Nejhorsi film, jaky jste kdy videli?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 0mira 30. 6. 2009 17:38

disaster movie je opravdu *****

jinak Kill bill 1+2 a underworld? to jsou silně nadprůměrné filmy
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 6. 2009 19:13

uf :hm --- :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J.Doe 7. 9. 2009 15:12

Dobře si pamatuji TV produkci minulého režimu. V té době nebylo zakopávání o brak nijak vyjímečné, a to hlavně co se týkalo propagandistických celuloidů států RVHP. TV smetiště pak vždy narostlo v době úmrtí nějakého starého vrchního Sověta. Jako fanoušek hororů se často střetávám s braky. O kvalitní horory je nouze. Myslím, že to samé platí o komediích. Natočit opravdu dobrou komedii je veliké Umění. Obecně vůbec nemusím filmy asijské. Mám v živé paměti, kdy jsem naposledy odcházel z kina a nejraději bych se rval o to, aby mi vrátili vstupné: "Andělé a démoni", od toho jsem čekal mnohem, mnohem více. Hodně filmových fandů odsuzuje režijní schopnosti Eda Wooda. Pustil jsem si ze zvědavosti "Plan 9 from Outer Space" a skutečně se to NEDÁ! Hehehe!
J.Doe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 26. 11. 2009 20:12

s disaster movie můžu asi souhlasit. To asi je tam záměrně, protože jsem ten film jsem jen proklikal a nenašel jsem odvahu ztrácet tímto filmem čas. :pozor

Jinak jsem v poslední době dost alergický na jakékoliv parodie, které člověka nutí, aby se smál tomu, že hlavní hrdina narazí do sloupu nebo ho někdo kopne do rozkroku :roll:
welby
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 11. 2009 22:51

takové už dávno vynechávám..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 26. 11. 2009 23:11

Ještě bych tu zmínil asi Across The Universe a Romanci pro křídlovku. Sice mají oba filmy nadprůměrné filmy, ale co mám dělat když mě ani jeden ani trochu nebavil. Nuda nuda nuda.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 11. 2009 00:26

ES0 píše:tak nejhorsi film muze byt jen jeden, je to film po jehoz nahodnem shlednuti jsem se stydel ze jsem cech a ac nejsem verici tak se i modlil aby ho neshledl nejaky cizinec, protoze by si o nas musel myslet je jsme uplni ***** a *****, tech 7 % co to dostalo na csfd bylo zrejme zpusobeno tim ze hlasovali i herci samotni, no a tady je ta globalni ostuda ceske republiky
http://www.csfd.cz/film.php?8597


V tom se shodnem. A vidět toho kokota http://www.csfd.cz/herec/1493-sypal-jaroslav/ naživo, tak mu dám asi po tlamě.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 11. 2009 00:31

MarkFX píše:no mě se poslední dobou český filmy vubec, ale vubec nelíbijou.. Třeba včera sem viděl Jedna ruka netleská, Hrubeš a mareš jsou kamarádi do deště, ještě větší chujovina, ani horem pádem se mi nelíbí... na další si radši nevzpomínám...


Obecně jak je to od Hřebejka nebo tam hraje ten ukrutný pohodář Macháček, tak je o zábavu postaráno. :-! Jinak je též přeholubováno. Nechápu, jak se můžou neustále dotovat takové kraviny.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 11. 2009 00:42

eRiper píše:Perolejové lampy, Romance pro křídlovku a jim podobné.


Neblbni. Česká klasika přelomu 60-70 let. Obzvlášť Petrolejové lampy s vynikajícím Čepkem.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 11. 2009 11:14

Z poslední doby co jsem viděl tak velice velice špatný film byl asi Alien vs pradator. A tuším, že to byl dokonce druhý díl. Jinak se těm opravdu špatným vyhýbám. Občas ale naletím. V práci jsem z nudy shlédnul sexy párty. Taky velice špatné. Ale já si teď spíš stahuji starší filmy co jsem neviděl a mají alepoň trochu dobré hodnocení. Řekl bych, že dříve byly nějak ty filmy lepší. Dnes jich je tolik a vybrat z nich nějaký lepší je někdy nadlidský úkol.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 27. 11. 2009 13:28

Alien vs Predator 2 sice nesiaha ani po paty hociktoremu Alienovi alebo Predatorovi so Swarzenegrom, ale zeby to bol velmi zly film? Kto chce vidiet hororove sci-fi s kopou mostier, krvi toho film priemerne uspokoji, kto nechce, pre toho neni film urceny.

Este co som zbadal na poslednych stranach - Total Recal, Hviezdna Pechota, Underworld? Vsetko super filmy.

Jedine zeby bola rec o Hviezdnej pechote 2, to je uz riadna kokotina a fakt, ze mozno najhorsi film, minimalne sci-fi.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 11. 2009 15:07

Hvězdnou pěchotu 2 jsem raději ani nezkoušel. Jinak ty vyjmenovane filmy jsou skoro klasikou. Ale AvP2 mi přišlo hodně špatný. Moc přitažený za vlasy...takový vaření z vody za každou cenu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0mira 28. 11. 2009 14:19

takhle já videl třeba AvP 1 , a myslel jsem že je to kokotina, a musím k tomu napsat jen dobrý to nebylo ale špatný taky ne , podruhý už videt nepotřebuju, ale za jedno shlédnutí to neurazilo
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod beowafle 29. 11. 2009 15:07

moc se mi nelíbil poslední Potter
beowafle
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 30. 11. 2009 15:30

ka-spel píše:
ES0 píše:tak nejhorsi film muze byt jen jeden, je to film po jehoz nahodnem shlednuti jsem se stydel ze jsem cech a ac nejsem verici tak se i modlil aby ho neshledl nejaky cizinec, protoze by si o nas musel myslet je jsme uplni ***** a *****, tech 7 % co to dostalo na csfd bylo zrejme zpusobeno tim ze hlasovali i herci samotni, no a tady je ta globalni ostuda ceske republiky
http://www.csfd.cz/film.php?8597


V tom se shodnem. A vidět toho kokota http://www.csfd.cz/herec/1493-sypal-jaroslav/ naživo, tak mu dám asi po tlamě.

+1 :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků