Žebříček hodnot

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 9. 2009 09:06

To jsou Věci Michale,..., že by jsi šel konečně do sebe? Začal si se sebou něco dělat? Našel si začátek Cesty?! Anebo Tě přitlačili ve škole s nějakým referátem či seminárkou?! No vzhledem k Tvému předešlému projevu by to chtělo jít příkladem a sepsat Tuná svůj vlastní Žebříček a přístup k Životu i to něco spešl, hej...Navodit tu Atmosféru důvěry. Takže Michale čekám-E na Tvůj Výkop...a s Tou Anonymitou bych to nepřeháněl , jseš tu mezi Kamarády. Jo mimochodem, co študuješ?!
Hmmm tenhle Socio Projekt je z Tvé Hlavy? nebo je to ,,vyšší,,zadání a odkudá? By ma zajímalo...Jinak vzorek osazenstva Pauzy či Doupěte a podobných spolků asi nebude statisticky použitelnej( za předpokladu , že se nechceš opravdu zaměřit jen na tunajší atmošku ?), budeš muset tuhle ,,Anketu,,rozmnožit a vyrazit do Terénu, aby to mohlo být aspoň trochu vypovídající, teda jestli Ti jde opravdu o,,Věc,,?! Tož Ti doporučuji u všeho
na ,,Socio-demo,,téma, mít vše podepřeno ,,čistou a otevřenou hrou,, a bezúhonností tazatele. A po skončení Akce, je dobrým zvykem se zúčastněným odvděčit, aspoň včasným zveřejněním výsledku a z toho vyplývající potvrzení hypotézy. Jinak je to celé k ničemu a ztráta času.
No , když jsme u toho vděku směrem k účastníku Ankety, já rád karamelky a frťana bechera...děkuji předem.
Rozbor anketního spektra: No co to tuná máme - povšechný balast a vatu, věci důležité, politikum, a hele dokonce něco velmi osobního,no a spousta těch nejdůležitějších věcí Ti tu chybí?! To je záměr a nebo prostě o nich v 19 letech nevíš? Ehm Michale, je TO Gulage na nejméně 5 Anket a již tímto tenhle nerestruktůrovanej projekt ženeš do záhuby a k žalostně nízké vypovídající schopnosti...Proč? Jaksi těch šprajclů tu máš moc, úplně zbytečně. Doporučuji Ti to dle oblasti zájmů trhnout na menší kusy...Tož čekáme Majkle, na ten Tvůj slavnostní výkop...STarec Marcel od Zvonu...
jinak nemám rád tenhle druh socio-psycho testů, nehrající s účastníky na Rovinu, HE.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 9. 2009 09:19

Tak na nějaké rozumné seřazení je těch položek trohcu moc. :hm
To tak bych dal do kupy možná prních pět a posledních pět. Ale jestli je v mém životě důležitější Paroubek nebo Žirafa to fakt netuším. :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 9. 2009 10:27

Viděl bych ten životní příběh asi v tomhle pořadí:

michal-19 sex velbloud, pařba, pařba, pařba, sex, sex, sex, rodina, leguán, pes, michal-19 drogy chlast drogy chlast drogy chlast drogy, sekta, drogy, drogy, drogy, Paroubek láska sex Topolánek, registrovaný partner, úřad práce, kariéra, úspěch, třetí světová válka, alternativní směr života, teroristi adoptovaní na dálku, láska, mír, světový mír, vesmírný mír
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 9. 2009 21:32

Peníze, kariéra, vzdělání, majetek, adrenalin, pak dlouho nic......a pak možná láska.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 9. 2009 21:39

Většina by to napsala jak bylo požadováno - od nejdůležitější až po zbytečnost.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 9. 2009 21:53

žirafa
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 9. 2009 22:39

Pět Pé pro praktické přežítí pozemšťana:
Partner, Prachy, Pivo, Počítač, Práce :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 9. 2009 01:38

Tak to se Ti Tony, vskutku podařilo vyselektit za jedna, trefa na Komoru, dnešního Česka...jo ještě Postel se ti tam nevešla...é Gauč, poctivě zaslouženej, že.
Já bych to mal trochu složitější, vono totiž záleží o jakou část toho životního matche běží, takže se Ty priority časem dost mění, až se ,,vytavěj,,většinou dost nechutně, při pohledu zpět...Zdraví, Smysl života a civilizace, Poslání-předání, Rod, Survival-Přežití, Příroda, Víra, Poznání a Prozření...Smíření.
Nějak si z Toho Desatera Michale- 19 vypad?!, no není nic ztraceno, Ozvi se mi, rád si s Tebou pokecám, že STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 9. 2009 15:43

Hech Michale, většinou vypadnul,...přečti si Ty příspěvky znova, je to celé o Důvěře a jestli tady od Lidí něco na,,Vážno,,budeš kdy chtít, budeš se muset snažit o tunajší pohodovou Atmošku více. Jinak se s Tebou asi,,vážně,,nikdo bavit nebude...můžeš si za to Sám, ale třeba ještě není nic ztraceno. Tož I. krok...Tvůj žebříček Hodnot, dle Tvého zadání, ale vážně a dobře se nad ním zamysli,a dej si na něm záležet, díky... půjde Ti totiž o všechno, že. Těšíme se...Starec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 24. 9. 2009 17:01

Důležité:
manžel/registrovaný partner
rodina,
kamarádi,
zdraví
láska
moje kočka,
můj pes
chlast
drogy
sex
alternativní směr života (těžko popsat).


Pak dlouho nic.



Nedůležité - vůbec mě to nezajímá


peníze a majetek,
sláva,
moc,
škola,
zaměstnání,
kariéra,
Paroubek,
michal-19,
zábava a pařby,
úspěch,
rozum,
Topolánek,

superfórum,
úřad práce,
Bůh,
moje sekta,
žirafa,
slon,
velbloud nebo jiné zvíře (uveďte jaké)
adoptované dítě na dálku,
počítač,
internet,
hry,
televize,
moje auto,
hypotéka,
teroristi,
třetí světová válka
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 9. 2009 17:13

No vymazal jsem co mně nezajímá z toho co Michal uvedl a zůstalo tam:
(řazeno podle důležitosti)
partner, láska, sex, zdraví, zábava (sport+kultura), internet, rozum , kamarádi, chlast (s kamarády), moje auto, zaměstnání
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků