Pauza za zenitem?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2009 20:13

Podle toho jak to bereš. Za pauzou stojí Cpress. Za pauzou nestojí žádný tématický web(MM, AR...), což snad ani nejde. Tak si vyber.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 20:19

Za Pauzou bylo dlouho přímo Živě.cz, po přechodu na nový design už není... http://www.zive.cz/uploadedfiles/170934352.jpg
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2009 20:29

Jo, je tam odkaz...taky to tím může být, ale živě má své fórum, stejně jako AR, MM, Navigujem. Ale samozřejmě chybějící odkaz mohl taky uškodit.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 20:53

Živě má ještě jedno diskuzní místo a dobře vím, jak uškodilo, když odkaz na fórum stáhli a nechali jen poradnu.
V těch dobách byla i několikrát více navštěvovaná (není tam potřeba registrace). Odkaz na fórum po řadě měsíců vrátili (dokonce před ten odkaz na poradnu) a nyní se zas návštěvnoust obou diskuzních stránek zhruba srovnala.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 12. 2009 20:55

No hlavně pauzu zabíjí to, že smetiště má každé tématické fórum a ty přebírají úlohu pauzy v nezávazných tématech mimo jakékoli "regule" zaměření tématických fór... Smetiště by mělo být archivem starých a zbytečných témat, ne aby se tam zakládaly diskuzní kluby :) Pokud se to nějak nezmění, myslím, že Pauza jako taková to může zabalit. Nejjednodušší by ale bylo omezit smetiště a lidi nasměrovat sem a udělat z toho takové spamiště :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 20:59

:hm Zákázat zakládání nových témat v určitých sekcích jde přímo v administraci fóra.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2009 21:00

Jenže on se udělal opak, smetiště jednotlivých fór se uvolnila, dřív byla vedená přísněji, resp. byla vedená vůbec.
Teď je naštěstí většina smetišť nemoderovaná, doufám.

(To že se hlídá nepovolená reklama, warez apod jako moderování neberu.)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2009 21:17

Takže teoreticky pauza pozbývá významu... Což si osobně myslím, že je škoda.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2009 21:31

myšpulín: To je fakt, třeba na fóru Živě dřív nebylo nic, co by se hodilo víc na Pauzu, vše se zamykalo... Naše moderátorské složení to ale toleruje a jsme rádi, když si tam lidé popovídají (musíme supeřit s tou nemoderovanou a bezregistračkovou poradnou :D). Je to prostě sekce s podtitulem "Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat". Ale moderujeme samozřejmě i tam (OT, duplicita, urážky - naštěstí vyjímečně, ...).

Jinak Pauze pro mě solidně konkuruje i třeba Doupě dokonce přímo s regulérní sekcí Zábava: http://forum.doupe.cz/forum-1761/Zabava.html ;-)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2009 21:42

trent píše:Takže teoreticky pauza pozbývá významu... Což si osobně myslím, že je škoda.

Neřekl bych, pořád jsou zde specializované sekce a témata která jinde nejsou nebo jsou brána hodně odlehčeně.
Podle mě Pauza si nevede špatně, příspěvky přibývají stále.

Ano mě se tu líbilo dřív mnohem víc, ale bylo to sestavou lidí co sem chodili, rozuměl jsem si s nimi, teď jsou tu trochu jiní lidé a s těmi já si tolik nerozumím, víc se mi teď líbí na jiných fórech SuperFóra.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 12. 2009 22:00

Je pravda, že třeba já už nemám rozdíl mezi Doupětem, Živě, Pauzou, AutoRevue, MM atd. Prostě diskutuji k tématu všude kde se dá (tedy je něco zajímavého)... Takhle narážím na spoustu zajímavých lidí (třeba Boha Goese, socana Petra1968, PCho, Coftíka, Kolesu atd.) :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 12. 2009 09:27

Kolesu už je minulost :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 12. 2009 09:41

MarkFX píše:Kolesu už je minulost :D

To bude možná důvod, proč už je Pauza za zenitem :-D
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2009 09:47

No spíš to že sem lidi jako on začali chodit. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2009 09:38

No já když vidím Kolesův avatar, tak mě trochu asociuje s tím Marcelovým :hm :-))
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků