Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 9. 2009 20:36

Jack111 píše:Nekradu

Já taky nekradu. Proto musím stahovat.
Kdybych kradl, tak si třeba můžu dovolit CD. :D

lu.kas píše:Mno, kámoš tvrdí že při poslechu přes integrovanou zvukovku (ano, acer :) ) a Porta Pro pozná rozdíl mezi 320 kbps MP3 a flac..

Přes Porta Pro proč ne. Integrované zvukovky jsou u novějších pc obstojné.A ty sluchátka jsou dost zvukově kvalitní. Tam se to pozná.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 9. 2009 20:50

Porta pro? Ja kdyz si narvu na hlavu Porta pro, tak mam pocit, ze moje sluchatka umyslne vypousti frekvence < 1000Hz ... ono taky co cekat od sluchatek s cenou 200czk, ze?
Co se tyce zvukovek u PC - vetsinou 16 bitu - pri vyssich vzorkovacich frekvencich to rozhodne staci, nevim jestli u 44.1kHz, o kvalite bych nemluvil - integrovana zvukovka je takovej dobrej zdroj sumu z PC - predevsim harrdisky, CD/DVD/BR/etc - mechaniky jsou v tom krasne slyset...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 9. 2009 21:01

No tak ty sluchátka stály nedávno 1600. Teď se bežně prodávají za 500. Já bych to nechtěl.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 4. 9. 2009 21:14

S-Tony: to, za kolik se prodavaji neni zrovna prilis vypovidajici. Mas na ne "dozivotni zaruku s manipulacnim poplatkem 200czk". Tech 200czk je skutecna cena tech sluchatek ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 9. 2009 21:19

Tak to vím že to je většina předražený šmejd, ale za těch 200 to neseženeš. Hodnotu to má takovou za kolik si schopný to sehnat.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 4. 9. 2009 21:35

a hlavne tie sluchatka vyzeraju otrasne
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thePrayer 19. 9. 2009 22:43

Stahuju,kupuju jen to co se dá u nás sehnat (naposledy Landovo Nigredo) protože většinu co posloucham se nikde tady neprodává, v našem hudebním obchodě maj akorát evu a vaška a evu farnou. A filmy a seriály v lepší kvalitě seženeš už jen na rapidu.. :) A samozřejmě hudbu prakticky jen v CD kvalitě a filmy/seriály aspon 720p :)
thePrayer
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 21. 9. 2009 12:57

Jen stahuju.Oblíbené umělce podporuju na koncertech vstupným.
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 10. 2009 12:24

A jak se díváte čistě na nákup mp3 souborů? Třeba přes iTunes, samozřejmě bez DRM (i když u nás to oficiélně ještě není..)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 10. 2009 14:32

Až u nás iTunes bude, klidně si tam něco v bezztrátové kvalitě koupím.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 10. 2009 10:04

Ťuhýk píše:A jak se díváte čistě na nákup mp3 souborů? Třeba přes iTunes, samozřejmě bez DRM (i když u nás to oficiélně ještě není..)

To je super věc, až se to u nás rozjede, tak si tam určitě pár věcí koupím, už teď mám něco málo z i-legalne, ale tem mě s.ere DRM :-S
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 10. 2009 16:00

Právě, hudba s DRM není hudba, ale prasárna. Takže ilegálně a podobné spolky se můžou jít bodnout...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 4. 10. 2009 16:01

Naprostá pravda.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 4. 10. 2009 16:08

Však i-legálně už by měla být bez té otravné DRM: https://www.i-legalne.cz/jnp/cz/magazin ... Check=true
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 10. 2009 16:18

Tak tim líp :-))
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků