Kde koupit kabat?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Gho$t 16. 12. 2009 00:09

Uz jsem vycerpal temer vsechny moznosti pro NEprazaka (cili velka obchodni centra atd), jenze bez uspechu. Duvodem asi zrejme je ponekud netypicka velikost kabatu a to S. Nevite nekdo o nejakem obchodu v Praze, kde by se dal koupit kabat, resp kabat v teto velikosti do 2 tisic? Nechci jezdit naslepo a nekde neco hledat pro cloveka moc neznaleho Prahy nema smysl. Diky za rady.
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 12. 2009 08:08

Opět Ghoste, podívat se Ti mohu, ale nebyl by nějakej obrázek z nějakého katalogu na Netu? a bližší specifikace ,,Kabátu: materiál, barva, střih, zapínání, značka,na výšku?! atd.,,...pak by jsi mohl jít na,,Flek,, že. Napíšu Ti, kde jsem pro Tebe něco viděl, že. Díky za bližší Info, k Tvému přání,,Kabát numero S za 2K kaček,,...Marcel od Zvonu. Co bych pro Kamaráda přespolního neudělal.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 12. 2009 11:26

Já jsem si koupil pánský kabát v Zaře. Jsem nadmíru spokojen. Bohužel nebyl za 2k :-( Nicméně, co jsem koukal, tak flaušáky jsou celkově drahé.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 16. 12. 2009 12:24

trent: to jo, kabáty jsou dost drahé, já svůj letos sehnala za 4, líbil se mi i jeden za osm, ale to jsem si řekla, že nee, že to už je dost peněz...a přítel si vloni taky koupil kabát za více jak 3 tisíce.
A jinak co se týká velikostí, tak podle mě všude by měli mít i menší velikosti pánských kabátů, ale cena asi nebude taková, jakou si představuješ.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 12. 2009 12:32

No já ho koupil loni za 3,6k. Dosud asi můj nejdražší oděv. Nepočítám-li společenský oblek.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 12. 2009 13:05

Já si vloni koupila kabátek za cca 2k a jsem s ním spokojena, hřeje víc (je kratší) než ten delší od vietnamců, který jsem dostala od babičky :-D a ten byl do 1,5k.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 12. 2009 13:11

Vietnamci, co jsem viděl, měli letos kabáty kolem 800Kč ± 200 Kč. Ale více jsem je nezkoumal, tak nemohu posoudit poměr cena/izolační schopnosti plus zpracování.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 16. 12. 2009 14:28

docela dobrej S kabát se prodal dneska na aukru..

http://www.aukro.cz/item843688414_luxus ... kabat.html

koukal jsem na něj, ale já bych potřeboval minimálně XL :)
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gho$t 16. 12. 2009 15:00

nejaky cerny bez nakych "udelatek"... jen dve kapsy....

Zkuste jeste naky obchod, abych nesel naslepo. Dik
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 12. 2009 15:17

Hele nechci rýpat, ale teď to vypadá, že se mají koukat ostatní. Zkus koukat také ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gho$t 16. 12. 2009 16:37

ja se divam.....ale jak jsem psal vyse, tak jako neprazak, tezko nekde dohledam naky obchod s kabaty v nejake ulici v praze (pokud neni na webu nebo tak..). Proto se ptam zde, protoze byste to mohli vedet...
Gho$t
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 12. 2009 17:19

Já se právě obávám, že pokud nebude nějaké slevová akce, tak v Praze takto levný kabát neseženeš(když nepočítám asijské prodejce). Zkus ještě třeba Tattum. Tam by taky mohli něco mít. Ale spiš bych to situoval až budou nějaké slevy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 16. 12. 2009 21:32

co máš furt s tím NEpražákem :D kabát má každej 3. a myslíš že pro ně všichni jezděj do Prahy? :) v každým městě nad 50k obyvatel je minimálně jeden krám kde podobný zboží najdeš a pokud ne, tak to zkus v sousední vesnici.. ;) asi bych se ani nebál to koupit na netu, pokud tam budou rozměry, tak to padne..

btw: ten kabát co jsem ti posílal nahoře v aukci se neprodal.. asi to není flaušák, ale za 1450,- ujde.. myslím že když prodejci napíšeš, tak to znovu vystaví, nebo prodá mimo A..
Agramon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 12. 2009 00:35

a co OP?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2009 02:10

U zeleného stromu? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků