Zajimavosti o pritelkynich

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 20:48

No akoze mna nepodvadza, nie sme partneri, iba sa o to strasne snazi :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 1. 2010 23:27

jak to je, to uz tu napsali jini.

kazdopadne mas dve varianty:

1) ***** se na ni uplne, ale ne jak pises, ze za ni pujdes a zeptas se ji, atd...proste se na ni vykaslat, nic ji nevysvetlovat, proc taky, ona je krava ne ty, proc by ses za ni mel plazit.

2) obratit to proti ni, zacit ji taky jenom vyuzivat. na todle musi byt clovek typ nebo ten odpor k tomu prekonat. pak to je ta lepsi varianta.

hele mel jsem to dost dost podobne, nakonec to diky jedny veci, ktera zmenila moje uvazovani, skoncilo u varianty 2) a nestezuju si :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 00:27

Mam to podobne ako hovoris. Druha varianta sa mi ako osobe prieci, aj ked obcas sa pohravam s myslienkou skusit to. diky za odpovede
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2010 06:22

Loptoš: nabízí se ještě jedna otázka. Chceš s ní být? Z kontextu mi vyplynulo že spíš ne, takže opravdu netuším proč se trápíš. Ona je podle toho co jsi psal nezadaná a tím pádem se klidně může chovat i jako děvka (má-li na to povahu).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 10:04

No rozisiel som sa s nou kvoli tomu. Ale trochu ma to zaraza, ze ma chce naspat ale sprava sa takto. A pomaly zistujem ze som 3roky stravil s clovekom ktory toto zrejme robil aj pocas vztahu. Chybami sa clovek uci...

Aspon viem aky som bol sprost.. >:-(
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 11:52

souhlasím s ostatnimi, měl bych ju jen na ten sex....

Jinak podle názvu sem čekal něco jiného, sem myslel že se budeme chlubit svýma slečnama, že ta má 5ky, ta umí dobře vařit, ta má ráda sex atd.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 14:53

To neznie ako zly napad :D Aj ked momentalne nemam o kom prispievat.. ale je to dobry napad na novy topic

Ona ale sex nechce. Zevraj len ked sa dame znovu dokopy! Vsak bodaj by aj chcela ked ho ma dostatok.. Zevraj cokolada :D
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 16:18

tak si ju nech dokud nenajdeš novou.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 4. 1. 2010 16:27

Cituji vojina Vonavku (Cerni Baroni): Vyser se na ni, na kravu!!!

Nechapu, proc se tolik lidi (jak kluku tak holek) boji byt chvili sam, tedy s nikym nechodit. No, dobre chapu, taky jsem byla takova. Ale casem jsem zjistila ze, nez byt s nejakym (s prominutim) kreten a porad se jen pretvarovat, hadat se a mit z toho nervy, tak to radeji budu sama. Proste byt s nekym, jen proto, abych nebyla sama mi prijde fakt ujety... a kolikrat to stoji hodne moc penez... ;-]
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 17:21

Jenze ja s ni uz nechci byt, po tom vsem. Mne je samemu dobre, lebo mam konecne slobodu. Islo mi len o to dozvediet sa preco to asi tak robi
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 1. 2010 17:26

Maty.Lara:
Protože je na to šílený tlak z okolí. Lepší je s někým chodit a mít klid od blbých řečí. A taky je lepší mít pravidelný přísun milování a nebo moci s někým zabíjet nudu.
A taky mají někteří lidi problém si někoho najít, tak potom je jasné, že mají obrovský strach z rozchodu, když u někoho mají. Pro některé lidi rozejít se znamená být sám i několik let.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 17:45

S.Tony tak s tymi rokmi mas pravdu. Ale pripajam sa aj k nazoru vyssie, ze radsej byt asi sam ako mat len stres zo vztahu, aj ked na druhej strane je to stres z rozchodu, ono je to zvlastna situacia a clovek sa musi rozhodnut..
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2010 17:57

Loptoš píše:Islo mi len o to dozvediet sa preco to asi tak robi


Mám obavu, že se úplnou pravdu nikdy nedozvíš. Pokud jste se rozešli ve zlém, můžeš si v klidu říkat, že to dělá proto, že je prostě děvka a baví jí to. Pokud jsi útlocitný, můžeš si doma brečet do polštáře s tím, že je ještě mladá a neví si rady se světem. Můžeš jí i sám před sebou omlouvat, že to byl jenom zkrat. Možností máš nepřeberně :-P
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 1. 2010 18:17

hlavně ti to vůbec nevěřím, stejně jako to téma s tou nevěrou tý manželky...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 19:22

Verit nemusis, svet sa z toho nezruti a manzelku som necital...
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků