Brigáda pro patnáctiletého.

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 20. 8. 2009 15:13

1) Jaká brigáda je vhodná pro člověka s plným ID?
2) Je nějaký specializovanýá server pro nechci říct postižený, aby se někdo neurazil, ale lepší slovo mě nenapadá?
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gomanek 21. 8. 2009 08:43

michal.kolesa píše:1) Jaká brigáda je vhodná pro člověka s plným ID?
2) Je nějaký specializovanýá server pro nechci říct postižený, aby se někdo neurazil, ale lepší slovo mě nenapadá?

Co ěm napadá, tak například tento:
http://amod.aznet.cz/
gomanek
Čtenář

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 8. 2009 15:20

Te AMOD vypadá soudě podle provedení stránek jako velice kvalitní projekt... :)
michal.kolesa: Pro člověka s takovou mírou nesamostatnosti,, nechápavosti a nedostatkem rozhledu, jakou jsi ukázal v některých svých příspěvcích, obávám se, že žádná.. A nemyslím to ani trochu jako urážku, jen odpovídám na dotaz. Ale třeba něco seženeš, jenom na pracáku to radši už nezkoušej pls :)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 21. 8. 2009 17:43

OT

Ona mi doktroka doporučila pracovat, ale práci mi nesehnat nechce a když jsem v plném ID tak se na pracáku zaevidovat nemůžu, a na inzerát hledám do naší firmy člověka v plném ID jsem ještě neobjevil
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 8. 2009 13:31

Myslím, že není povinností doktorky hledat někomu zaměstnání. Sám invalidní nejsem a práce mám víc než dost. Hledání inzerátu s prací vhodnou pro ID mi zabralo asi tak 30 sekund. Trocha snahy ....

http://inzerce.zacatek.cz/prodam/prace/ ... nebo-plny/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal.kolesa 27. 8. 2009 13:49

Něco podbného jsem dělal a vůbec mě to nebavilo. Anglicky neumím a jsem rád, že jsem se jí zbavil
Michal Kolesa
michal.kolesa@seznam.cz
michal.kolesa
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 27. 8. 2009 21:54

Opravdu si myslíš, že si můžeš hodně vybírat? Buď rád za každou příležitost, obzvlášť v ID. ;)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 28. 8. 2009 13:26

taky mi není 18 a už dva roky dělám přes prázdniny přidavače na stavbě..je tam sranda, občas si sice máknu, ale vesměs dělám jenom takovýho podavače a tak...takže celkem dobrý a ještě jsem se plno věcí přiučil :) plat 50/hodina, ale práce na dva měsíce byla jistá. šéf je v pohodě, platí včas a bez keců každý pátek (to se málo vidí). takže já si nestěžuju :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků