Jak oslavujete Silvestra ?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 11. 2009 23:03

Já Silvestra vůbec neslavím, pro mne není konec roku k nějakým oslavám. I když já jsem takovej divnej, neslavím ani narozeniny (a pozvání od ostatních s díky odmítám) a kdyby mě k tomu nenutili naši, tak bych neslavil ani Vánoce. Vlastně slavím jen den sv. Jiří - vylezu s ostatnima na Ivančenu, podívám se okolo, strávím nějakou dobu na pietní akci, přidám kámen, někdy to natáhnu až na Lysou...jó, to je fajn.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 11. 2009 23:16

Proč sv. Jiří?
dnes už slavím silvestry doma...minulý silvestr jsme byli u švagra, jedli chlebíčky, koukali na nějaký filmy a usínali u tv. klídek a žádné nucené oslavy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 11. 2009 23:28

trent: Den skautů, pravidelně se uctívá památka těšínských a ostravských skautů, kteří za druhé světové pomáhali partyzánům, nacisti je dostali, nechali vykopat vlastní hroby a postříleli je.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 11. 2009 23:29

To je dobrý. O tom jsem nevěděl a rozšířil jsi mi obzory...kdy se to přesně stalo? Jinak na sv. Jiří mám svátek, tak slav i můj svátek :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 11. 2009 23:34

Přesné datum si teď z hlavy nevzpomenu, ale bylo to pár dnů před koncem války v Evropě...
Jinak já mám svátek den před Tebou, to je dobrý :D akorát jméno jsem dostal blbý :(
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 15:06

pokaždý jinak
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 21. 11. 2009 15:31

No , již hodně dlouho,,nijak,,...není s Kým, že. Tož asi opět boudička Georg, na Brdech. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 31. 12. 2010 07:40

Jak? Jako vždy ... už mám prichystané papuče,takže doma jak starý jazvec :mrgreen: .
Kapustnica je uvarená,mäso dám teraz ráno piecť,zemiakový šalát som kúpil hotový,Coca-cola je v chladničke... hádam prežijeme posledný deń v pohode a bez problémov :love:
Všetkým vám prajem príjemne prežitý posledný deň v roku,pekne sa zabavte ... užite si to a do roku 2011 všetkým prajem to,po čom každý najviac túži a čoho sa mu nedostáva.Vy sami už najlepšie viete,čo je pre vás najpotrebnejšie - tak práve to vám prajem :tleskani .
Verím,že sa tu takto za rok stretneme v zdraví a spokojnosti.
:-]
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 31. 12. 2010 08:46

roxor: vzhladom k tomu co sa chystas jest a pit to az tak bezproblemov nevidim aj ked citit sa zle asi uz dlho patri k tomu, co je u ludi normalne...

aby som nebol az tak totalne OT, ja sa idem pozriet do mesta na ohnostroj, ktory je o 8:30 a potom dalsi samozrejme o pol noci. tak prijemnu zabavu vsetkym ;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 31. 12. 2010 09:36

Normálně, letos jedem k našim na chatu. Vydím to tak, že si o půlnoci připiju a půjdu dělat hají. Povinné juchání mě moc nebere.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 31. 12. 2010 12:22

Nevím proč, ale Silvestra moc nemusím. Sice jsem zažil pár dobrých - zábavných (některé jsem i sám zařizoval a pořádal :D ), ale jinak spíše klasický večer ...jen se sníženým přístupem k netu ... a zvýšeným přísunem dobrůtek, nealka i alka....
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 12. 2010 12:41

Mám to tak, že je to pro mě den jako každý jiný, jen si o půlnoci s rodiči připiju na nový rok, to je vše...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darkast 31. 12. 2010 14:15

Na Silvestra dělám cokoliv, hlavně abych nebyl doma, připadal bych si hrozně trapně.
"Cos dělal na Silvestra?" "Seděl doma a čučel do zdi..." :-l

Čím větší akce a čím víc lidí na ní, tím líp. Letos mám odstřihlou jednu akci, protože tam bude bejvalka, takže musim na jinou menší, ale snad se zadaří. :-)
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 31. 12. 2010 15:56

Tak já poslední 4 rok Silvestra netrávím doma. První rok jsme jeli s přítelem na chatu za kamarády, takže ráno nám bylo špatně :D druhý rok jsme jeli za kamarádkou do hospody (mají nad barem sál), takže ráno bylo špatně jen mně :-D minulý rok jsme byli u kamaráda, hráli jsme Nintendo Wii poslouchali jsme muziku, kterou jsme chtěli, připravili jídlo v troubě + studené mísy a chlebíčky. Letos si dáme repete z minulého roku :-) takže zítra nám špatně nebude, protože nemáme při ruce bezednou pípu :D jen pár lahváčů a jedno šampáňo.
Jako rachejtle jsem si koupila sadu pro děti (včeličky, čmeláci, vosičky, motýlci a bouchací kuličky) :mrgreen:
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 31. 12. 2010 16:15

Taky jsem na chvíli dostal nápad jít na nějakou party, ale raději jsem to zavrhl :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků