Intimní problém

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:39

Dobrý den.
S přítelkyní jsme měli sex a používáme lubrikační gel. Během posledního sexu se nám ale přihodila nemilá věc. Druhý den po sexu jsem zjistil, že mi nejde stáhnout předkožka a kůžičku mam popraskanou. Již je to týden a problém stále přetrvává, při snaze stáhnout kůžičku cítím bolest (pálení, takovou bodavou no). Nevíte co s tím? Nějaká mast? U lékaře jsem ještě nebyl.

Děkuji za odpověď.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 9. 2009 19:49

Buď si změnil lubrikančí gel a na ten nový máš alergii. K lékaři!
Jestli je to alegrie, tak to ještě bude trvat než se to doléčí.

Nebo tě přítelkyně podvádí a chytil si od ní nějakou pohlavní nemoc. K lékaří!
Chápu, že ukazovat pindíka u doktora není příjmné, ale tady bych neváhal.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:52

Ano, změnili jsme lubrikační gel. Myslíš, že to je tedy tím?
Jak dlouho myslíš, že bude trvat ta alergie vyléčit?
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:55

Ještě dodám, že přítelkyni to také pálí při použití toho nového gelu. A to jsme ho vyzkoušeli jen jednou, hned poletí do koše :-/
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2009 19:57

Tak ono to nemusi bejt nutne alergie, staci aby to nejak predkozku vysusilo a pak se pri ruznejch pokusech nejak ponicila.
Pokud se to brzo nezlepsi, mazej k doktorovi, jinak pak muzes leda pritelkyni koupit pripinaci dildo a zkusit to obracene :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:00

suk: nevíš, jak dlouho se to léčí ta alergie či to vysušení? Přijde mi takový suchý, to ano.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 9. 2009 20:04

Ty vole, běž ke kožnímu a nevyptávej se pořád dokola, jinak ti zatim u monitoru upadne.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:07

příští úterý jdu k obvodní lékařce, tak se jen chci zeptat co mě tak čeká víš
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 9. 2009 20:08

No podívá se ti na to, asi v rukavicích :mrgreen:, a poputuješ dál.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:09

předpokládám, že k tomu kožnímu. ach, doufám že to nebude nic vážného.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 20:23

ja_a_ty na intimní hygienu používej Ty i přítelkyně specifické přípravky - ne běžné mýdlo, sprcháč atp.

Pro zajímavost uveď přesný typ lubrikačního gelu.

V každém případě se nemusí jednat pouze o alergickou reakci, či „klasickou“ pohlavní chorobu. Některé ženy mívají problém s různými záněty pochvy atp. Tímto potom nakazí i muže. Stejně tak Ty můžeš při horší, či překvapivě, příliš důkladně intimní hygieně „obdržet“ problém a tento na přítelkyni přenést.

Dosti často stačí návštěva obvodního lékaře ... a léčba se provádí (většinou) u obou partnerů zároveň (ženy někdy musí, raději, ke gynekologovi). U běžných problémů stačí pro ženu aplikace vaginálních čípků a pro Tebe mast.
Návštěvu lékaře bych neodkládal, aby se z problému nestala věc chronická.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:26

Přítelkyně měla léky na nachlazení, i čípky (měla nějaký zánět). Ale to je tak měsíc, měsíc a půl zpátky a už se vyléčila. Jinak do teď jsme používali gel Primeros Peach a teď jsme začli Primeros Hot lovin a potom vznikly ty problémy. K lékaři jdu v úterý.

Jinak penis si meji mýdlem či sprchovým gelem Axe - může být zde problém?
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 20:54

ja_a_ty v lékárně si kup nějaký gel pro intimní hygienu ... minimálně na čas, po který budeš mít problémy a pár týdnů po něm. Ano - běžný sprchový gel může ... za určitých okolností problém podpořit, či být jeho „spoluaktivátorem“.

Možná se zánět vrátil ...Ty ses neléčil, mohl jsi mít problém v sobě a nyní jste v tom oba ... a „aktivně“. Měli byste OBA navštívit lékaře a přeléčit se.

Také by bylo dobré informovat se na použití lubrikačních gelů. Já bych se poptal i v lékárně...zkusil bych nějaký bez čehokoliv a pokud možno něco z řady nealergizujících přípravků. Absolutním minimem je použití NEPARFEMOVANÉHO gelu.

BTW: ten HOT lovin ... gel ... je s nějakým hřejivým účinkem ... to může dráždit i otrlejšího ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2009 21:02

to je special s pridavkem chilli, kyseliny sirovy, cibule a alkoholu, aby to melo trosku grady?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 21:09

Ještě dotaz ... předpokládám, že nepoužíváte kondom... ??
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků