Zajimavosti o pritelkynich

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 13:06

Zdravim Vas,

Mozno to bude zniet cudne co teraz napisem, ale pride mi to ako zaujimave zmyslanie a chcel by som pocut nazory druhych, lebo myslim ze mne asi dost sibe :D

Takze podme pekne po poriadku. Predstavte si ze studujete s priatelkou 700km od domova. Tak ako ja. Pred 4mi mesiacmi som sa s nou rozisiel kvoli niektorym neprehltnutelnym faktom. O tom ale rec nebude.

Zaujimave je, ze ona sa chce strasne vratit spat, ale len ked sme v skole(na koleji). Akonahle sme doma tak mam v podstate pokoj, lebo o mna ani nezakopne

Som ale strasny puntickar a neunikli mi niektore skutocnosti v jej chovani atd. a zda sa mi to celkom zaujimave, tak sa chcem s Vami podelit. Takze ako sme sa rozisli tak som si na nej vsimol nasledovne:

1. Vzdy ked je doma tak zrazu chodi do mesta ako casto sa to len da a vzdy pride domov rano. (ano nie je na tom nic divne, ale ona je skor papuckovy domaci typ)
2. Zrazu sa zacala obliekat tak ako ine dievcata predtym oznacovala za stetky
3. Viac krat sa jej stalo ze sa na icq pomylila so spravou, ktora bola adresovana inde
4. Ma "tam dole" stale iny strih ako ked sme boli spolu a hovori na to ze sa "zabava"
5. Stale vsade nosi so sebou mobil a stale na nom nieco pise.
6. Niekto ju prezvoni, nenapadne povie "co moze chciet mama", ale len odzvoni a mobil znova schova do kabelky
7. Vzdy ked k nej pridem na izbu tak mi otvori a potom rychlo bezi k pocitacu vypnut icq
8. Zrazu ma kutiky - nikdy predtym nemala

Neviem teda, ale mne to pride ze doma ma nejaku"nahrazku" a ked je v skole kde je sama tak zrazu chce spat mna. Cloveka to az zaraza aky vie byt niekto iny mili, az by som povedal ze sa fakt zmenila po rozchode, ale myslim ze je to len blaf.

Mate niekto podobne zazitky, alebo nejake postrehy? :)

Inak prajem vsetko dobre do noveho roka! :)
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 13:20

jestli sem to z SK porozuměl dobře, tak přesně tak, jak píšeš tak to asi je.

tak ji měj jen na šukání , a je to. :-) at má taky pocit méněcennosti. :-) a ty se na ni citově ani jinak nepoutej. a když vypadne, tak akorát řekni "tak pá pá ".
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 1. 2010 13:24

Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 15:30

Jasne, zabudol som este napisat dve dalsie:

9: Casto chodi domov z koleje, 700kkm nerobi problem
10: Ked pride z domu na kolej tak na sex chut nema a hovori ze za to moze cokolada :D

O sex mi ale az tak nejde, skor o princip ked som s nou skoncil tak aj so sexom. Este by som chcel pocut nejaky zensky nazor.

CItala to nejaka zena prosim?
Naposledy upravil Loptoš dne 3. 1. 2010 16:22, celkově upraveno 2
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 1. 2010 16:15

hobitt píše:Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.

Řekl postelový Bůh, životem ošlehaný, ženami zbožňovaný 15 letý Vojta Juřík.
Anonymous

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 16:31

Loptoš píše:Jasne, zabudol som este napisat dve dalsie:

9: Casto chodi domov z koleje, 700kkm nerobi problem
10: Ked pride z domu na kolej tak na sex chut nema a hovori ze za to moze cokolada :D

O sex mi ale az tak nejde, skor o princip ked som s nou skoncil tak aj so sexom. Este by som chcel pocut nejaky zensky nazor.

CItala to nejaka zena prosim?

tak jestli bydlí u tebe a nic s ní není (sex, uklid, citová vazba), tak ji vyhod. já bych doma nájemníka zadarmo mít nechtěl a ještě když se tahá s jinýma klukama. Jestli mám pravdu, tak jsi za debila

kamarádkám/-dům vypráví: "bydlím s jedním tuntou, nic s ním nemám ale klído pído u nej bydlím a nevadí mu to... jestli chceš, zítra zavolej, je v práci:-)"
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 3. 1. 2010 16:47

slecna je ocividne pipka....a ty budes debil, pokud ji to budes trpet, asi tak nejak.
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 3. 1. 2010 17:12

Jak to pises ty, tak to vypada, ze slecna ma asi fakt nekoho jineho a je bez charakteru, kdyz se takhle chova...
ale z vlastni zkusenosti mohu rict, ze se neda k teto situace jednoznacne vyjadrit... pokud totiz neznate nazor druhe strany...
Nedavno se spolu rozesli moje dva dobri kamaradi (kamarad a kamaradka, aby nedoslo k omylu :mrgreen: ), s obema mluvim. A kdyz mi jednu situaci vypravela nejdrive ona a potom i on, prislo mi, ze se jedna o dve uplne odlisne situce...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 17:37

audis píše:tak jestli bydlí u tebe a nic s ní není (sex, uklid, citová vazba), tak ji vyhod. já bych doma nájemníka zadarmo mít nechtěl a ještě když se tahá s jinýma klukama. Jestli mám pravdu, tak jsi za debila

kamarádkám/-dům vypráví: "bydlím s jedním tuntou, nic s ním nemám ale klído pído u nej bydlím a nevadí mu to... jestli chceš, zítra zavolej, je v práci:-)"


Nie nie, nebydlime spolu. Ja mam svuj pokoj a ona svuj. Jsme na koleji. Takze ju nemam odkial vyhodit. Nejde o to ze ju nestrpim, len mi proste je divne ze ma chce naspat, chova sa milucko a ze ako jej chybam ze nie sme spolu, ale robi toto vsetko co som pisal. Da sa povedat ze pre nieco podobne som sa s nou rozisiel a ona ocakava ze sa k nej vratim spat alebo nieco podobne.

Chcem este chvilu pockat a potom jej tieto vsetky "poznamky" vyhodim na oci a som zvedavy co mi na to povie.
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 1. 2010 17:45

Sice ji neznám, ale z toho, co píšeš, na mě působí jako vypočítavá děv**. Snad se neurazíš.
Anonymous

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 17:54

Loptoš píše:
Chcem este chvilu pockat a potom jej tieto vsetky "poznamky" vyhodim na oci a som zvedavy co mi na to povie.

nemáš bohatý rodiče? :-)

neprozrazuj, co my muži mužeme poznat na ženách. ženský to taky chlapum nedělají ve většině případů. Co jsi zač? nějaká matka tereza? vzpamatuj se nebo za tebou zajedu a dám ti preventivně přes hubu, aby ses probral. zachovej si ***** nějakou čest a sebevědomí! je to ***** a hotovo (u tebe s tebou ale sex néééé, u cizích s cizíma, u tebe kvuli samotě nebo prachům).
Naposledy upravil audis dne 3. 1. 2010 17:58, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 17:57

O penize nejde, na byt mam jeste cas :)

Jersey: No nieco podobne mi beha po rozume taky
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 17:59

Jersey II. píše:Sice ji neznám, ale z toho, co píšeš, na mě působí jako vypočítavá děv**. Snad se neurazíš.

naprostý bezvýhradný kolosální souhlas.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 3. 1. 2010 20:02

Jersey II. píše:
hobitt píše:Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.

Řekl postelový Bůh, životem ošlehaný, ženami zbožňovaný 15 letý Vojta Juřík.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

V této diskuzi už chybí jenom Pade :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2010 20:03

Takže není co řešit. Bylo to tu i v threadu Manželka mě podvádi. Jen tohle zní pravděpodobněji
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků