Vybíráme elektrický holicí strojek

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 4. 2009 21:58

Kdybych si měl dneska koupit holící strojek, tak beru "Braun 2838 cruZer":
Dá se s tím holit cokoli na těle na mokro i na sucho. No prostě paráda.
Má to zastříhávač a dá se tím holit na hladko, nebo na strniště pomocí nádstavce.
Obrázek
A stojí jen okolo 2.000 kč ;-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 25. 4. 2009 08:01

Ten vypada dobre :)
Lukino
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 25. 4. 2009 17:01

thank píše:Ahoj.

A je tady dalšího vynírajícího :-)

Rozhoduji se mezi Braun 360 Complete 8995 a Braun Series 5 560.

Co vy na to? Máte s těmito zkušenost? Pro jaký byste se rozhodli a proč?
Neuvažujme cenu. Dají se sehnat za cenu plus mínus shodnou.

Díky

H

Ber Braun Complete.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wlashack 25. 4. 2009 17:12

Taky jsem pro Complete. Řada 5 sice není špatná, ale patří k průměru a většina lidí co znám co ho mají si stěžovala. 8995 byl jeden z mých kandidátů, nebýt levně sehnaného Pulsonica, měl bych ho. Určitě ber.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 11. 6. 2009 20:45

cau poradily byste mi nejaky dobry holici strojek tak do 4000kč muj mi ted dosluhuje a už je i tupy tak poradily byste mi nejaky dobry diky
Martin
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 10. 2009 08:55

Musím se přidat do diskuse. Chtěl bych si k Vánocům naježit po mnoha letech podřezávání se žiletkou elektrický strojek.
Nejsem si jistý, jestli planžetový nebo s hlavicemi (Philips), ten jsem nikdy nezkoušel. Napájení bateriemi není nutnost, ale výhoda. Vodou omyvatelná min. hlava, případně celý. Jinak nic nepožaduju, jen aby pořádně holil. A cenově? asi tak do 2 000 Kč.

Jak tak browsím, zřejmě tedy planžetový Braun nebo Remington.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 23. 11. 2009 20:54

Ožifme to tu.
Mým favoritem je Remington FF 500.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macabe 23. 11. 2009 23:16

ja jsem koupil panasonic kolem 3000 a maximalni spokojenost
když můžu pomůžu ale většinou nemůžu :)
lenovo T61 WSXGA+ 3GB ram, nvidia NVS 140M, 120 GB 9-cell baterie + dock + externí monitor Dell UltraSharp 2408WFP+ TV tuner AVerTV Hybrid Ultra USB :) WIN 7 home premium
Nokia E51
Nokia N900
samsung galaxy S
macabe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mabela 30. 11. 2009 13:25

dobry den chtela bych od vas poradit a znat vas nazor na nize uvedene holici stroojky mozna jsem vybrala zbytecne drahe nevim chci udelat me drahe polovicce radost kvalitnim a uzitecnym darkem treba mate nekdo levnejsi a schopnejsi variantu doma tak jsem s vasim nazorem budu moc rada...porad te a po vanocich vam napisu jak je manzel spokojen :tleskani

http://www.holicistrojky.com/shop/phili ... clean.html

http://www.holicistrojky.com/shop/panas ... -k803.html

http://www.holicistrojky.com/shop/braun ... 5-new.html
mabela
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 30. 11. 2009 15:36

Moc nedoporučím ten Philips, s tím systémem tří "řezátek", má docela velký problém s prostorem nad horním rtem a v oblasti brady. Je ale pravda, že můj Philips nestál tolik peněz, ale jede to na stejném principu. Raději bych zvolil Braun i kvůli spolehlivosti. Otec má Brauna 12 let a strojek pořád spolehlivě funguje. S Panasonicem zkušenosti nemám a ani si nevzpomínám, že bych znal někoho, kdo jej používá. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabela 30. 11. 2009 19:38

:D rada nad zlato dikyss
mabela
Čtenář

Odeslat příspěvekod sunoros 9. 12. 2009 01:29

A co říkáte na ty Cruzery?? Jsou za levný peníz a hodně univerzální, což mi přijde divný.... :eh Proč by potom dělali series 5, 7 za několikanásobně vyšší cenu...
sunoros
Čtenář

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 21:28

hobitt píše:Moc nedoporučím ten Philips, s tím systémem tří "řezátek", má docela velký problém s prostorem nad horním rtem a v oblasti brady. Je ale pravda, že můj Philips nestál tolik peněz, ale jede to na stejném principu. Raději bych zvolil Braun i kvůli spolehlivosti. Otec má Brauna 12 let a strojek pořád spolehlivě funguje. S Panasonicem zkušenosti nemám a ani si nevzpomínám, že bych znal někoho, kdo jej používá. :)


Táta má taky Braun už nějakých 10let zatu dobu vyměnil 2x tu řeznou hlavu a asi 5x ten děrovanej kryt kudy prostupujou vousy k nožům.

Ale stále funguje.
-----------------------------
Akorát jen jestly v dnešní době jsou výrobky Braun stále tak dobrý jako dřív.
Teď už jeto všechno Made in China , ceny sice klesaj ale to kvalita taky. :hm
Hansol58231
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 6. 2010 17:46

Díval jsem se aktuálně na nabídku do 2000 kč a nejlepší systém holení za ty peníze pyskytuje remington diamond 360:
http://www.peceotelo.com/detail/193-rem ... iamond-360
Obrázek

Ty hlavy jsou výkyvné na všechny strany samostatně a ještě se hýbe celá hlava. Tedy líp než to má Phillips. Stojek je tichý, jede i na baterku bez kabelu a má LCD displej. Asi si ho přiští měsíc koupím. Má i dobré recenze.

PS: Momentálně mám už 13 let Philishave (ještě typ bez výkyvných hlav) a taky funguje bez problému. Jen je už tupý a na ten typ se nedají koupi nové nože. A i kdyby daly, tak je za těch 1300 kč stejně nekoupím a raději koupím nový stojek.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 19. 6. 2010 15:37

z me zkusenosti se podle me s zadnym sebelepsim holicim strojkem neohlolite tak dobre jako klasickou ziletkou...
msimcard
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků