Jak casto si strihate nehty a cim?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 8. 2009 11:30

ve vaně se dají smočit i ruce :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cristinne 29. 8. 2009 13:41

No co se tady taky neřeší :lol:
Tak nevím, do kalendáře si to nepšu, prostě když je potřeba :-D Ale na rukou mám nehty radši delší...
Stříhám "cvakátkem" (vždycky jsem měla za to, že jsou to kleštičky :-D ) a pak zapiluju, stříhat levou rukou jsem se postupem času docela naučila ;-) Na nohy používám kleštičky na nohy...
Ona nebo já - já nebo ona - já nebo já - ona nebo ona... Kdo vlastně?
Cristinne
Miss nohy 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moddo 17. 9. 2009 09:09

To ja mam na noze ultra tvrdy nehty i po specialnich koupelich. Hlavne jde o palce, ostatni jsou relativne v pohode. Musim to drtit klestema :-D Pak je to jak strihani nehtu ve Fantocim , kdyz odstiplej nehet rozsekal sklenici s hrachem :-D :-)) :lol:

Kazdopadne je to pekna fuska, a navic mi potvory rostou zbesile rychle. Bych mohl prodavat na lepidlo. Zvlaste na nohou. o<:)

Po ostrihani automaticky prichazi zadery na palcich, protoze vzdy po krasnem a pracnem strihani, tahani, pilovani, si najdou v rozich jinou cestu a zajedou do kuze. Proste hruza. :hm

Tak doufam ze jsem povzbudil vsechny ostatni, kteri na tom nejsou tak hrozne. :lol:

Vas MoDDak :)
moddo
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 9. 2009 10:57

Ach jo Moddo, drápy na fůtu, elektrykářskejma kleštěma, a bacha na Rohy, nechat nad Koutkama(pár mm nad maso...jinak si vykoleduješ,,koňské maso+zarostlej nehet,, a to je teprve Jóudlejitý)!Stříhat narovno!Jak jednoduché... Pak to vzít i s patama ,,Flexou,,...a hlavně, kdo maže ten jede-lůj + indulona, hať Ti to šlape...Tulák Ogde BÉÉR , jeskyně Zvon.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 9. 2009 19:23

kdyz se tak dva zlomi nebo se to zasekava v klavesnici, tak striham... par tejdnu az nejakej ten mesic...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 29. 9. 2009 12:28

audis píše:... PS: cvakátko vybírejte pečlivě. musí být tuhé, pevné, vlastní materiál nepružný v ruce na prohyb. když vidím, co se prodává za stovku za dvě v hypernově apod., tak to je dětská parodie na cvakátko. to samé pinzety. já nakonec pinzetku koupil v lékarně za 70 kč myslím, a je super. a ne ty hliníkové vypichovátka očí v marketu, co vyráběli ožralí čínani:-)

Cvakatko mam asi 20 let stare koupene kdysi davno v Alziru. Protoze jsem tim stipal i draty, uz je na nem trosku nejaky ten zoubek. Delsi dobu uz shanim neco noveho ale vsude jsou takove ty pruzne nesmysly co nic neucvaknou protoze pruzi. Natrefit na dobre cvakatko je fakt docela umeni a nezalezi ani moc na cene. Nekdy levnejsi je kvalitnejsi.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 1. 10. 2009 11:09

stipackama, protoze nuzky sem ztratila nekdy pred pul rokem... a ke koupi novych jsem se stale nedostala
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 10. 2009 11:53

Ma-we-47 ? Ono to jeste existuje? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 2. 10. 2009 11:10

no jasne, ze to jeste existuje:) jen to tak moc pracuje a nema to doma internet;)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 10. 2009 18:40

cvakatko, nůžky...zuby moc dobry nejsou:-) Navíc me to rodiču už odnaučili.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 23. 10. 2009 08:31

Cvakatkem na nohou i rukou, popripade pritelkyne, to pak mam taky s tim pilovanim. :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 10. 2009 10:25

Díky bohu, že toto mi přítelkyně nedělá. Pilování uplně nesnáším.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 23:10

mám zahnuté nůžky, takže si paradoxně dokážu i ostříhat nehty na pravé ruce levou rukou :D, a ke stříhání mě poslední dobou nutí kytara, takže jakmile vyrostou a jsou "znát"
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 11. 2009 23:29

tak na levacce strihat a na pravy kvuli kytare nechayt ;) jinak skutecne borec budes, az si ostrihas nehty na prave ruce levou nohou a nebo pravou rukou :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 23:54

já začínám s trsátkem, tudíž ani na pravé nepotřebuju ;)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků