Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 10. 2009 16:32

ještě zapracovat na cenách, a dali by se jakž takž používat :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 5. 10. 2009 10:35

A taky na kvalitě, mp3 si koupí akorát blb, to je prostě osekaná kvalita, budoucnost je v bezztrátových kvalitních formátech (FLAC atd)
thePrayer
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 5. 10. 2009 11:29

mne mp3 v pohode staci :)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 10. 2009 12:21

Tak jako kdysi lidem stačil kazeťák ;-)
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2009 16:41

eRiper: ano, me mp3 staci. Ja totiz jsem hluchej a rozdil 128kbps+ uz nepoznavam...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 10. 2009 17:07

thePrayer píše:A taky na kvalitě, mp3 si koupí akorát blb, to je prostě osekaná kvalita, budoucnost je v bezztrátových kvalitních formátech (FLAC atd)


Audiofil?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 10. 2009 17:14

Já normálně poslouchám mp3 co kde stáhnu, a na kvalitu jsem si ještě co vím nestěžoval
(dobře jednou jsem stáhl písničku v 64kbps a to už se moc nedalo :D )
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 10. 2009 18:53

128 je skutecne minimum a pak uz to je pro extremisty a nebo na takovy ty akce, kde kazdej pousti pres nejaky chrastitka na plny koule 320kbps mp3...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 5. 10. 2009 20:54

eRiper píše:Tak jako kdysi lidem stačil kazeťák ;-)


kazety mohli mat taktiez vysoku kvalitu zaznamu. Viem si predstavit, ze pred 20-rokmi ludia flamovali v krcmach o tom, ze hentaka kazeta ma super kvalitu a ostatne sa nedaju pocuvat. :-)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 10. 2009 07:32

Tak tak, já se taky snažil o kvalitní záznamy na audiokazetách. Používal jsem značkové pásky typu chrom a metal. V té době stála běžná kazeta tak 20-60kč a kupoval kus 100 - 200kč. Asi před půl rokem jsem zbylé zásoby celkem slušně vydražil na Aukru.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 10. 2009 08:18

Ano, magnetonové pásky (ty drahé) mají vysokou kvalitu záznamu (ekvivalent k flac či mp3 s vyšším bitrate), apak tu máme ty klasické šumící (= mp3 128 kbps). Kdo si kupoval dražší pásky, byl blázen, kdo stahuje flac, je blázen. Nepřipomíná vám to něco? :-)

Já se nechci hádat, jen je to můj názor. Jako DVD nahradilo VHS, DVD bude nahrazeno filmy v HD. No a v hudbě to bude s bezztrátem podobné. Bude ho prostě čím dál tím víc.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Amaru 6. 10. 2009 09:10

Dnešní moderní interpreti mají docela dobrý přístup. Často dají ty nejlepčí kousky ke stažení volně na net. V případě, že mě to zaujme, poslechnu si zbytek třeba na YouTube a pak zkrátka podpořím. Nestává se to ale moc často :-)
Amaru
Čtenář

Odeslat příspěvekod Player. 6. 10. 2009 09:12

bacha eRiper, nemyl si to. Ludia, ktorym staci mp3 vacsinou nenazyvaju tych druhych blaznami a blbcami. Bohuzial naopak sa to vacsinou neda povedat.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 6. 10. 2009 11:36

e-riper: tak klasicka kazeta byla ekvivalentem tak k 64kbit ;)
Jinak zatimco tady diskutujete nad kvalitou mp3, ani flac nemusi bejt nejlepsi, kdyz je blbe nahranej. Slyseli jste neco o loudnes war? (Ve snaze o nejvetsi hlasitost nahravky se proste vy*erou na dynamiku - clovek si to neuvedomi asi tak do chvile, nez mu o tom nekdo rekne.... )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 11. 2009 16:08

nejvíc kůl byly stejně vždycky na kazetách kopie z kopie z kopie :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků