Neznám název filmu

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod m3kubik 22. 11. 2009 22:22

nemohu si vzpomenout na nazev filmu, videla jsem ho kdysi davnooo, bylo to o klukovi, ktery si koupil nejaky neco na hlavu a potom mu silene rychle rostly vlasy a rostly i pred ocima... pak ho unesli /asi/ aby z jeho vlasu delali stetiny do stetcu... diky..
m3kubik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 23. 11. 2009 09:03

Na to se tu nekde ve foru nekdo ptal, tak pred ctvrt rokem..? A byla tam i odpoved.

edit:
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=91 ... b#p6362813

Treti odspodu...?
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m3kubik 23. 11. 2009 20:02

diky moc.. :-)
m3kubik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vincegade 23. 11. 2009 20:29

viděl jsem kdysi film, kde se hlavní hrdina živil jako fotograf a byl trochu posdlý jednou zpěvačkou, která už přestala zpívat. Jednoho dne se zpěvačka rozhodne pro comeback a on má nafotit fotografii její dvojnici na plakát nebo přebal alba - jakoby ukřižovaná na posteli nahoře bez. Druhý den je zpěvačka právě takhle nalezena mrtvá a on s těmi fotkami vypadá jako podezřelej. Navíc na noži, kterým byla zavražděná jsou jeho otisky (odžezával jím tu modelku od postele). Neviděli jste to někdo? Nemáte tušení jak se to jmenuje, nebo kdo v tom hrál? Díky moc.
vincegade
Čtenář

Odeslat příspěvekod The_mike 1. 12. 2009 13:18

hej lidi potrebuju s jednim cz filmem z 90 let...je to film o tom jak clovek nemuze v noci spat a chodi do lednicky....hraje tam ten znamej cz herec...
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan.Tofle 25. 12. 2009 18:08

Ahoj, jedna se o film o specialni jednotce. V prubehu filmu se prijde na to , ze ve specialni jednotce je nekolik zkorumpovanych policistu. Konec filmu je takovy ze ti zli policajti prepadnou banku. ( minimalne dvoupatrova). Venku hlida jejich odstrelovac a odstreluje policajti hlidajici okoli budovy. Prijede specialni jednotka (hondni policajti) ,neuspesny utoku na budovu, kdy jsou nuceni se stahnout. Pak tito zli policajti vyjdou ven a zacne prestrelku. Konci to tak , ze ti zli umrou v urcite vzdalenosti pred tou budovou.

jmenovalo se to jenajk specialni jednotka nebo tak nejak.
Budu vdecny kdyz mi nekdo hodi nejake informace o tomto filmu, pripadne odkaz na csfd. DIky moc

P.S. Vudce ztech "zlych" policajtu byl ten borec co hral v TERMINATOROVI 2 toho terminatora co se umel roztopit.
Radim Uzel: Řekněte si otevřeně, co vás vzrušuje.
Pan.Tofle
Čtenář

Odeslat příspěvekod Abox 25. 12. 2009 20:17

Robert Patrick ?

Tu je seznam, kde hral:
http://www.csfd.cz/herec/174-patrick-robert/
http://us.imdb.com/name/nm0001598/

Z toho by se to uz snad dalo vydedukovat...(ten film mi nic nerika).
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan.Tofle 25. 12. 2009 21:59

TO me nenapadlo hledat podle herece. DIKY MOC !
Vypada to na elitni komando z roku 98 :)
Radim Uzel: Řekněte si otevřeně, co vás vzrušuje.
Pan.Tofle
Čtenář

Odeslat příspěvekod Koby 27. 12. 2009 22:24

Lidi velice jednoduchý :-) Ale já fakt nevim! :-(


nějakej přírodověvec bo co si nachystá skrytou kameru k jezeru, kde chce natočit nějaký páření nějakých zvířat či co... Místo toho se tu kameru natočí vražda nějakýho politika... On si to doma prohlídne, zjistí že je pruser a jede s tou kazetou za kamarádem bejvalým nebo i současným policajtem... Na ulici ho ale přepadne ten gang - zjistil že na tý kazetě ta vražda je natočená a potřebujou se jí zbavit... je rvačka mezi nima a ten přírodovědec spadne pod kola kamionu, kterej ho zabije... s kazetou ale uteče ten policajt, akorát neví co je na ní tak zvláštního.. mafie ho pak vydírá atd ale on vubec neví proč atd...

Co to je za film? celej den nad tím přemýšlím ale nic mě nenapadá..

Díky
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Koby 28. 12. 2009 19:26

jo, díky moc!! :D:D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 29. 12. 2009 08:38

No sakra, z toho popisu jsem to vůbec nepoznal.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 30. 12. 2009 09:44

naštěstí jsou tu lidi s větší fantazií :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 21. 2. 2010 23:35

cawte. tiez by som potreboval poradit. ide o (asi) francuzsky eroticky film, obdobie cca. 1995-2004. Hraju tam dve dvojice, ktore predtym autom zrazili nejaky parik na skutri, a teraz ma jeden chlap z toho nocne mory. S druhym muzom maju pravnicku firmu. Nasledne spoznaju taku ciernovlasku, z ktorej sa vykluje, ze bola pribuzna s tym parikom na skutri a vydiera ich, oni jej zaplatia a odide do brazilie...
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan.Tofle 18. 3. 2010 22:55

ahoj, o tomto filmu nevim temer nic. Videl jsem ho jen kouskovite kdyz jsem byl maly.
Jednalo se o to, ze se nejaka vojenska jednotka posunula omylem v case( casovy posun, nejsem si jisty, ale tusim to bylo zpusobeno zemetresenim) do doby luku ostepu a tak.
Ve filmu byl "domorodci" chycen tank tak , ze vykopali diru a on do ni spadnul.
Vic bohuzel nevim.
Film bude dost stary, videl jsem jej kolem '96 - '98 roku.
Radim Uzel: Řekněte si otevřeně, co vás vzrušuje.
Pan.Tofle
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků