příspěvekod averton 5. 1. 2010 18:11

Spisat zoznam by zabralo vela, ale skusim nieco novsie :-)

1. Paranormal Activity - typicky "blair witch style". Kazdopadne, s vacsim rozpoctom a schopnou reziou by sa z toho dal spravit Ackovy horor, takto sa to radi skor k Beckam.

2. 2012 - da sa porvnat s akymkolvek katastrofickym filmom - prva pol hodina filmu sa este da pozerat, zbytok je nuda, nuda a zasa nuda. :mrgreen:

3. Zombieland - priznam sa, ze ja a par ludi sme odisli z kina asi po 40 minutach co sa mi teda este nestalo :-| Myslim, ze namety so zombies su rovnako nezazivne ako rambo :-P
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beowafle 5. 1. 2010 18:16

no tak zrovna všechny tyhle filmy se mi líbily, podle mě za moc nestálo třeba zataženo, občas trakaře
beowafle
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 1. 2010 19:51

Tak toto jsou pro mně nehorší filmy co jsem viděl. Je jich asi 60, ale tohle je jen výběr:

Byl jednou jeden polda III
Deník Bridget Jonesové
House of the Dead
Kill Bill
Nebát se a nakrást
Post Coitum
Rollerball
Scary Movie 2
Svatba na bitevním poli
Tajemství loňského léta 3
Účastníci zájezdu
Ultraviolet
Ztroskotaná láska
Závada Blair Witch (Závada s v !- ta parodie!)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 1. 2010 23:43

Dnes jsem se chtěl kouknout na nějaký film. Pustil jsem Po hlavě...do *****. Asi poprvé v životě jsem vypnul film po třech minutách...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 1. 2010 23:53

S-Tony píše:Tak toto jsou pro mně nehorší filmy co jsem viděl. Je jich asi 60, ale tohle je jen výběr:

Byl jednou jeden polda III
Deník Bridget Jonesové
House of the Dead
Kill Bill
Nebát se a nakrást
Post Coitum
Rollerball
Scary Movie 2
Svatba na bitevním poli
Tajemství loňského léta 3
Účastníci zájezdu
Ultraviolet
Ztroskotaná láska
Závada Blair Witch (Závada s v !- ta parodie!)


Tak to nejsou ještě zdaleka ty nejhorší. U některých je sledovatelnost ještě dobrá:

Deník Bridget Jonesové
Kill Bill
Post Coitum
Účastníci zájezdu
Závada Blair Witch

Není to skost, ale jako vyloženě odpad to není.

To jsou vyloženě Kameňáci atd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2010 00:30

Tak jelikož ty filmy nemá ráda ani moje přítelkyně. Do jednoho včetně Deníku Jonesové, tak nemusím dělat kompromisy a odpad to pro mně je .-)
Nejhorší z téhle pětky považuji Účastníci zájezdu. Poprvé jsem to musel vypnout po 10 minutách a podruhé mně okolnosti donutily to dokoukat celé. Takže jsem si jistý, že je to volovina.

PS: Ale to nikomu neberu, že se mu to může líbit. To je jeho věc. Já už to nechci nikdy vidět.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miso1999 8. 1. 2010 21:16

Asi sa budete smiať ale Quantum of Solace. Podľa mňa hlúposť bez príbehu. Na začiatku sa naháňa ani nevieš s kým. Potom niekoho unesie a nevieš koho. Ani nevieš kde sú. A potom stretne ženu. Ani nepozná jej meno a idú už nato. :D
miso1999
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 8. 1. 2010 21:35

...PRETTY WOMAN...
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 1. 2010 11:45

pf, tohle není žádná intelektuálka, ale film pro odpočinek, nevím, co je na něm špatnýho
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 10. 1. 2010 19:39

..že je to úplnej nesmysl od prvních 5 minut,zrovna američani dodržujou ekonomický úrovně (kasty) mezi lidmi,stát se to normálně tak jej rodina zbaví
svéprávnosti popř.s ním celý business okolí přestane komunikovat.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků